در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • معاون پارلمانی وزیر ارشاد در اختتامیه جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان

  گرد آوردن مردم و هنرمندان کنار مرز برای تئاتر، نشانه هنرمند بودن این مردم است

  سیدهادی حسینی معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه جشنواره تئاتر خیابانی مریوان گفت: اینکه مردم و هنرمندان از جای جای کشور برای تئاتر که سال‌ها مظلوم واقع شده در کنار مرز گرد هم آورید، نشانه هنرمند بودن این مردم است.

  به گزارش ایران تئاتر، در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان و پس از سخنان فرماندار مریوان که برای قدردانی از هیات اجرایی، مسئولین و هنرمندان به خاطر برگزاری جشنواره‌ای موفق و تاثیرگذار به روی صحنه آمده بود، سیدهادی حسینی معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ایراد سخن به جایگاه دعوت شد.

  معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ابراز خوشحالی که چنین جشنواره موفقی در جوار مرز در امنیت کامل برگزار شده و هنرمندان تئاتر را از سراسر کشور گرد هم جمع کرده، با ابلاغ سلام گرم دکتر صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تمام هنرمندان و برگزارکنندگان این جشنواره، گفت: در چنین جشنواره‌ای هنرمندان تئاتر می‌توانند پیام صلح، دوستی و فرهنگ‌دوستی ایرانیان را به گوش جهانیان برسانند.

  سیدهادی حسینی در ادامه افزود: می‌توانیم با هنر تئاتر فرهنگ غنی ایرانی، اسلامی را به دنیا ارائه و مردم جهان را با این فرهنگ ناب آشنا کنیم. جشنواره‌هایی همچون جشنواره تئاتر خیابانی مریوان و حضور گروه‌های تئاتر ایرانی در جشنواره‌های فرا مرزی و خارجی به ترویج این فرهنگ کمک می‌کند.

  او همچنین خاطر نشان کرد: اینکه مردم و هنرمندان را از جای جای کشور برای تئاتر که سال‌ها مظلوم واقع شده در کنار مرز گرد هم آورید، نشانه هنرمند بودن این مردم است.

  معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان از مسئولین و تلاش خستگی‌ناپذیر آنها برای برگزاری موفق جشنواره و همچنن از رسانه ملی به خاطر پوشش مناسب این مراسم تشکر کرد.
  نظرات کاربران

 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر
 • جشنواره سراسری تئاتر رضوی