در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • در تماشاخانه پالیز

  اجرای«فیل در تاریکی» تا 26 شهریور ادامه دارد

  نمایش «فیل در تاریکی» که پیش از این قرار بود ۱۶ شهریور به اجرای خود خاتمه دهد، تا ۲۶ شهریور روی صحنه می ماند

  به گزارش ایران تئاتر مهرداد مصطفوی کارگردان« فیل در تاریکی» در یادداشت کوتاهی خطاب به مخاطبان این اثر تاکید کرد که تصمیم به ادامه اجرای فیل در تاریکی، ادامه روند طبیعی اجراهای گروه بوده و حق طبیعی تیم اجرایی این اثر محسوب می شود.
  «فیل در تاریکی» سومین تجربه کارگردانی مهرداد  مصطفوی است که پیش از این نمایش های باغ وحش شیشه ای و خروج اضطراری را روی صحنه برده بود. فیل در تاریکی رمانی است از قاسم هاشمی‌نژاد که در سال ۱۳۵۸ توسط انتشارات زمان به چاپ رسید. این اثر از مهم‌ترین آثار در ادبیات پلیسی ایرانی محسوب می‌شود. فیل در تاریکی،رمانی است از بهترین آثار داستانی ایرانی در ژانر پلیسی است. یکی از نکات مهم این رمان، خلق لهجه‌های مختلف در زبان فارسی است و محمد زارعی بر اساس این رمان، نمایشنامه مذکور را به رشته تحریر درآورده است.
  بنا به اعلام گروه اجرایی،این نمایش همه روزه تا پایان 26 شهریور، ساعت 19 به مدت 70 دقیقه با بهای بلیت 30 هزار تومان به روی صحنه می رود.
  عواملی که در تولید نمایش " فیل در تاریکی" مشارکت داشته اند عبارتند از: نویسنده: محمد زارعی،تهیه کننده: مهرنوش حسن پور، بازیگران (به ترتیب ورود به صحنه): ابراهیم عزیزی، آیدین بهاری، آوا شریفی، پرهام یداللهی، امیر جنانی، پویا پورامین ،طراح گرافیک و ساخت تیزر:محمد صادق زرجویان، طراح صحنه :امید اکبری، طراح نور :علی کوزه گر، طراح لباس :نسرین خرمی، مشاور کارگردان و برنامه ریز :محمد براری، گروه کارگردانی :کامیار دریاکناری، افشین رهگذر، سمانه کاوندی، دستیار صحنه :شیرین طیبی.
  فیل در تاریکی تا 26 شهریور ماه سالجاری روی صحنه است و علاقه مندان تماشای این نمایش می توانند با مراجعه به سایت فروش بلیت تیوال و استفاده از لینک : https://www.tiwall.com/store/fildartariki و یا مراجعه حضوری به گیشه فروش بلیت و همچنین نماس تلفنی با شماره 09337200174 نسبت به تهیه بلیت نمایش اقدام کنند.
  تماشاخانه پالیز در خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹ قرار دارد.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر