در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • «شاباش خان» در خانه نمایش به صحنه می رود

  «شاباش خان» نوشته محمدچرمشیر و به کارگردانی غلامرضا عربی در خانه نمایش اداره تیاتر اجراخواهدشد.

  به گزارش ایران تئاتر مراسم افتتاح نمایش «شاباش خان» نوشته محمدچرمشیر به کارگردانی غلامرضا عربی ازروزچهارشنبه مورخ 4 مهر 1397  ساعت 45/19در خانه نمایش اداره تیاتر اجراخواهدشد.
  نمایشنامه شاباش خوان را محمد چرمشیر با نگاهی عارفانه و شاعرانه نگارش کرده است. درخلاصه نمایش آمده: دُره،دختری که در رویاهای خود به دنبال آرزوهایش و رسیدن به سعادت و خوشبختی است.در مسیر این رویاها با دنیای اطرافش به گفتگو می نشیند.او برای رسیدن به خوشبختی در رویای خود با،مادر،خواهر،خاله،ستاره،آسمان،دریا،پرنده،زن فالگیر،زن آبی،و پیرزن روبرو می شود .او برای رسیدن به خوشبختی دلش را می فروشد.اما در این بین کسی که ناجی اوست شاباشی است...کسی که راز رسیدن به خوشبختی را میداند...
  بازیگران نمایش  ندا سلیمانی،مریم دیهیم بخت،سایه همائی،الهه محقق،شیما شوری،معصومه عطائی،معصومه حسین زاده،فاطمه نجف قلوئی،زهرا علاءالدینی،زهره شعبانی،حمید رضا کیانی خواه وعلی بلبلی هستند.
  علاقمندان به تماشای آثار نمایشی خانه نمایش می توانند از طریق نشانی میدان فردوسی، بعد از خیابان ایرانشهر، خیابان شهید موسوی (فرصت سابق)، کوچه ی محمدآقا، پلاک 34 مراجعه فرمایند.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر