در حال بارگذاری ...
 • رئیس ستاد چهاردهمین دوره جشنواره خبر داد

  345 نمایشنامه به جشنواره تئاتر مهر کاشان رسید

  با پایان مرحله دریافت متون چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، ۳۴۵ نمایشنامه به دبیرخانه این جشنواره رسید.

  به گزارش ایران تئاتر مرتضی والی زاده رئیس ستاد چهاردهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان با اشاره به اینکه این جشنواره از سری برنامه‌های معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان است که با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی در 4 بخش "صحنه ای "، "خیابانی- محیطی "، "بین الملل " و بخش کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی برگزار می شود، گفت: از مجموع 345 متن رسیده به دبیرخانه چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان، 246 نمایش نامه در بخش صحنه ای و 99 متن در بخش خیابانی از سراسر کشور جهت حضور در جشنواره به فرهنگ سرای مهر ارسال شده است.
  مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان یادآور شد: در حال حاضر هیئات بازخوانی و بررسی متون نمایشی دو بخش صحنه ای و خیابانی این جشنواره 90 درصد آثار را بررسی و نتایج بازخوانی آثار به زودی اعلام خواهد شد.
  والی زاده خاطر نشان کرد: چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان با هدف گردهمایی و رقابت سازنده هنرمندان، ارتقاء سطح هنرهای نمایشی، ایجاد فرصت های برابر و همچنین حمایت از گروه های هنری با موضوعات اجتماعی و شهروندی و در بخش نگاه ویژه در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی به مناسبت انتخاب کاشان به عنوان پایتخت کتاب ایران، پاییز امسال به همت فرهنگ سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  برای برگزاری جشنواره سراسری تئاتر مهر :

فراخوان زنگ تئاتر در کاشان منتشر شد
  برای برگزاری جشنواره سراسری تئاتر مهر :

  فراخوان زنگ تئاتر در کاشان منتشر شد

  در راستای احیای هنر خلاق، زنده و پویا تئاتر در مدارس و در بین دانش آموزان کودک و نوجوان، ستاد برگزاری پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان اقدام به تهیه و توزیع فراخوان"زنگ تئاتر"درسطح شهر و مدارس کاشان نموده است.

  |

  فرماندار‌ کاشان در جلسه برگزاری پانزدهمین جشنواره تئاتر مهر:

تئاتر ابزاری برای نشان دادن آسیب های موجود در جامعه است
  فرماندار‌ کاشان در جلسه برگزاری پانزدهمین جشنواره تئاتر مهر:

  تئاتر ابزاری برای نشان دادن آسیب های موجود در جامعه است

  علی اکبر مرتضایی فرماندار کاشان با اشاره به برگزاری دوره های قبلی جشنواره سراسری تئاتر مهر، برگزاری پانزدهمین دوره این جشنواره را فرصتی بزرگ برای معرفی کاشان دانست.

  |

  نظرات کاربران