در حال بارگذاری ...
 • با حضور در سالن استاد انتظامی

  مدیرکل هنرهای نمایشی به تماشای نمایش « مثل من، مثل تو» می‌نشیند

  شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی روز جمعه ۶ مهرماه جاری با حضور در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به تماشای نمایش «مثل من، مثل تو» به کارگردانی یلدا قشقایی می‌نشیند.

   

   

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش مثل من، مثل تو به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری یلدا قشقایی که اجرای خود را از اول مهر آغاز کرده در ساعت ۱۹ در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به روی صحنه می‌رود.

  این نمایش تا بیستم  مهرماه ساعت ۱۹در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به روی صحنه می‌رود.

  این اثر نمایشی تلفیقی از نمایش و مستند است نمایش مثل من مثل تو که حائز دیپلم افتخار بازیگری در جشنواره تک اهواز شده شد، با ساختاری نو و با تلفیق با فیلم مستند  "ن " بی‌دردسر که  جایزه بهترین تولید مستند در جشنواره بلک فیلم برلین شده است، تلفیق‌شده و تابلوهایی از شرح‌حال و روزگار اقشار مختلف جامعه را به روی صحنه می‌برد.

  از دیگر عوامل این اثر می‌توان به: نویسنده و کارگردان بخش مستند: یلدا قشقایی، تصویربرداران بخش مستند: بایرام فضلی، محمد سلیمی، صدابردار بخش مستند: مهرداد دادگری، دستیار کارگردان: بهزاد اطاعتی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: صادق سیادت، عکاس: مبینا ستوده نیا، گرافیک: امیرحسین جعفری، منشی صحنه: مهسا کوچک، مدیر صحنه: نیکی نیک‌خواه اشاره کرد.

  یلدا قشقایی طراح و نویسنده و کارگردان و تنها بازیگر این نمایش در نقش‌های مختلف است.

  گفتنی است، روز جمعه 6 مهرماه علاوه بر مدیرکل هنرهای نمایشی، مسعود دلخواه استاد دانشگاه و کارگردان و بازیگر شناخته شده تئاتر نیز از میهمانان این نمایش خواهد بود.
  مطالب مرتبط

  شهرام کرمی در مراسم رونمایی ازشماره جدید فصلنامه تخصصی تئاتر:

«نمایش شناخت» حاصل تلاش عاشقانه یک نفر و فعالیت بخش خصوصی است
  شهرام کرمی در مراسم رونمایی ازشماره جدید فصلنامه تخصصی تئاتر:

  «نمایش شناخت» حاصل تلاش عاشقانه یک نفر و فعالیت بخش خصوصی است

  مراسم رونمایی ازشماره جدید فصلنامه تخصصی «نمایش شناخت» به سردبیری نظر احمدی با حضور شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، فرهاد ناظرزاده کرمانی، احمد کامیابی مسک ،مسعود دلخواه، امیرکاوس بالازاده و جمعی از هنرمندان و نویسندگان چهارشنبه 8خردادماه در ساختمان جدید خانه تئاتر ...

  |

  شورای عالی راهبردی تئاتر

  شورای عالی راهبردی تئاتر نقش مشورتی برای مدیرکل دارد. شورای عالی تئاتر مسائل و مشکلات تئاتر را تحلیل و بررسی می کند سپس نتایج آن را در اختیار مدیرکل قرار می دهد تا با این روش تصمیم گیری در تئاتر شکل فردی نداشته باشد.

  |

  سید مجتبی حسینی در نشست «سازمان تئاتر، آری یا نه؟» مطرح کرد:

باید جغرافیای انسانی هنر را خوب بشناسیم
  سید مجتبی حسینی در نشست «سازمان تئاتر، آری یا نه؟» مطرح کرد:

  باید جغرافیای انسانی هنر را خوب بشناسیم

  نشست تخصصی «سازمان تئاتر، آری یا نه؟» توسط کانون کارگردانان خانه تئاتر برگزار شد در این نشست سید مجتبی حسینی، معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای یک رویکرد خوب شناسایی خوب لازم است و باید جغرافیای انسانی هنر را خوب بشناسیم.

  |

  نظرات کاربران