در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • سه‌شنبه در خانه تئاتر

  «شاباش خوان» ویژه خبرنگاران و عکاسان به صحنه می‌رود

  نمایش «شاباش خوان» به کارگردانی غلامرضا عربی روز سه‌شنبه ۱۰ مهر در خانه نمایش اداره تئاتر ویژه خبرنگاران و عکاسان به صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش شاباش خوان نوشته محمد چرمشیر است و روز سه‌شنبه مورخ 10 مهر ساعت 19:45 ویژه خبرنگاران و عکاسان در خانه نمایش اداره تئاتر اجرا می شود.
  بازیگران این نمایش عبارتند از: ندا سلیمانی، مریم دیهیم بخت، سایه همائی، الهه محقق، شیما شوری، معصومه عطائی، معصومه حسین زاده، فاطمه نجف قلوئی، زهرا علاءالدینی، زهره شعبانی، حمید رضا کیانی خواه وعلی بلبلی
  در خلاصه نمایش آمده: دُره، دختری که در رویاهای خود به دنبال آرزوهایش و رسیدن به سعادت و خوشبختی است. در مسیر این رویاها با دنیای اطرافش به گفتگو می نشیند. او برای رسیدن به خوشبختی در رویای خود با مادر، خواهر، خاله، ستاره، آسمان، دریا، پرنده، زن فالگیر، زن آبی و پیرزن روبرو می شود. او برای رسیدن به خوشبختی دلش را می فروشد؛ اما در این بین کسی که ناجی اوست شاباشی است...کسی که راز رسیدن به خوشبختی را میداند...
  علاقمندان به تماشای آثار نمایشی خانه نمایش می توانند از طریق نشانی میدان فردوسی، بعد از خیابان ایرانشهر، خیابان شهید موسوی، کوچه ی محمدآقا، پلاک 34 مراجعه فرمایند.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر