در حال بارگذاری ...
 • توسط روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی صورت گرفت

  انتشار راهنمای تصویری دیدن تئاتر در شهر تهران

  پوشهٔ تصویری راهنمای دیدن تئاتر در شهر تهران در دو بخش مجزا مخصوص تماشاگران تئاتر بزرگ‌سال و کودک و نوجوان توسط روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی منتشر شد.

  به گزارش ایران تئاتر این  راهنمای تصویری به‌منظور تسهیل فرایند خرید و حضور در تماشاخانه‌ها برای مخاطبان و علاقمندان به تئاتر آماده‌شده است. این پوشه دربرگیرندهٔ اطلاعات مندرج در مجوز آثار نمایشی و صفحه سایت اینترنتی فروش بلیت نمایش است. امکان اتصال به سایت فروش، مکان‌یابی تماشاخانهٔ موردنظر و همچنین تمام اطلاعات موردنیاز مخاطب برای یک انتخاب مناسب را در صفحهٔ مربوط به هر نمایش دارد.
  روابط عمومی این اداره کل باهدف گسترش فرهنگ تماشای تئاتر در شهر تهران این راهنمای تصویری را آماده کرده است که تاکنون سه شماره از آن منتشرشده و مقدمه‌ای بر یک اپلیکیشن جامع تئاتر است.
  از ویژگی‌های دیگر این راهنما فهرست دسترسی به مشخصات نمایش با تفکیک عنوان، سالن و ساعت اجراست که جستجوی کاربران در این پوشه تصویری را آسان کرده است.
  برای مشاهده و استفاده بهتر از امکانات این راهنما که در سیستم‌های اندروید و آی او اس قابل دسترسی است لازم است که اپلیکیشن Adobe Acrobat Reader در گوشی های موبایل نصب شده باشد.
  در پیوست خبر (در قسمت فایل های ضمیمه) دو راهنمای یادشده که برای اجراهای مهر ماه در سطح شهر تهران تهیه و منتشرشده اند آمده است.
  مطالب مرتبط

  نگاهی گذرا به پوستر بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک ونوجوان همدان

پوستری پر از حس کودکی و تئاتر و طبیعت
  نگاهی گذرا به پوستر بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک ونوجوان همدان

  پوستری پر از حس کودکی و تئاتر و طبیعت

  ایران تئاتر_روح الله صالحی:در تمام سال‌هایی که جشنواره کودک ونوجوانان به زادگاهش همدان برگشته است هنرمندان از بدی پوستر جشنواره نالیده اند و با شعار هرسال دریغ از پارسال منتظر یک اتفاق متفاوت بودند که امسال با طراحی خوب شهرام عظیمی از میان پانزده اتود این پوستر مورد قبول ...

  |

  برنامه های هنری ایام سوگواری محرم اعلام شد؛

نمایشگاه نقاشی قهوه خانه ای؛ اپرای عاشورا، مجالش شبیه خوانی و شعر عاشورایی
  برنامه های هنری ایام سوگواری محرم اعلام شد؛

  نمایشگاه نقاشی قهوه خانه ای؛ اپرای عاشورا، مجالش شبیه خوانی و شعر عاشورایی

  به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری امام حسین (ع) برنامه های هنری متنوعی ازجمله نمایشگاه نقاشی قهوه خانه ای؛ اپرای عاشورا، مجالش شبیه خوانی و شعر عاشورایی در این ایام برگزار می شود.

  |

  نظرات کاربران