در حال بارگذاری ...

علی منتظری رئیس گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» فرهنگستان هنر شد

علی منتظری، طی حکمی از سوی سرپرست فرهنگستان هنر، به ریاست گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» منصوب شد.

به گزارش ایران تئاتر، با حکم علیرضا اسماعیلی، سرپرست این فرهنگستان، گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» فرهنگستان هنر به ریاست دکتر علی منتظری آغاز به کار کرد.
علی منتظری که عضو پیوسته فرهنگستان هنراست، ریاست جهاد دانشگاهی، ریاست مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو هیئت موسس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، و همچنین عضویت در هیئت موسس خبرگزاری قرآنی (ایکنا)، سردبیری فصلنامۀ علمی پژوهشی پایش و... را در کارنامه خود دارد.
همچنین، دکترمحمود عزیزی، عضو پیوسته فرهنگستان هنر، بازیگر، نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر، تلویزیون و سینما، به عنوان عضو دائمی گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» منصوب شد.
استادان علی نصیریان، بازیگر، نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر؛ مجید سرسنگی، دکتری ادبیات نمایشی؛ تاج‌بخش فنائیان، نویسنده و کارگردان تئاتر و تلویزیون؛ بهزاد قادری، دکتری ادبیات نمایشی؛ ایرج راد، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و نادر برهانی مرند، نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، نیز به پیشنهاد دکتر علی منتظری و حکم علیرضا اسماعیلی، به مدت دو سال به عضویت گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» فرهنگستان هنر منصوب شدند.

 
مطالب مرتبط

بعد از 5 ماه تمرین فشرده روی صحنه رفت؛

استقبال چشمگیر سقزی‌ها از اجرای «پینوکیو»
بعد از 5 ماه تمرین فشرده روی صحنه رفت؛

استقبال چشمگیر سقزی‌ها از اجرای «پینوکیو»

اجرای نمایش «پینوکیو» با کارگردانی علیرضا اسماعیلی در شهرستان سقز به حدی با استقبال علاقه مندان  مواجه شد که در روزهای پایانی اجرای این اثر بسیاری از تماشاگران با نشستن بین ردیف صندلی‌ها به تماشای این نمایش دو ساعته نشستند.

|

نظرات کاربران