در حال بارگذاری ...

فرهنگسرای بهمن فراخوان تولید نمایش کودک منتشر کرد

دومین فراخوان مرکز هنرهای نمایشی فرهنگسرای بهمن درسال ۹۷ منتشر شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، دومین فراخوان مرکز هنرهای نمایشی فرهنگسرای بهمن در سال ۹۷ با موضوع تولید نمایش عروسکی و نمایش کودک منتشر شد.
در متن این فراخوان آمده است: تولید آثار در گونه‌های مختلف نمایش عروسکی (دستکشی، نخی، تاپ تِیبِل، بونراکو و ...) و نمایش کودک، آموزش صحیح و اصولی، تمرین مداوم و اجرای باکیفیت موقعیت تولیدات در سالن مبارک فرهنگسرای بهمن و دیگر سالن‌های این فرهنگسرا زیرنظر اساتید مجرب در دستور کار این مرکز قرار دارد.
 علاقه مندان در تمامی رده‌های سنی تا سوم آبان ماه می‌توانند مشخصات خود را شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد به همراه عبارت «۱۶a» به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۸۳۷۱۶ ارسال کرده تا برای آزمون و تست اولیه فراخوانده شوند.
دبیرخانه تولید نمایش عروسکی و کودک با دعوت از هنرجویانی که در این فراخوان ثبت نام کردند، آزمون اولیه را برگزار کرده و افراد واجد شرایط را برای تولید نمایش عروسکی و کودک انتخاب می کند.
مطالب مرتبط

معاونت هنرهای نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اعلام کرد

برگزاری جشنواره مجازی نمایشی «نوروزخانه» در گلستان
معاونت هنرهای نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اعلام کرد

برگزاری جشنواره مجازی نمایشی «نوروزخانه» در گلستان

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان فراخوان جشنواره مجازی و استانی نمایش با عنوان نوروزخانه را منتشر کرد.

|

نظرات کاربران