در حال بارگذاری ...
 • تعداد تماشاگران تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا ۲۵ آبان ماه

  آمار تماشاگران تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی (مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج) به تفکیک جزئیات تا روز ۲۵ آبان ماه مشخص شد.

  به گزارش ایران تئاتر، مجموعه تئاتر شهر که در هفته گذشته میزبان ۳ نمایش بوده آمار تفکیکی خود را برای هر اجرا به این شکل اعلام کرد:

  1)تماشاخانه‌ اصلی:  نمایش «شاه لیر» به کارگردانی «مسعود دلخواه» که به‌تازگی اجرای خود را آغاز کرده است طی ۵ اجرایی که تا ۲۵ آبان ماه داشته میزبان ۲۳۲۵ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۸۷۵ بلیت تمام‌بها ، ۱۳۶ بلیت نیم‌بها، ۶۲۹ بلیت با تخفیف و ۷۰۳  بلیت میهمان ارائه‌شده است. در گیشه این اثر باقیمت ۷۰ هزار تومان رقم ۹۷۴ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال ثبت‌شده است.

  2) تماشاخانه قشقایی: نمایش «نقاشی اشر» به کارگردانی «فریبرز کریمی» که ۲۱ نوبت در این تماشاخانه روی صحنه رفته ۱۴۴۴ تماشاگر دیده‌اند. برای این نمایش ۷۲۳ بلیت تمام‌بها ، ۹۹ بلیت نیم‌بها ، ۱۵۹ بلیت تخفیف‌دار و ۴۳۶ بلیت میهمان صادرشده که در گیشه باقیمت بلیت ۳۰ هزار تومان مبلغ ۲۶۹ میلیون و ۹۱۰ هزار ریال برایش ثبت‌شده است.

  3) تماشاخانه سایه: نمایش «خاموشخانه» به کارگردانی «مهدی مشهوری» نیز ۱۳ اجرای خود را در تماشاخانه سایه پشت سر گذاشته است. این نمایش میزبان ۴۱۷ تماشاگر بوده که شامل ۱۷۲ بلیت تمام‌بها ، ۱۶ بلیت نیم‌بها، ۲۲۹ بلیت میهمان می‌شود. درگیشه این نمایش باقیمت بلیت ۳۰ هزار تومان رقم ۵۴ میلیون ریال ثبت‌شده است.

  تماشاخانه سنگلج نیز آمار تفکیکی خود را به شرح زیر اعلام کرد:

  این تماشاخانه که از 2 آبان پذیرای نمایش «آهسته با گل سرخ» به کارگردانی «هادی مرزبان» بوده، تا ۲۵ آبان ماه از ۲۳۸۱ تماشاگر هم پذیرایی است. برای این نمایش ۸۲۷ بلیت تمام‌بها (۵۲۰ بلیت 40 هزارتومانی – ۱۷۸ بلیت 30 هزارتومانی و ۱۲۹ بلیت 25 هزارتومانی)، ۷۷۳ بلیت نیم‌بها (۳۷۲ بلیت 20 هزارتومانی – ۲۰۰ بلیت 15 هزارتومانی و ۲۰۱ بلیت 12 هزار و 500 تومانی )، ۱۶۸ بلیت تخفیف‌دار ( ۹۹ بلیت ۳۲ هزارتومانی- ۴۲ بلیت ۲۴ هزارتومانی- ۲۷ بلیت ۲۰ هزارتومانی) و ۶۱۳ بلیت میهمان ارائه‌شده که جمع گیشه ۱۴ روز فروش این نمایش ۴۶۳ میلیون و ۶۸۵ هزار ریال ثبت‌شده است.

  در نهایت تالار هنر در هفته‌ای که گذشت آمار دو نمایش خود را این‌گونه اعلام کرد:

  1) نمایش «سفر به آینده» به کارگردانی «محمد عبدی» که ۸ اجرای آغازین خود را ‍‍پشت سر گذاشته است پذیرای ۶۷۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۳۳۰ بلیت تمام‌بها، ۱۲۰ بلیت نیم‌بها، ۶۹ بلیت تخفیف‌دار و ۱۸۶ بلیت میهمان صادرشده است. این نمایش با بلیت ۲۰ هزارتومانی در گیشه ۸۲ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان فروش داشته است.

  2) نمایش «از کجا اومدیم» به کارگردانی «محمد عاقبتی» که ۵ اجرای آغازین خود را ‍‍پشت سر گذاشته است پذیرای ۴۹۱ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۳۴۹ بلیت تمام‌بها، ۷۳ بلیت نیم‌بها، ۱۵ بلیت تخفیف‌دار و ۵۴ بلیت میهمان صادرشده است. این نمایش با بلیت ۲۰ هزارتومانی در گیشه ۷۹ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان فروش داشته است.
  مطالب مرتبط

  نگاهی گذرا به پوستر بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک ونوجوان همدان

پوستری پر از حس کودکی و تئاتر و طبیعت
  نگاهی گذرا به پوستر بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک ونوجوان همدان

  پوستری پر از حس کودکی و تئاتر و طبیعت

  ایران تئاتر_روح الله صالحی:در تمام سال‌هایی که جشنواره کودک ونوجوانان به زادگاهش همدان برگشته است هنرمندان از بدی پوستر جشنواره نالیده اند و با شعار هرسال دریغ از پارسال منتظر یک اتفاق متفاوت بودند که امسال با طراحی خوب شهرام عظیمی از میان پانزده اتود این پوستر مورد قبول ...

  |

  برنامه های هنری ایام سوگواری محرم اعلام شد؛

نمایشگاه نقاشی قهوه خانه ای؛ اپرای عاشورا، مجالش شبیه خوانی و شعر عاشورایی
  برنامه های هنری ایام سوگواری محرم اعلام شد؛

  نمایشگاه نقاشی قهوه خانه ای؛ اپرای عاشورا، مجالش شبیه خوانی و شعر عاشورایی

  به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری امام حسین (ع) برنامه های هنری متنوعی ازجمله نمایشگاه نقاشی قهوه خانه ای؛ اپرای عاشورا، مجالش شبیه خوانی و شعر عاشورایی در این ایام برگزار می شود.

  |

  نظرات کاربران