در حال بارگذاری ...
 • جشنواره گام دوم
 • در جشنواره بین المللی تئاتر کامپالا اوگاندا اتفاق می‌افتد

  برگزاری ورک شاپ «تماشاگر و نمایشگر بدون مرز» توسط محسن سراجی

  ایران تئاتر- محسن سراجی نویسنده,کارگردان و پژوهشگر بیست و دوم نوامبر در پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کامپالا ورک شاپتماشاگر ونمایشگر بدون مرز( باتکیه بر نمایش ایرانی) را در کشور اوگاندا شهر کامپالا برگزار میکند.

  ایران تئاتر- محسن سراجی نویسنده,کارگردان و پژوهشگر بیست و دوم نوامبر در پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کامپالا ورک شاپ"تماشاگر ونمایشگر بدون مرز"( باتکیه بر نمایش ایرانی) را در کشور اوگاندا شهر کامپالا برگزار میکند.
  پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کامپلا  در کامپلا و موزه اوگانادا از روز بیست سوم ماه نوامبر تا بیست و پنجم ماه نوامبر(دوم تا چهارم آذر) برگزار می‌شود.
  این جشنواره جهانی در تجلیل از نمایشنامه نویسان شرق قاره آفریقا و نیز کارگردانان تئاتر،نمایشنامه نویسان از اقصی نقاط جهان برگزار می‌شود. در این دوره برنامه های متنوعی  واجراهای مختلفی از کشورهای جهان مانند هند، ایران،آمریکا، بریتانیا و... در نظر گرفته شده است.
  مطالب مرتبط

  با حضور پرتغال، یونان، فرانسه و برزیل

فراخوان ثبت نام کارگاه‌های خارجی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد
  با حضور پرتغال، یونان، فرانسه و برزیل

  فراخوان ثبت نام کارگاه‌های خارجی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد

  با نهایی شدن فهرست برگزارکنندگان کارگاه در سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، جدول کارگاه‌ها تکمیل شد و اکنون علاقمندان می‌توانند برای حضور در این کارگاه‌ها ثبت‌نام کنند.

  |

  نظرات کاربران

 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر
 • جشنواره سراسری تئاتر رضوی