در حال بارگذاری ...
 • از 9 تا 21 دی ماه

  «موی سیاه خرس زخمی» به صحنه می رود

  نمایش «موی سیاه خرس زخمی» با مشارکت فارغ التحصیلان و دانشجویان تئاتر به سرپرستی و کارگردانی جابر رمضانی، کارگردان شناخته شده تئاتر دانشگاهی ایران، به مدت محدود در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «موی سیاه خرس زخمی» با مشارکت فارغ التحصیلان و دانشجویان تئاتر، به نویسندگی پیام سعیدی و جابر رمضانی و به کارگردانی جابر رمضانی، کارگردان شناخته شده تئاتر دانشگاهی ایران، از 9 تا 21 دی ماه در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به صحنه می‌رود.
  تمام بازیگران این نمایش از فارغ التحصیلان و برگزیدگان تئاتر دانشگاهی چند سال اخیر هستند.
  در این نمایش حامد رسولی، مریم نورمحمدی، محمد علی‌محمدی، فربد فرهنگ، اصغر پیران، مینا زمان، سجاد حمیدیان و رشاد معینی به ایفای نقش می پردازند.
  همچنین پوریا کاکاوند (مشاور هنری)، حمیدرضا رفاهی (مدیر پروژه)، جابر رمضانی و فرشید جعفری (طراح صحنه)، سیاوش امینی (طراح صدا و موسیقی)، صبا کسمایی (طراح نور)، مریم نورمحمدی (طراح لباس)، رشاد معینی (گریم)، امیر راد (ویدیو)، نیما دهقانی (طراح ویدیو پروژکشن)، سید محمد مساوات (طراح گرافیک)، احسان نقابت (عکاس)، هادی شیخ السلامی (مدیر تولید)، میلاد محمدی عمادی و کمال کلانتر (گروه کارگردان)، گروه وی‌یو (مدیریت تبلیغات)، مریم دیهول (ساخت تیززهای تبلیغاتی)، امیر قالیچی (تیاتر بازها) با هم‌راهی تهران تیاتر (tehrantheatre)(تبلیغات مجازی) محمد رضا مقیمی (مدیر روابط بین‌الملل)، گروه تئاتر سوراخ تو دیوار (تهیه کننده) و محترم صیفی (سرمایه‌گذار) به همکاری می پردازند.
  علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «موی سیاه خرس زخمی» که تا 21 دی ماه هر روز –به جز شنبه ها- در ساعت 20 به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  پس از جشنواره تئاتر فجر

«موی سیاه خرس زخمی» در تالار حافظ به صحنه می‌رود
  پس از جشنواره تئاتر فجر

  «موی سیاه خرس زخمی» در تالار حافظ به صحنه می‌رود

  «موی سیاه خرس زخمی» به کارگردانی جابر رمضانی که در بخش مسابقه بین‌الملل سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر حضور دارد، بعد از جشنواره و به مدت دو هفته، از ۸ اسفند اجرای خود را در تالار حافظ از سر می‌گیرد که سومین دور اجرای آن در زمستان امسال محسوب می‌شود.

  |

  گفت‌وگو با کارگردان نمایش «موی سیاه خرس زخمی» حاضر در فجر 37

نمایش ما یک نمایش تجربی است
  گفت‌وگو با کارگردان نمایش «موی سیاه خرس زخمی» حاضر در فجر 37

  نمایش ما یک نمایش تجربی است

  ایران تئاتر: نمایش«موی سیاه خرس زخمی» به کارگردانی جابر رمضانی روز اول(۲۲ بهمن) سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ساعت 18 و 20:30 در بخش مهمان و مسابقه تئاتر بین‌الملل در تالار حافظ به صحنه می رود٬ به همین بهانه گفت‌وگو با کارگردان نمایش را بازنشر می کنیم.

  |

  جابر رمضانی کارگردان «موی سیاه خرس زخمی»:

تالار مولوی یک جایگاه امن برای تجربه در تئاتر است
  جابر رمضانی کارگردان «موی سیاه خرس زخمی»:

  تالار مولوی یک جایگاه امن برای تجربه در تئاتر است

  «موی سیاه خرس زخمی» به کارگردانی جابر رمضانی از 9 تا 22 دی ماه در تالار مولوی به روی صحنه رفت و حالا قرار است تا اجرا این اثر را در تالار حافظ ادامه بدهد و 7 تا 19 بهمن در این سالن میزبان تماشاگران باشد.

  |

  نظرات کاربران