در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • با انتشار نامه‌ای صورت گرفت؛

  قدردانی دبیر جشنواره تئاتر دانشگاهی از دبیر جشنواره تئاتر فجر

  دبیر بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی طی نامه‌ای از حسن توجه و حمایت دبیر جشنواره تئاتر فجر نسبت به آثار تئاتر دانشگاهی قدردانی کرد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی، حسین عبداللهی دبیر بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی نظر به حضور چشمگیر و امیدبخش تولیدات تئاتر دانشگاهی در بخش‌های مختلف این دوره از جشنواره تئاتر فجر طی نامه‌ای از توجه و حمایت دبیر جشنواره تئاتر فجر نسبت به آثار تئاتر دانشگاهی قدردانی کرد.
  در متن این نامه آمده است:
  جناب آقای نادر برهانی مرند / دبیر محترم سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر
  با سلام و احترام. در ایامی که کام ما دانشجویان از حادثه دل‌خراش و نامیمونِ درگذشتنِ دوستانمان در دانشگاه آزاد (واحد علوم و تحقیقات) بسی تلخ و دل‌مان داغدار است خبر توفیق آثار تئاتر دانشگاهی در مرحله بازبینی و حضورشان در بخش‌های مختلف جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اندکی از آلام و دردهایمان می‌کاهد.
  لذا ازآنجاکه این مهم حاصل معرفت، تدبیر و درایت حضرت‌عالی‌ست در انتخاب و انتصاب هیئت محترم بازبین که از دانش‌آموختگان، دردآشنایان و سرآمدان تئاتر دانشگاهی هستند، بر خویش لازم می‌دانیم، از طرف دبیرخانه تئاتر دانشگاهی مراتب تقدیر و قدردانی خود را از جناب‌عالی و آن هیئت محترم اعلام داریم.
  بی‌شک حضور و دیده شدن دانشجویان خلاق و پویای تئاتر دانشگاهی به پشتوانه‌ی دانش و پژوهش‌های روزآمد و کارآمدشان می‌تواند نویدبخش آینده‌ای بهتر و درخشان‌تر برای تئاتر این مرزوبوم باشد.
  از خداوند منان توفیق و سربلندی شمارا در برگزاری هر چه شایسته‌تر سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر مسئلت داریم و در این راه با تمام توان همراه و حامی شما خواهیم بود.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر