در حال بارگذاری ...
در اسفند ماه ٩٧

سومین جشنواره تئاتر «از سرخ تا سبز» در ممسنی برگزار می شود

ر ئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نورآباد ممسنی، هدف از برگزاری این جشنواره را ارتباط، تبادل و انتقال تجربیات هنرمندان دانست سومین جشنواره تئاتر از سرخ تا سبز شهرستان ممسنی در اسفند ماه ٩٧ برگزار خواهد شد.

به گزارش ایران  تئاتر از فارس؛ سید ابراهیم حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نورآباد ممسنی گفت: سومین جشنواره تئاتر «از سرخ تا سبز» یادواره شهدای هنرمند ممسنی به میزبانی این شهرستان در اسفند ٩٧ برگزار خواهد شد.

سید ابراهیم حسینی ادامه داد: شهرستان ممسنی دارای استعداد و ظرفیت های خوبی در حوزه هنر نمایش است و نیاز هست که هر ساله جشنواره تئاتر برگزار گردد.

حسینی افزود: به دلایل مختلفی در این چند سال اخیر نتوانستیم جشنواره را برگزار کنیم ولی امسال به یاری خدا و با همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بار دیگر این جشنواره برگزار خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نورآباد ممسنی، هدف از برگزاری این جشنواره را ارتباط، تبادل و انتقال تجربیات هنرمندان دانست و خاطرنشان کرد: جشنواره تئاتر «از سرخ تا سبز» زمینه ای را فراهم خواهد کرد تا هنرمندان بتوانند داشته های خود را  به یکدیگر انتقال دهند، از تجربیات هم استفاده کنند و زمینه خلاقیت و انگیزه را در بین هنرمندان افزایش یابد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان نورآباد ممسنی اضافه کرد: هنر تئاتر، هنری تلفیقی از چند هنر است و  به همین خاطر محبوبیت خاصی در جامعه دارد و انتقال فرهنگ با این ابزار هنری، اثری ماندگار خواهد داشت.

وی خاطر نشان ساخت: این جشنواره سومین جشنواره ای است که با همت و هکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، هنرمندان و انجمن نمایش شهرستان ممسنی برگزار میگردد و امید داریم با کیفیت بسیار خوب و در خور هنرمندان شهید شهرستان، که این جشنواره مزین به نام آنها است، برگزار گردد.
مطالب مرتبط

کرونا و رکود در هنرهای نمایشی فارس

ضرر ۱۰۰ میلیارد ریالی کرونا به بیش از ۸هزار هنرمند فارس
کرونا و رکود در هنرهای نمایشی فارس

ضرر ۱۰۰ میلیارد ریالی کرونا به بیش از ۸هزار هنرمند فارس

باغ شکوفای فرهنگ و هنر فارس که در یک دهه گذشته با توسعه فعالیت‌ها و ایجاد زیرساخت‌ها و مشارکت بخش خصوصی به ثمردهی رسیده بود، با بحران کرونا رو به ویرانی گذاشته است و چنانچه برای مدتی طولانی ادامه یابد، همه تلاش‌های گذشته را از بین خواهد برد.

|

نظرات کاربران