در حال بارگذاری ...
 • گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  سالن های خصوصی؛ میزبان 25 نمایش در اواسط دی ماه

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۲۵ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواسط دی ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  گزارش ایران تئاتر، در هفته پیش رو سالن‌های خصوصی میزبان نمایش‌هایی جدید در اواسط اولین ماه از چهارمین فصل سال 97 هستند. عمارت نوفل لوشاتو با 2 سالن از 5 نمایش میزبانی می‌کند و خانه نمایش مهرگان در دو سالن پذیرای 8 اجرا است. همچنان در این هفته نمایش‌هایی همچون «سندروم استهکلم»، «محبوبه‌ها» و... روزهای پایانی اجرای خود را سپری می‌کنند. در متن پیش‌رو نمایش‌هایی را که در اواسط دی ماه میهمان سالن‌های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می‌کنیم.


  تن‌شوری در تئاتر مستقل تهران

  نمایش «تن‌شوری» به نویسندگی و کارگردانی رضا ثروتی ساعت 18 و 21 در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش پانته‌آ پناهی ها و صابر ابر بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش که بر اساس سریال تلویزیونی صحنه هایی از یک زناشویی اثر اینگمار برگمان است؛ آمده: این نمایش برشی از یک زندگی زناشویی است. رویکرد این نمایش، نگاه کردن به زندگی این زوج با شیوه تئاتر درمانی یا «سایکو درام» است. در تعریف تئاتر درمانی آمده است: «نوعی کاوش علمی جهت دریافت حقیقت از طریق شیوه‌های نمایشی است.» بهای بلیط نمایش 60000 و 40000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  تئاتر باران؛ میزبان دو نمایش

  نمایش «هتل کوهستانی» به نویسندگی واسلاو هاول و کارگردانی آریو راقب کیانی ساعت 19 در تئاتر باران اجرا می‌شود. در این نمایش روزبه انصاری، سروش بشارتی، شهاب حیدری، میرحسین نونچی، نازنین مهر، ریحانه جهانی، مهرنوش مسعودیان، مجید وهابی، بهار موسوی، کوشا نشتایی، رضا گرشاسبی، سپنتا سکوتی و بهزاد کریمی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: حتما نیستم! واقعا وجود دارم یا این که... بهای بلیط نمایش 30000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «در آغوشم آب، باد و خاک» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری امیر حامد ساعت 17 در تئاتر باران به صحنه می‌رود. بهای بلیط نمایش 20000 تومان تعیین شده است.

   

  عمارت نوفل لوشاتو؛ 5 نمایش

  نمایش«هزار و یک تو» به نویسندگی و کارگردانی السا فیروزآذر ساعت 19:30 در سالن 1 عمارت نوفل لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش السا فیروز آذر، ادیب قریب، نسیم شجاعی و بابک قادری ایفای نقش می‌کنند. بازیگران فرم نمایش سروش اکار، هانیه بیات، ترمه توللی، محسن جهانشاه لو، نیوشا دلشادیان، محمدرضا شجاعیان، معصومه عبادپور، محسن عباسی، عماد اردلان، حنانه عنایتی، آرمان کارخانه، سینا کاظمی، مینا مرادی، ‌سعیده موسوی، امید موسوی، امیر مؤذنی، ساناز نام دوست، حامد نظری، امین نظری، نیلوفر وثوقی، مرضیه وکیلی و شیوا وندا هستند. در خلاصه نمایش آمده: فروید و شهرزاد (دو روان درمانگر) همدیگر را در ناکجاآبادی می‌بینند و سپس در می‌یابند که در خواب انسانی بیمار و بدبین در عصری دیگر هستند. آن دو تصمیم می‌گیرند تا وقتی در خواب او هستند خواب‌هایش را به سمت امید و مثبت‌اندیشی تغییر دهند. بهای بلیط این نمایش 35000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «مردی به نام اوهه» به نویسندگی اسلاومیر مروژک و کارگردانی بهرام سروری‌نژاد ساعت 21 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش سامان توحیدی، شایان خدامی، محمدجواد ذوالقدر، آتوسا راستی، عسل سادات‌اصفهانی، بهرام سروری‌نژاد، هورداد سروری‌نژاد، محمدرضا قلمبر، کامیار محبی و ندا نوری بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در منزل مردی به نام پیوتر اوهه اتفاق عجیب و غریبی می‌افتد. ببری در لوله‌ی حمام پیدا می‌شود! این خبر توسط کارمند رسمی به خانواده داده می‌شود و این تازه آغاز ماجراست. اقشار مختلف جامعه از این اتفاق سواستفاده می‌کنند تا جایی‌که برای تفریح یک مهاراجه منزل اوهه را تبدیل به جنگل و سیرک می‌کنند. در نهایت برای خدشه‌دار نشدن روابط دو کشور. بهای بلیط این نمایش 45000 تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «دو جلاد» به نویسندگی فرناندو آرابال و کارگردانی محمود یوسفی ساعت 18:30 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش محمدرضا فارابی، امید قنبری، عالیه شریفی، محمدحسین خادمی، محمدحسین اثناعشری و رضا عیسی آبادی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: فرانسوآ به سراغ دو جلاد می‌رود و آدرس شوهرش را به عنوان یک گناهکار به آنها می‌دهد. بهای بلیط نمایش 25000 تومان است.

   

  نمایش «عشق ثگی» به نویسندگی و کارگردانی امید غفاری ساعت 21 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش حمید رشید، مرجان خاکساری، هلیا طباطبایی، نوید رضوی و حسین محمدی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: آدمایی که حیوون درونشون رو قبول می کنن می تونن با حیوونای دیگه کنار بیان. بهای بلیط این نمایش 30000 تومان می‌باشد. 

   

  نمایش «خفتگان و مردگان» به نویسندگی تایماز رضوانی و تبسم شاه پوری و کارگردانی تبسم شاه پوری ساعت 19:30 در سالن 2 عمارت نوفل لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش آرمان خوزستانی، شکیلا شرافتمند، مهدی توکلی نیا و محمد امین افشار بازی می‌کنند. این نمایش برداشتی آزاد از نمایشنامه مکبث اثر ویلیام شکسپیر است. بهای بلیط این نمایش 25000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

   مهرگان؛ میزبان نمایشی جدید

  نمایش«پرسه‌های موازی» به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی پریسا سلمانی و نیما صدقی ساعت 17:45 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش افسانه بخشی فرد، سوزان صفانیا، علی غلامی و پیمان محسنی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: یه شب سه نفر دور هم جمع می‌شن و شروع می‌کنن به یه جور بازی... بازی مردن. بهای بلیط این نمایش 30000 تومان است.

   

  نمایش«بیاین، دارم بابامو میکشم» به نویسندگی و کارگردانی آرش نژاد ساعت 17:30 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش صادق مرادی، محمدجواد رنگرز، پدرام عزیزی، مسعود سالاری، ریحانه یزدان یار، آرش نژاد، محمد شاهوردی و مهران قاسم زاده ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: یک گربه خانگی متعلق به «پادریک» به دلایل مبهمی می‌میرد. پادریک که تروریست بین‌المللی است، برای کشف علت مرگ گربه‌اش و احیانا پیدا کردن قاتل او برنامه‌هایش برای بمب‌گذاری و کشتار مردم در رستوران‌ها را کنسل می‌کند و به شهر خودش آینیشمور باز می گردد و اتفاقات تازه ای رقم می‌خورد. بهای بلیط نمایش 25000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «لاله‌زار، هتل کاتوزیان» به نویسندگی و کارگردانی حمید ابراهیمی ساعت 20:30 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود. در این نمایش داوود داداشی (حسن سیاه)، فرج الله گلسفیدی (سید حسین)، جلیل فرجاد (مانوک کاتوزیان)، اردلان شجاع کاوه (سرپاس مقتدی)، شهره قمر (فیروزه پرتو)، مهدی مقدم (هدایت مطلق)، حسین مسافر (احمد کسمایی، حسین احمدخانی (پاسبان عزیزی)، مهدی کازرانی (پاسبان مکتبی) و رضا روستا (دکتر احمدی) بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در خیابان لاله زار، چند تماشاخانه تاتر در حال افتتاح شدن است... عده ای از اقصی نقاط ایران و حتی خارج از کشور برای جشن افتتاحیه در یکی از هتل های خیابان لاله زار اتاق رزرو می کنند... در هتل کاتوزیان اتفاقات عجیبی می افتد. بهای بلیط نمایش 40000 تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «سیسیلی» به نویسندگی و کارگردانی فرهاد مهرخیرانی ساعت 19 در سالن شماره 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می رود. در این نمایش عقیل بهرامی، آیدا رزاق زاده، بهروز عبادی، مریمقربانیان، پریسا محمدزاده، رامین معصومیان، محمد رضا منصور، تیام منیری، امیر حسین مهماندوست و فرهاد مهرخیرانی ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: تعویض قدرت در یکی از بزرگترین خانواده‌های مافیا سال ۱۹۸۰ در شهر نیویورک و ماجراهای پیرامون آن. بهای بلیط این نمایش 30000 تومان می باشد. 

   

  نمایش «تن تهران» به نویسندگی و کارگردانی ماندانا جباری ساعت 21:45 در سالن شماره 2 خانه نمایش مهرگان اجرا می شود. در این نمایش پوریا خدابخش، شیوا خدابخش، نسیم صنیعی منفرد و همایون ظفرپور بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 30000 تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «کارداجین» به نویسندگی و کارگردانی محمد میرعلی اکبری ساعت 20:15 در سالن شماره 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش  لیلی ابراهیم زاده، فرشید حاجیان، ستاره حبیبی، سحر حسامی، محسن خانی، عطیه رضایی، سحر روهینا، پریسا سجودی، اکرم سلمان، متین شهبازی، عسل عبیری، کسری کاریان، کامیار گرامی، ملیکا محمدصادق و محمد منفرد ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: کارداجین به معنی کشتن یا مصدوم کردن شخصی با ضربات کارد است. ایرج بعد از ده سال به محله قدیمی‌اش در حاشیه‌ی شهر باز‌می‌گردد. بهای بلیط این نمایش 30000 تومان است. 

   

  نمایش «شایعه بی‌اساس» به نویسندگی شهرام زرگر و کارگردانی شبنم قلی‌خانی ساعت 19:30 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود. در این نمایش ابراهیم انتخابی نیکو، سعید آجرلو، شهاب کلانتری، محدثه تقی زاده، ‌محمد حاجی محمدی، محمد بختیاری، مسعود بیات، الهه جامی، مبینا عسگری، مهدی رحیمی، ماکان سیگارچی، محمدرضا نیکزاد، فاطمه حسینی، فاطمه شریعتی، فاطمه گرمابدری، مژگان حسن پور، فاطمه گنجی، احسان سلمانی، برهان جان نثاری، محمد غریبی جز، زهرا مهربان شاد، سعید ره نورد، ‌مهدی افشاری و گلناز شیرانی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: گاهی وقتا یه شایعه سرنوشت آدما رو تغییر می‌ده، گاهی وقتا هم تقدیر سرنوشت ما رو می‌سازه! بهای بلیط نمایش 30000 در نظر گرفته شده است. 

   

  نمایش «مانیفست تلخ به روایت من» به نویسندگی داریوش کیا و کارگردانی بهار براتی ساعت 17 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش بهار براتی و وحید حاجی‌زاده بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: داستان زنی است که مبتلا به ایدز میشود و احساس میکند همسرش به او خیانت کرده و مدتی را در آسایشگاه به سر میبرد صداهایی زندگی اش راپر کرده و تصور میکند. بهای بلیط نمایش 30000 تومان است.

   

  چهار نمایش در تماشاخانه دیوار چهارم 

  نمایش «در رو روی پستچی باز نکن» به نویسندگی و کارگردانی محمد کرمی ساعت 21 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش الهه شه پرست، وحید منتظری، فاطیما بهارمست، رضا عموزاد، فرزین فولاد پنجه و صالح علوی زاده ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: شهری درگیر جنگ است. ارکان جنگ مخالف و موافق تمام شدن آن هستند. پستچی برای ملکه دو راه می گذارد. بهای بلیط نمایش 40000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «بیست‌وپنج درصد» به نویسندگی و کارگردانی غزال حسینی ساعت 19:15 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می شود. در این نمایش هامون سیدی، فرزانه شجاعی، پوریا توکل خواه، محمدرضا یعقوب کاظمی، محمد حسن هاشمی و غزال حسینی بازی می کنند. در خلاصه نمایش آمده: این نمایش شاید آغاز تمام دردهای آدمی از به تعویق انداختن پانسمان زخمی باشد که گمان می کردیم سطحی است و زود خوب می شود اما اینطور نبود. بهای بلیط نمایش 35000 تومان می باشد. 

   

  نمایش «خواب گردی وادی سوم: تکرار» به نویسندگی امیر رفیعی و کارگردانی مهیار صیفوری ساعت 22:30 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به صحنه می‌رود. در این نمایش لاوین خادم گیلانی ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: وقتی که می رود، خودت را گم می کنی... دیگر شاید حتی در خواب هم اثری از تو پیدا نشود. بهای بلیط نمایش 25000 تومان است.

   

  نمایش «تنها صدای موریانه‌ها» به نویسندگی و کارگردانی راحیل بدیعی ساعت 17 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش سید صدرا سبحانیان، راحیل بدیعی، علیرضا غفاری، بهار زندی، فربد علینقیان و امیر شریعت بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: سکوت، مثل یک موریانه است که روح و قلب انسان را آرام می‌جود. بهای بلیط نمایش 21000 و 30000 تعیین شده است.

   

  دو نمایش در شانو

  نمایش «کافکا با من سخن بگو» به نویسندگی و کارگردانی قطب‌الدین صادقی ساعت 19:30 در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود. در این نمایش مرجان آقانوری، سونیا فاروقی، دنیا گفتاری، شهزاد وجدانی و نوید نوروزی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: فرانتس کافکا به تن خویش، همراه با چهار زن که نماد خواهران و عشق های ناکام اویند، از صفحات کتابی گام در صحنه می گذارند که شکواییه ایست بلند و مالامال از رنج، سرکوب، حسرت و طغیان او علیه پدری خودکامه که اینک در تابوت خفته است، غافل از آنکه... بهای بلیط نمایش 30000 تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «سینما» به نویسندگی مجید میرجمالی و کارگردانی کسری محمدی ساعت 21 در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود. در این نمایش محمد عبداللهی، علی شیری، شیما حکیم پور، میثاق آقامولایی، کاوه دوستی، آرون مزین عابدین، غزاله اعلائی، آرام طالشی، مسعود شهری، افشین کامیاب فرد و کسری هدایت نیا بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: لویی لو پرنس اولین کسی بود که توانست تصاویر متحرک را روی فیلم ضبط کند، اما در ۱۶ سال ۱۸۹۰، هنگامی که سوار قطار به مقصد پاریس شد، دوستان و آشنایانش متوجه شدند که وی ناپدید شده است. تا به امروز هیچ اثری از او یافت نشده و سرنوشت او به یکی از مرموز ترین اتفاقات دنیای سینما تبدیل شد. اما حالا لویی بازگشته است... و در نظر دارد به مرور زمان از تمام هنرمندان سینما، چه دوره صامت و چه ناطق، که هیچ وقت از او یادی نکردند انتقام بگیرد. بهای بلیط نمایش 25000 تومان می‌باشد.

   

  تماشاخانه مشایخی و یک نمایش

  نمایش «شب آوازهایش را می‌خواند» به نویسندگی یون فوسه و کارگردانی مهدی اصغریان ساعت 18 در تماشاخانه استاد مشایخی به صحنه می‌رود. در این نمایش امیر بشیره نژاد، بهار معین فر، فریبا شفقتی، مجتبی آقایی، رویا فتاحی و مهدی اصغریان ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: هر آنچه در این نمایش به تماشا خواهید نشست؛ شرح محکمه ایست از جدال نفس گیر تضاد ها. از نبرد ذهن هایی بیمار به عادت. و باز تکراری ترین تراژدی تاریخ. بودن یا نبودن...وصف تاراج انسانیت؛ به بهای آمدن؛ بودن؛ شدن و رفتن. این نمایش؛ روایتی ست تلخ از آواز شبانه ی تن هایی محبوس و به زنجیر کشیده شده. آوازی پر درد با نت هایی یخ زده از جنس تاریکی. در سمفونی یک تنهایی خودخواسته. تصویری از یک کابوس دردناک؛ که در بیداری خواهید دید. بهای بلیط نمایش 30000 تومان است.

   

  دو نمایش عمارت روبه‌رو

  نمایش «چیزهای سرد»به نویسندگی و کارگردانی رامین اکبری ساعت 18:30 و 20:30 در عمارت روبه‌رو به صحنه می‌رود. در این نمایش (گروه اول)آرین ابراهیمیان، هدیه بهادری، محمد حری، علیرضا خوشنویس، نیما شاهرخی، رویا صفری و فاطیما عسکری(گروه دوم)حمیدرضا بداغی، مژده دایی، آوا شریفی، سیما صادقی، احسان قره داغی، سعید نادری و علی نورانی ایفای نقش می‌کند. این نمایش با دو گروه اجرا می شود(هر سانس با یک گروه). بهای بلیط این نمایش 25000 تومان تعیین شده است.

   

  گیم تئاتر «فی» به طراحی و کارگردانی آناهیتا قرچه ساعت 18 و 19 در عمارت روبه‌رو اجرا می‌شود. در این نمایش احمد مولوی، الهام مهر، فرامرز احمدی، حمیدرضا اسدزاده، مجتبی کاظمی و شیما شامی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: تا حالا پرسیدی چرا من؟ ظرفیت هر سانس این نمایش 10 نفر می‌باشد. بهای بلیط نمایش 21000 تومان است.
  مطالب مرتبط

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

26 اجرا در روزهای ابتدایی پاییز
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  26 اجرا در روزهای ابتدایی پاییز

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 26 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواخر شهریور و اوایل مهر ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

37 نمایش در روزهای میانی مرداد
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  37 نمایش در روزهای میانی مرداد

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 37 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواسط مرداد ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

35 نمایش در روزهای میانی تیر
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  35 نمایش در روزهای میانی تیر

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 35 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در روزهای میانی تیر ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

24 نمایش بعد از تعطیلات خرداد
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  24 نمایش بعد از تعطیلات خرداد

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 24 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه دوم خرداد ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

26 اجرا در روزهای پایانی اردیبهشت ماه
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  26 اجرا در روزهای پایانی اردیبهشت ماه

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 26 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه پایانی اردیبهشت ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

29 نمایش دیدنی در نیمه اول ماه دوم
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  29 نمایش دیدنی در نیمه اول ماه دوم

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 29 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه اول اردیبهشت ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  نظرات کاربران