در حال بارگذاری ...
گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

بهمن؛ میزبان 33 نمایش

ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۳۳ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته اول بهمن ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

گزارش ایران تئاتر، در هفته پیش رو سالن‌های خصوصی میزبان نمایش‌هایی جدید در اوایل دومین ماه از چهارمین فصل سال 97 هستند. عمارت نوفل لوشاتو با 2 سالن از 6 نمایش میزبانی می‌کند و خانه نمایش مهرگان در دو سالن پذیرای 8 اجرا است. همچنان در این هفته نمایش‌هایی همچون «دوجلاد»، «تن تهران» و... روزهای پایانی اجرای خود را سپری می‌کنند. در متن پیش‌رو نمایش‌هایی را که در اوایل بهمن ماه میهمان سالن‌های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

 

فعالیت دوباره سالن شهرزاد

نمایش «اگر از نو شروع کنیم» نوشته اریک امانوئل اشمیت و کارگردانی فاطمه امیداله ساعت 21:30 در سالن 3 پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش امیر شریعت، ایمان نظیفی، مهسا غفار زاده، مهرنوش خلیلی، فهیمه معین، صبا رستمی و نیلوفر مرسل وند ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: داستان مرد ۵۵ سالهای است که در سفری کوتاه زمان را در مینوردد. بهای بلیط نمایش 20000 و 25000 تومان است.

 

نمایش «روزی روزگاری بندر» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا سلوکی ساعت 21:30 اجرا می‌شود. در این نمایش صدر الدین حجازی، سیروس کهوری نژاد، شاهین اعلایی نژاد، آمال ساقندیان، کرشمه یوسفی، مرجان رحیم زاده، زهرا آذرخش، علی شیبانی و عرفان کهوری نژاد بازی می‌کنند. گروه فرم و حرکت رامبد مفخمی پور، ملیکا سادات حسینی، خاطره خوشدل، ثمین  بیطرف، مظفر امیرکمالی، طهورا زهدی، علی پناهی، محیا جوان، آوا فیروزی، آتنه سماوات، اشکان پناهی و الهه جمشید هستند. بهای بلیط نمایش از 30000 تومان شروع می‌شود.

 

نمایش «بدون تماشاگر» نوشته ابوالفضل کاهانی و به کارگردانی امید اخوین ساعت 19:15 در سالن 2 پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش علی سرابی و آزاده صمدی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: من سوئد درس خوندم. کارشناس ادبیات نمایشی از استکهلم. شما تا به حال سوئد رفتی؟ بهای بلیط نمایش از 30000 تومان تعیین شده است. 

 

نمایش «هدیه جشن سالگرد» براساس متنی از افشین هاشمی و کارگردانی مجید فرهاد ساعت 20:30 در سالن 3 پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش مهدی کوشکی و آذین نظری بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: امشب جشن سالگرد ازدواج منه، همتون دعوتید، فقط به صرف شام. بهای بلیط نمایش از 45000 تومان آغاز می‌شود.

 

نمایش «گذر لوطی هاشم» به نویسندگی ابوالفضل حاجی علی‌خانی و کارگردانی حسین تبریزی ساعت 19:30 در پردیس تئاتر شهرازد به صحنه می‌رود. در این نمایش شهرام عبدلی، فقیهه سلطانی، سیاوش خیرابی، زهرا جهرمی، محمدرضا ژاله، جواد پورزند، علی رضا ناصحی، علی موسویان، افشین غیاثی، حامد  بیسادی، علی بنائی، پیمان صحرایی، مجتبی قریشی و فرشاد قهرمانیان ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: این نمایش یک روایت عاشقانه است که در اوائل دوره پهلوی اول می‌گذرد و داستان عشق لیلا را روایت می‌کند. او 10 سال چشم انتظار پسرعمویش نادر است که تحصیلاتش را در فرنگ به پایان رسانده. با برگشتن نادر به ایران، فرخ،‌ لوطی اول پایتخت که در غیاب نادر چندین نوبه از لیلا خواستگاری کرده بود،‌ باعث بروز مشکلاتی می‌شود. بهای بلیط نمایش از 35000 تومان می‌باشد.

 

نمایش «شب» به نویسندگی و کارگردانی صحرا فتحی ساعت 21:15 در  پردیس تئاتر شهرازد اجرا می‌شود. در این نمایش بهنوش بختیاری و سروش جمشیدی بازی می‌کنند. بهای بلیط نمایش از 40000 تومان است.

 

تن‌شوری در تئاتر مستقل تهران

نمایش «تن‌شوری» به نویسندگی و کارگردانی رضا ثروتی ساعت 18 و 21 در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش پانته‌آ پناهی ها و صابر ابر بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش که بر اساس سریال تلویزیونی صحنه هایی از یک زناشویی اثر اینگمار برگمان است؛ آمده: این نمایش برشی از یک زندگی زناشویی است. رویکرد این نمایش، نگاه کردن به زندگی این زوج با شیوه تئاتر درمانی یا «سایکو درام» است. در تعریف تئاتر درمانی آمده است: «نوعی کاوش علمی جهت دریافت حقیقت از طریق شیوه‌های نمایشی است.» بهای بلیط نمایش 60000 و 40000 تومان در نظر گرفته شده است.

 

عمارت نوفل لوشاتو؛ 6 نمایش

نمایش«هزار و یک تو» به نویسندگی و کارگردانی السا فیروزآذر ساعت 19:30 در سالن 1 عمارت نوفل لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش السا فیروز آذر، ادیب قریب، نسیم شجاعی و بابک قادری ایفای نقش می‌کنند. بازیگران فرم نمایش سروش اکار، هانیه بیات، ترمه توللی، محسن جهانشاه لو، نیوشا دلشادیان، محمدرضا شجاعیان، معصومه عبادپور، محسن عباسی، عماد اردلان، حنانه عنایتی، آرمان کارخانه، سینا کاظمی، مینا مرادی، ‌سعیده موسوی، امید موسوی، امیر مؤذنی، ساناز نام دوست، حامد نظری، امین نظری، نیلوفر وثوقی، مرضیه وکیلی و شیوا وندا هستند. در خلاصه نمایش آمده: فروید و شهرزاد (دو روان درمانگر) همدیگر را در ناکجاآبادی می‌بینند و سپس در می‌یابند که در خواب انسانی بیمار و بدبین در عصری دیگر هستند. آن دو تصمیم می‌گیرند تا وقتی در خواب او هستند خواب‌هایش را به سمت امید و مثبت‌اندیشی تغییر دهند. بهای بلیط این نمایش 35000 تومان در نظر گرفته شده است.

 

نمایش «شوبیل» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا قلمبر ساعت 21 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش  ایوب آقاخانی، لیلا بلوکات، بهرام سروری نژاد، محمدرضا قلمبر، الهام نامی و وحید نفر بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: نادر در پاره‌های مختلف زندگی چندپاره شده است‌. گذشته، عشق، آینده و دریچه‌های رنگارنگی که گیج‌کننده و سرسام آور روبروی خود می‌بیند او را آشفته‌تر کرده. اما نجاتی هست.حتما راه نجاتی هست! حتی اگر او برای نجات یافتن متوسل به کاری شود که نادر را در فهرست نادرترین موجودات جهان قرار دهد. بهای بلیط این نمایش 45000 تومان تعیین شده است.

 

نمایش «دو جلاد» به نویسندگی فرناندو آرابال و کارگردانی محمود یوسفی ساعت 18:30 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش محمدرضا فارابی، امید قنبری، عالیه شریفی، محمدحسین خادمی، محمدحسین اثناعشری و رضا عیسی آبادی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: فرانسوآ به سراغ دو جلاد می‌رود و آدرس شوهرش را به عنوان یک گناهکار به آنها می‌دهد. بهای بلیط نمایش 25000 تومان است.

 

نمایش «پرواز بر فراز آشیانه فاخته» به نویسندگی و کارگردانی امین محمد رضایی ساعت 19:15 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش رضا افشار، شاهده خدادادی، احسان رجبیان، دنیا رجبی خواه، احسان سخی، عطا شاه پناه، مهدی فرزام صفت، مهدی مهری و حمیدرضا نقره دوست ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: شرم بر مردمی که عرف و باورهای غلط را پایه و اساس اخلاق زندگیشان و در پی آن با خط کش و معیار دیگران زندگی می‌کنند و به جای تفکر، تقلید و به جای زیستن در لحظه و توجه به هدف و آرمان درونی، تنها به مسائل بی ارزش اهمیت می‌دهند. اکنون دنیایی وجود دارد که آدم‌های آن چیزی به نام نقاب را نمی شناسند و آن دنیا شاید رویای من، تو و همه ما باشد. بهای بلیط این نمایش 30000 تومان می‌باشد. 

 

نمایش «پوبلیکومس بشیمپفونگ» به نویسندگی و کارگردانی امیر اخوان ساعت 17:45 در سالن 1 عمارت نوفل لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش آرا آشور، مصطفی لطیفی خواه، کیوان محمدی و زهرا مهرابی بازی می‌کنند. درخلاصه نمایش آمده: فرصتی پیش می آید که بپرسیم آیا نمایش واقعی روی صحنه اتفاق می افتد یا جایی دیگر؟ این نمایش برگزیده بیست‌ویکیمن جشنواره تئاتر دانشگاهی، برنده تندیس بهترین بازیگری زن، تقدیر کارگردانی و کاندید بخش دراماتورژی جشنواره تئاتر دانشگاهی بوده است. بهای بلیط این نمایش 15000 و 30000 تومان در نظر گرفته شده است.

 

نمایش «آینه برعکس» نوشته ایمان خداترس و با بازی و کارگردانی علی هادیپور ساعت 18 در سالن 2 عمارت نوفل لوشاتو به صحنه می‌رود. در خلاصه نمایش آمده: داستان جوان معاصر، که روی صحنه دنبال گمشده اش میگردد. بهای بلیط نمایش 25000 تومان است.

 

 مهرگان؛ میزبان نمایشی جدید

نمایش«سوءتفاهم» به نویسندگی آلبرکامو و کارگردانی شیوا شجاعی ساعت 17:30 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی، مریم جزینی، محمدنوید جلالیان، اتنا رسول زاده، محمدامین(جاوید) احمدی، داریوش شهبازی، اسحاق میرعزیزی و امیرعلی غفاری بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: مسافرخانه‌ای در قلب چکسلواکی که توسط مادر پیر و دخترش اداره می شود آنها برای اینکه بتوانند به سرزمین دیگری مهاجرت کنند مسافرهای تنها و پولدار خود را دور از چشم همه می‌کشند اما در آخر با مسافری روبه رو می شوند که خط زندگی آنها را تغییر می‌دهد. بهای بلیط این نمایش 30000 تومان است.

 

نمایش«بازپرس وارد می‌شود» به نویسندگی جی.بی پریستلی و کارگردانی علی علوی‌نژاد ساعت 19:15 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش پوریا اصلان، شایلین جلالی، آیدا جهاندیده، نکیسا عقبایی، فرشاد کوکبیان، سورن گرم آبادی و ماهان ناصر زارع ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: مهمانی شادی در خانه ی یکی از بزرگان شهر برپاست که ناگهان با وارد شدن یک بازپرس اتفاقات به شکل دیگری رقم می خورد. بهای بلیط نمایش 30000 تومان می‌باشد.

 

نمایش «لاله‌زار، هتل کاتوزیان» به نویسندگی و کارگردانی حمید ابراهیمی ساعت 20:30 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود. در این نمایش داوود داداشی (حسن سیاه)، فرج الله گلسفیدی (سید حسین)، جلیل فرجاد (مانوک کاتوزیان)، اردلان شجاع کاوه (سرپاس مقتدی)، شهره قمر (فیروزه پرتو)، مهدی مقدم (هدایت مطلق)، حسین مسافر (احمد کسمایی، حسین احمدخانی (پاسبان عزیزی)، مهدی کازرانی (پاسبان مکتبی) و رضا روستا (دکتر احمدی) بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در خیابان لاله زار، چند تماشاخانه تاتر در حال افتتاح شدن است... عده ای از اقصی نقاط ایران و حتی خارج از کشور برای جشن افتتاحیه در یکی از هتل های خیابان لاله زار اتاق رزرو می کنند... در هتل کاتوزیان اتفاقات عجیبی می افتد. بهای بلیط نمایش 40000 تومان تعیین شده است.

 

نمایش «سلول» به نویسندگی پوریا گلستانی و محسن زرآبادی پور و کارگردانی محسن زرآبادی‌پور ساعت 19:15 در سالن شماره 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می رود. در این نمایشکرامت رودساز، سیروس همتی، محسن زرآبادی پور، محمد زوار بی ریا، حسین شفیعی، حمید عرب، مهدی درگاهی، آرمان مدرسی و لیلا بروفه ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده:شاید هیچ کدوم از ما فکر نمیکنیم امکان داره به خاطر یه اشتباه باقی عمر مون رو پشت میله های زندان بگذرونیم. شاید دیگه فرصتی برای جبران نباشه. و تا زمانی که از سلول افکار پوسیده و خطرناک بیرون نیایم همیشه این خطر مارو تهدید میکنه. شاید تو این نمایش بخندین اما هدف ما فقط خندوندن نیست. بهای بلیط این نمایش 35000 تومان می باشد. 

 

نمایش «تن تهران» به نویسندگی و کارگردانی ماندانا جباری ساعت 21:45 در سالن شماره 2 خانه نمایش مهرگان اجرا می شود. در این نمایش پوریا خدابخش، شیوا خدابخش، نسیم صنیعی منفرد و همایون ظفرپور بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 30000 تومان تعیین شده است.

 

نمایش «مجلس قربانی سنمار» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی هنگامه سنجر ساعت 21 در سالن شماره 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش سینا ایجادی، مهدی محرمی، کیمیا آژیراک، پریا یاراحمدی، الهام غلامی، فاطمه صفری زاده و هنگامه سنجر ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: سلطانی عرب و بادیه نشین که تمثیل منیت و بلندپروازی بدون شایستگی ست، معماری ایرانی که نماد شرافت و هنر است را، به ساختن کاخی به سبک پادشاهان ایران دعوت می‌کند. پس از اتمام کار برای بی‌مانند ماندن کاخ و نپرداختن مزد، معمار را از بالای آن فرو می اندازد. بهای بلیط این نمایش 30000 تومان است. 

 

نمایش «شاهدین اعدام» به نویسندگی ماتئی ویسنی یک و کارگردانی طاها محمدی ساعت 17:30 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود. در این نمایش محمدرضا حسن زاده، سهیل قنادان، بهار سهراب بیگی، دنیا گفتاری، مسعود لطفی، علی پور ستوده، امیر کابلی، بیتا عالمی و طاها محمدی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده:دادگاه تماشاگری را بدون هیچ دلیل مدرکی بی گناه با اوردن شاهدین دروغین گناهکار جلوه میدهد. بهای بلیط نمایش 30000 در نظر گرفته شده است. 

 

نمایش «چه کسی شلیک کرد؟» به نویسندگی آرام محضری و کارگردانی سعید هنرآموز ساعت 21 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش  هامون سیدی (توماس)، وحید منافی (اندرو)، محمدرضا آبانگاه (متیو)، حامد مقدسی (سایمون)، هانیه فراهانی (دیمیتری)، آرمیتا فروزنده (میراندا)، نسیم مهماندوست (جف)، محمد عامری (اریک) و پویا آرام (هکتور) بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: عکاسِ خبریِ میان حالی، علی‌رغم میلش به جنگی فرستاده می‌شود. او که حسابی ترسیده است، در"آنجا" با عکاسِ دیگری مواجه می‌شود که بر خلاف او از "عکاس بودن" لذت می‌برد. در ادامه و بعد از ملاقات با سربازی که ادعا دارد به کسی شلیک نمی‌کند، شرایطی پیش می‌آید که او تبدیل به "آقای موفقیت" خبرگزاری‌اش می شود اما یک نفر از"راز" او خبر دارد. بهای بلیط نمایش 35000 تومان است.

 

پنج نمایش در تماشاخانه دیوار چهارم 

نمایش «مرگ تصادفی یک آنارشیست» به نویسندگی داریو فو و کارگردانی بهنام خندان ساعت 18:30 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش ایمان اصفهانی، احسان امیدی، امیر حیدری، پوریا خدابخش، مهسا میرکاظمی و آرمین والی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: بررسی علت قتل یا خودکشی کارگر راه آهن که آنارشیست هم بوده. بهای بلیط نمایش 30000 تومان در نظر گرفته شده است.

 

نمایش «مرگ فیدل» به نویسندگی و کارگردانی آرش سنجابی ساعت 20:15 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می شود. در این نمایش پویا امینی، مریم معصومی، نیلوفر پارسا، مهنوش صادقی، ایمان اصفهانی، ماریه ماشاللهی، پرهام امینی، مهرداد سنجابی، امیر تیموری، لادن پروین، پگاه الله وردی و نیلوفر لاری پور بازی می کنند. در خلاصه نمایش آمده:ریش، سیگار برگ، لباس نظامی سبز زیتونی! بهای بلیط نمایش از 32000 تومان می باشد. 

 

نمایش «خواب گردی وادی آخر: چار و سی» به نویسندگی و کارگردانی خسرو امیری ساعت 22:30 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به صحنه می‌رود. در این نمایش کوروش شاهونه ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: چار و سی یا همان لش زدایی؛ امیر آرتیست. بهای بلیط نمایش از 20000 تومان است.

 

نمایش «پابرهنه، لخت، قلبی در مشت (باکاروان سوخته)» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی ساعت 17:15 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش میثاق زارع بازی می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: مونولوگی سراپا شاعرانه و انسانی که به هنگام دیدنش مثل فیلم‏های چارلی چاپلین باید با یک چشم گریست و با چشم دیگر خندید .نمایشنامه بر اساس جنایت هولناکی نوشته شده است: چند جوان نئوفاشیست در آلمان ساختمانی را که یک خانواده ترک در آن زندگی می کرد به آتش کشیدند. قهرمان نمایش با خشم، جنون، فریاد، خنده و گریه لایه به لایه‏ی خود را به ما نشان می‏دهد. ما روح انسانی را می‏بینیم که در دالان‏های عزاداری، غرور ، شک و تردید، شادی و دوستی سرگردان است. انسانی سرشار از نیروی زندگی و عشق به انسان‏ها که ضربات روحی شدیدی خورده. بهای بلیط نمایش از 30000 تومان تعیین شده است.

 

نمایش «برزخ» نوشته مسعود هاشمی‌نژاد و کارگردانی مسعود طیبی ساعت 21:30 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به صحنه می‌رود. در این نمایش ایمان اشراقی، سارا والیانی و روشنک رضایی مهر ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: عمق فاجعه زمانی است، که فاجعه پذیرفته شده باشه. بهای بلیط نمایش از 30000 تومان آغاز می‌شود. 

 

یک نمایش در شانو

نمایش «کافکا با من سخن بگو» به نویسندگی و کارگردانی قطب‌الدین صادقی ساعت 19:30 در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود. در این نمایش مرجان آقانوری، سونیا فاروقی، دنیا گفتاری، شهزاد وجدانی و نوید نوروزی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: فرانتس کافکا به تن خویش، همراه با چهار زن که نماد خواهران و عشق های ناکام اویند، از صفحات کتابی گام در صحنه می گذارند که شکواییه ایست بلند و مالامال از رنج، سرکوب، حسرت و طغیان او علیه پدری خودکامه که اینک در تابوت خفته است، غافل از آنکه... بهای بلیط نمایش 30000 تومان تعیین شده است.

 

تماشاخانه مشایخی و دو نمایش

نمایش «نامه‌نویس» به نویسندگی آلن بنت و کارگردانی فرجاد ساکی ساعت 20 در تماشاخانه استاد مشایخی به صحنه می‌رود. در این نمایششیلا غیور ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: من راداک ام، دوشیزه ایرنه راداک، همونی که هیچ وقت نتونسته و نمیتونه و نمیخواد بتونه که چشماش رو روی نابهنجاری های دور و برش، به زمین و هوا بندازه. من اعلام میدارم؛ در برابر تک تک موجودات، تاکید میکنم تک تک موجودات، چه جاندار و چه بی جان، مسئولم. تا چشم و گوش و دست دارم، از شما، برای شما می نویسم. بهای بلیط نمایش 25000 تومان است.

 

نمایش «اعتراف، یک برگمان‌خوانی» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا نراقی ساعت 18 در تماشاخانه استاد مشایخی اجرا می‌شود. در این نمایش که برداشتی از داستان اعتراف نوشته اینگمار برگمان است؛ لیلا بارگاهی و کوشیار مشایی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: این نمایش داستان تصمیم آنا برای خروج از کشیش نشین و ترک همسر و فرزندانش است و همچنین تلاشی است برای بازآفرینی جهان فکری و هنری اینگمار برگمان نویسنده، کارگردان تئاتر و فیلمساز شهیر سوئدی. بهای بلیط نمایش 30000 تومان می‌باشد. 

 

سه نمایش عمارت روبه‌رو

نمایش «اوردوز یا رگ زنی به شیوه سگ زنی با یک سرنگ و دو کش اضافی» به نویسندگی و کارگردانی مرتضا سلطان محمدی ساعت 19 در عمارت روبه‌رو به صحنه می‌رود. در این نمایش محمدعلی متین تبار، محمدعلی نصیری پور، حمیدرضا ذکیانی و مرتضا سلطان محمدی ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: ما چهارتا رفیق بودیم. اولی مرد، دومی رو کشتن، سومی هم خودش خودش رو کشت. بهای بلیط این نمایش 20000 تومان تعیین شده است.

 

نمایش «هذلولی» نوشته گروهی و کارگردانی علی کارگری ساعت 17 در عمارت روبه‌رو اجرا می‌شود. در این نمایش رضوانه آقایان، سارا بهاریه، صبا پیریایی، آرزو جلالی، هستی جلالی و نگار قرهی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: امروز به دلیل آلودگی شدید هوا، تمامی مدارس استان در همه مقاطع تحصیلی تعطیل میباشد. بهای بلیط نمایش 25000 تومان است.

 

نمایش «چخوفناک» به نویسندگی و کارگردانی بهداد زندیه وکیلی ساعت 20:30 در عمارت روبه‌رو به صحنه می‌رود. در این نمایش علی پویا قاسمی، نازنین تامرادی، محمدعلی شهریار دوست، کیوان عیسابیگی، یگانه رجبی، محسن قربانی، نیکو سالارنیا، پدیده ابطحی و آرش استادی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: نویسنده ای که به خواب رفته و با آگاهی بر هر آنچه هست و نمی‌بیند و می‌بیند زندگی می‌کند. بهای بلیط نمایش 20000 تومان در نظر گرفته شده است. 

 

تماشاخانه تازه تاسیس ملک

نمایش «زهرماری» به نویسندگی رضا بهاروند و احمد سلگی و کارگردانی علی احمدی ساعت 19:15 در تماشاخانه ملک اجرا می‌شود. در این نمایش که پیش از این در تالار حافظ و تماشاخانه پالیز نیز به صحنه رفته بود؛  تینو صالحی، الناز حبیبی، علی شادمان، وحید آقاپور و خسرو احمدی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: زهرماری‌ها رو چی کار کنیم؟ بخوریم؟ بریزیم دور؟ بهای بلیط نمایش 30000، 35000 و 40000 تومان می‌باشد.
نظرات کاربران