در حال بارگذاری ...
 • داستان نمایشی با نگاه جدیدی به دوران دفاع مقدس زندگی زن و مردی را مرور می‌کند که فرزندشان در حلبچه از بین رفته است.

  داستان نمایشی با نگاه جدیدی به دوران دفاع مقدس زندگی زن و مردی را مرور می‌کند که فرزندشان در حلبچه از بین رفته است.

  احسان جانمی گفت: پس از بازبینی نهایی و اعلام دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر احتمالاً با نمایش "اگر مرد کوچولویی پیدایش شد که می‌خندید" در بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شرکت می‌کنم.
  احسان جانمی با اعلام این خبر به سایت ایران تئاتر گفت: نمایش "اگر مرد کوچولویی پیدایش شد که می‌خندید" نوشته جمشید خانیان است که پس از شرکت در جشنواره منطقه‌ای شهرکرد موفق به راهیابی به جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شد.
  وی در ادامه افزود: این نمایش در جشنواره منطقه‌ای شهرکرد موفق به کسب جایزه دوم بازیگری مرد، بازیگری نخست زن و جایزه دوم کارگردانی شد.
  داستان نمایشی با نگاه جدیدی به دوران دفاع مقدس زندگی زن و مردی را مرور می‌کند که فرزندشان در حلبچه از بین رفته است.
  در این نمایش امین زارع و رادنوش مقدم ایفای نقش دارند و نگین شیخی‌پور و فرزاد قاسمی دستیاران کارگردان، سعید ابوطالب‌پور مدیر صحنه،‌ رعنا زرغامی طراح لباس و زهره عبداللهی منشی صحنه هستند. همچنین مهدی نادری آهنگساز نمایش و احمد صمیمی و امیر موحدیان نوازندگان نمایش‌اند.
  جانمی در ادامه با اشاره به نمایش "راپورت‌های یومیه ایام از دست رفته" و حضور آن در چهارمین جشنواره سراسری تئاتر ماه گفت: این نمایش نوشته محمدرضا رهبری و منتخب چهارمین جشنواره سراسری تئاتر ماه است که قصد دارم آن را در تهران اجرا کنم.
  وی در پایان گفت: در حال حاضر مشغول فراهم آوردن مقدمات ضبط تله تئاتر "آواز خدا" هستم که نوشته احمد شاهین‌فر است و با همکاری شبکه تلویزیونی اصفهان و شبکه چهارم سیما ضبط خواهد شد.
  این تله تئاتر با تهیه کنندگی رسول هنرمند و کارگردانی تلویزیونی فرشاد احمدی و کارگردانی هنری خودم آماده می‌شود.