در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان

  ساخت پلاتوهای نمایش همدان در دستور کار قرار گرفته است

  علیرضا درویش‌نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان،با اشاره به این که ساخت پلاتوهای نمایش در دستور کار قرار گرفته است؛ گفت: با از سر گیری ساخت مجتمع فرهنگی بزرگ همدان و در مرحله نخست، ساخت پلاتوهای نمایش با اعتباری بالغ بر پنجاه میلیارد ریال در سال ۹۸ پی‌گیری می‌شود.

  به گزارش ایران تئاتر از همدان، علیرضا درویش‌نژاد مدیرکل  فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان، با اشاره به این که ساخت پلاتوهای نمایش در دستور کار قرار گرفته است؛ گفت: با از سر گیری ساخت مجتمع فرهنگی بزرگ همدان و در  مرحله نخست، ساخت پلاتوهای نمایش با اعتباری بالغ بر پنجاه میلیارد ریال در سال 98 پی‌گیری می‌شود.

  علیرضا درویش نژاد افزود: نگاه ما این بود که در حوزه زیرساخت‌های فرهنگی به یک جهش برسیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داده است‌،   این پروژه در حد زمین خالی بود اما اکنون ٦٠ درصد پیش رفته است.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فضاهای زیادی را در شهرستان‌ها داریم که خالی مانده و با توجه به محدودیت‌های اعتباری اجرای آنها سخت است؛ اما بنا داریم از ظرفیت شورای شهر و شهرداری برای ساخت پلاتوها استفاده کنیم.

  وی در پایان و درخصوص واگذاری امور به هنرمندان افزود: در بخش نرم‌افزاری درصدد واگذاری امور به تشکل‌های صنفی هستیم و در جشنواره تئاتر نیز کار را به انجمن نمایش واگذار کردیم.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر