در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • در ماراتن 12 روزه مرکز تئاتر مولوی

  بیش از دوهزار نفر میهمان جشنواره تئاتر فجر شدند

  مرکز تئاتر مولوی پس از ۱۲ روز میزبانی از آثار و مخاطبان سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شاهد حضور بیش از دوهزار تماشاگر در این رویداد بین المللی بود.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، این مرکز از 22 بهمن سال جاری میزبان 10 گروه نمایشی شرکت کننده در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، شامل 7 گروه از تهران، یک گروه از شهر رشت، و 2 گروه خارجی از کشورهای نروژ و رومانی بود.
  این گروه ها، در مجموعه 19 اجرا را در 12 روز به صحنه ی سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی بردند. در میان این آثار، نام 2 نمایش «پسرها پسرند» از کشور رومانی و «من دیگری است، رمبو در آفریقا» از کشور نروژ به چشم می خورد. همچنین 3 نمایش از آثار برگزیده جشنواره تئاتر دانشگاهی نیز در این رویداد بین المللی در مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفتند.
  گفتنی ست در مجموع بالغ بر 2000 تماشاگر از آثار سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر در مرکز تئاتر مولوی دیدن کرده اند.
  از علاقمندان برای دیدن آثار و نمایش های این مرکز، دعوت به عمل می آید به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند. همچنین جهت تهیه بلیط نمایش ها می توانید به سایت تیوال  مراجعه فرمائید.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر