در حال بارگذاری ...
 • دو نمایش جدید در تماشاخانه سنگلج

  «وقایع اتفاقیه» و «طریقه حکومت گجرخان» به روی صحنه می روند

  دونمایش «وقایق اتفاقیه» به کارگردانی شهرام عبدلی و «طریقه ی حکومت گجرخان» به کارگردانی مشترک مجید امرایی و احسان ملکی به ترتیب از ۸ و ۹ اسفند ماه ۹۷ در تماشاخانه ی سنگلج به روی صحنه می روند

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «وقایع اتفاقیه» به نویسندگی سید علی موسویان و کارگردانی شهرام عبدلی با بازی مریم معصومی، سولماز غنی، نصرت میرعظیمی، علیرضا ناصحی، بهناز بستان دوست، افشین غیاثی، علی بنایی، مهدی قمر، شهرام عبدلی، سیروس اسنقی و محمدرضا شیرخانلو، مختار صاعقی از چهارشنبه 8 اسفند ساعت 21 به صحنه می رود.

   نمایش «طریقه حکومت گجرخان» به نویسندگی مجید امرایی و کارگردانی مشترک مجید امرایی و احسان ملکی با بازی زری عماد، شاهین علایی نژاد، فرامرز قلیچ خانی، میثم یوسفی، سعید عبدالهی و شهرام مسعودی از روز پنجشنبه ساعت 19:30 در تماشاخانه سنگلج اجراهای خود را آغاز خواهند کرد.
  گفتنی است علاقه مندان به تهیه ی بلیت های این دو نمایش می توانند به سایت تیوال و یا به گیشه ی تماشاخانه ی سنگلج مراجعه نمایند.
  تماشاخانه ی سنگلج واقع در خیابان وحدت اسلامی، ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت هر روز به جز شنبه ها میزبان گروه ها و علاقه مندان به نمایش ایرانی است.
  مطالب مرتبط

  نگاه نمایش درمانی به «طریقه حکومت گجرخان»؛

الگویی رفتاری با زبانی آگاهی‌بخش
  نگاه نمایش درمانی به «طریقه حکومت گجرخان»؛

  الگویی رفتاری با زبانی آگاهی‌بخش

  ایران تئاتر- علی شهاب: نمایش «طریقه حکومت گجرخان» این روزها به کارگردانی مشترک مجید امرایی و احسان ملکی در تالار سنگلج تهران به روی صحنه رفته است. اثری که پشت زبان طنزش به ما کمک می‌کند بدانیم اگر احساس می‌کنیم هیچ‌چیز سر جای خودش نیست به چه دلیل است.

  |

  گفت و گو با کارگردانان یک نمایش کمدی که نوروز هم روی صحنه است

استفاده از دانش روانشناسی در نمایش طریقه حکومت گجرخان
  گفت و گو با کارگردانان یک نمایش کمدی که نوروز هم روی صحنه است

  استفاده از دانش روانشناسی در نمایش طریقه حکومت گجرخان

  ایران تئاتر: به بهانه اجرای نمایش طریقه حکومت گجر خان در ایام نوروز و در تالار سنگلج با دکتر مجید امرایی نویسنده وکارگردان این نمایش واحسان ملکی دیگر کارگردان این اثربه گفتگو نشسته ایم.

  |

  نظرات کاربران