در حال بارگذاری ...
در نشست تخصصی گفتمان تئاتر فردا در اردبیل

مدیر استانی درگاه ایران تئاتر در اردبیل تقدیر شد

در نشست تخصصی گفتمان تئاتر فردا در اردبیل، از تلاش های سعید نوریان، مدیر استانی درگاه ایران تئاتر در استان اردبیل تجلیل شد.

به گزارش تئاتر اردبیل، در نشست تخصصی گفتمان تئاتر فردا که با حضور معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان و جمعی از سرپرستان گروه های نمایشی و نیز اعضای جدید هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان در سالن جلسات مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل برگزار شد، از تلاش های شایسته تحسین سعید نوریان، مدیر ایران تئاتر در اردبیل برای انعکاس مطلوب و مناسب رویداد های تئاتری در استان اردبیل و پوشش مناسب رسانه ای جشنواره های تئاتری و اجراهای صحنه ای و نیز تولید و نشراخبار، گفتگو، نقد و گزارش های تئاتری در سایت استانی ایران تئاتر تجلیل شد.

غریب منوچهری، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل در این نشست با ارزیابی خوب فعالیت های مدیر استانی ایران تئاتر در اردبیل، از درگاه تئاتر استان اردبیل به عنوان یکی از درگاه های استانی موفق و برگزید یاد کرد و با اعلام اینکه مسئولین اداره کل هنرهای نمایشی و انجمن هنرهای نمایشی کشور و نیز مجموعه تلاشگران در درگاه ایران تئاتر، رضایت کاملی از فعالیت سایت استانی ایران تئاتر در اردبیل دارند، خواستار مشارکت بیشتر گروه های نمایشی با مدیر استانی ایران تئاتر شد.
مطالب مرتبط

در نشست ایران تئاتر با عوامل نمایش «در دهانم حرف بزن»  مطرح شد:

آموزش مهم‌ترین نیاز تئاتر استان‌ها است
در نشست ایران تئاتر با عوامل نمایش «در دهانم حرف بزن» مطرح شد:

آموزش مهم‌ترین نیاز تئاتر استان‌ها است

در نشست صمیمی با عوامل نمایش «در دهانم حرف بزن» از استان بوشهر در پاتوق ایران تئاتر عنوان شد که آموزش در تئاتر باید اولویت داشته باشد. اگر ما امروز در تئاتر کشور مشکلاتی داریم علت آن کمبود آموزش است.

|

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان ایلام  خبر داد:

فراخوان چهارمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی منتشر شد
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان ایلام خبر داد:

فراخوان چهارمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی منتشر شد

سعید خیرالهی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان ایلام گفت: چهارمین جشنواره ملی شرهانی به میزبانی دهلران نیمه دوم اسفندماه امسال برگزار می‌شود و مهلت دریافت فیلم اثر به دبیرخانه جشنواره در قالب لوح فشرده تا تاریخ 7 اسفند است

|

نظرات کاربران