در حال بارگذاری ...
 • در سالن انتظار قشقایی

  مرضیه برومند نمایش «سیمین و فرزان» را افتتاح می‌کند

  مراسم افتتاح اجرای عمومی و رونمایی از پوستر نمایش عروسکی «سیمین و فرزان» روز یکشنبه ۱۸ فروردین ماه در سالن انتظار قشقایی مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

  به گزارش ایران تئاتر در این مراسم که ساعت 19.30 و پیش از اولین اجرای نمایش در تالار قشقایی برگزار خواهد شد مرضیه برومند کارگردان شناخته شده سینما و تئاتر عروسکی وهنرمندانی همچون میترا حجار، افسانه چهره‌آزاد و شاهرخ فروتنیان با امضا پوستر و ایراد سخن ، اجرای عمومی این نمایش را به طور رسمی اعلام می کنند.
  نمایش عروسکی «سیمین و فرزان» بر اساس منظومه‌ی «روسلان و لیودمیلا» نوشته‌ی آلکساندر پوشکین و با نویسندگی و کارگردانی فهیمه عابدینی روی صحنه می رود.
  در خلاصه داستان این نمایش آمده است که سیمین در شب عروسی‌اش با فرزان، گم می‌شود و فرزان راهی پرفراز و نشیب برای یافتن او آغاز می‌کند.
  در این نمایش عروسکی فهیمه عابدینی و صادق صادقی‌پور به عنوان بازیسازان حضور دارند. نوازندگان موسیقی  آرش لطفی، مانا جوادی، طراحی و ساخت عروسک را رفعت هاشمی سی‌سخت، مرضیه سرمشقی و طراحی و ساخت دکور را بابک جوانمرد، صادق صادقی‌پور، طراحی و دوخت لباس را الهه میرزایی، هانیه زحمتکش (خنده‌ی باران) بر عهده دارند.
  این نمایش که از 18 فروردین تا 13 اردیبهشت ماه در ساعت 20 و در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد بود در سه روز نخست اجرا با تخفیف 20 درصد قیمت بلیط همراه است.
  علاقه مندان می توانند از طریق سایت تیوال نسبت به خرید بلیط های این اجرا اقدام کنند.
  مطالب مرتبط

  یاداشت فهیمه عابدینی کارگردان نمایش عروسکی «سیمین و فرزان»؛

جادویی از جنس عروسک ها
  یاداشت فهیمه عابدینی کارگردان نمایش عروسکی «سیمین و فرزان»؛

  جادویی از جنس عروسک ها

  ایران تئاتر : فهیمه عابدینی که اثری عاشقانه و ایرانی را بر اساس اپرایی معروف از آلکساندر پوشکین روی صحنه برده است درباره مسیری که به خلق «سیمین و فرزان» انجامیده یاداشتی در اختیار ایران تئاتر قرار داد.

  |

  گفت وگو با فهیمه عابدینی کارگردان نمایش «سیمین و فرزان»

نبرد خیر و شر محور اصلی اجرا محسوب می شود
  گفت وگو با فهیمه عابدینی کارگردان نمایش «سیمین و فرزان»

  نبرد خیر و شر محور اصلی اجرا محسوب می شود

  ایران تئاتر:نمایش سیمین و فرزان در فضای نمایش‌های عروسکی و متون ایرانی و بر اساس داستانی سر راست و جذابی شکل‌گرفته است و یک نمایش سرگرم‌کننده با طراحی دکوری خلاقانه و کاربردی است، در حقیقت طراحی صحنه منحصربه‌فرد نمایش سیمین و فرزان ویژگی اصلی این نمایش است و یک طراحی صحنه ...

  |

  نظرات کاربران