در حال بارگذاری ...
 • از بیست فروردین به صحنه می‌رود

  «مثل خاراندن یک زخم» در عمارت نوفل لوشاتو

  «مثل خاراندن یک زخم» از بیست فروردین در عمارت نوفل لوشاتو به صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر «مثل خاراندن یک زخم» کاری از گروه تئاترون به نویسندگی و کارگردانی فرانک فروتن از بیستم فروردین ماه لغایت ششم اردیبهشت ماه هر شب ساعت 18 در سالن دو عمارت نوفل لوشاتو به مدت 70دقیقه به روی صحنه خواهد رفت.
  فرانک فروتن که پیش از این نمایش ترس های کوچک من را در تماشاخانه باران به روی صحنه برده بود  این بار  نمایش مثل خاراندن یک زخم را با بازی سمیه قهرمانی, حامد نساج بخارایی, حسین معدن نشین و ریحانه یزدان یار با نگاهی نو به روابط سردرگم جامعه امروزی به روی صحنه می برد.
  مجری طرح این نمایش خانه تئاتر البرز است و دیگر عوامل نمایش عبارتند از دستیار کارگردان جواد پورابراهیمی. مدیرتولید هادی پورابراهیمی .طراح صحنه و نور سعید معروف پور. طراح گریم زهره شکرگزار طراح لباس فرنیا احمدوند. طراح پوستر امیرجباری. آهنگساز سپهر سراجی. ترکیب صدا امیر محمدجعفری. مدیر صحنه حسن پردل. منشی صحنه بهار باقری. روابط عمومی شیرین صفایی. نوروصدا سیما خدایار .
  خرید غیر حضوری بلیت نمایش از سایت تیوال امکان پذیر است.
  مطالب مرتبط

  نگاهی به «مثل خاراندن یک زخم» به کارگردانی فرانک فروتن

پیچیدگی‌های تاریخی یک خانواده
  نگاهی به «مثل خاراندن یک زخم» به کارگردانی فرانک فروتن

  پیچیدگی‌های تاریخی یک خانواده

  ایران تئاتر- محسن سراجی: نمایش «مثل خاراندن یک زخم» به نویسندگی و کارگردانی فرانک فروتن در عمارت نوفل لوشاتو به روی صحنه رفته است. فرانک فروتن که پیش از این نمایش کمدی فانتزی «ترس های کوچک من» را در تماشاخانه باران به روی صحنه برده بود؛ این بار سراغ نمایشنامه و اجرایی با فضایی ...

  |

  در برنامه« نمایش‌های آخر ماه» خوانش می‌شود

نمایشنامه خوانی «بر اساس دوشسِ مَلفی» در عمارت نوفل لوشاتو
  در برنامه« نمایش‌های آخر ماه» خوانش می‌شود

  نمایشنامه خوانی «بر اساس دوشسِ مَلفی» در عمارت نوفل لوشاتو

  «بر اساس دوشس مَلفی» به نویسندگیِ نغمه ثمینی و محمد رضایی‌راد، اولین نمایشنامۀ نمایش‌های آخر ماه است که بیست‌وپنجم آبان‌ماه 1398 در عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو نمایشنامه‌خوانی می‌شود.

  |

  نظرات کاربران