در حال بارگذاری ...
در افتتاحیه نمایش «سیمین و فرزان» مطرح شد

آرزوی مرضیه برومند برای مجموعه تئاتر شهر و تئاتر عروسکی

نمایش «سیمین و فرزان» به کارگردانی فهیمه عابدینی یکشنبه هجدهم فروردین ماه با حضور جمعی از هنرمندان تئاتر و سینما در تالار قشقایی اجرای خود را آغاز کرد.

به گزارش ایران تئاتر نمایش عروسکی «سیمین و فرزان» به کارگردانی فهیمه عابدینی یکشنبه هجدهم فروردین ماه با حضور جمعی از هنرمندان تئاتر و سینما از جمله مرضیه برومند، میترا حجار، شاهرخ فروتنیان، افسانه چهرآزاد و محمد رضا مالکی در تالار قشقایی اجرای خود را آغاز کرد.
مرضیه برومند کارگردان و دبیر جشنواره تئاتر عروسکی در آیین افتتاح این اثر نمایشی گفت: امیدوارم به یمن اجرای عمومی نمایش «سیمین و فرزان» در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهربتواند سال مبارکی برای نمایشگران عروسکی باشد. به هرحال خیلی ها فکر می کنند نمایش عروسکی فقط ویژه کودکان و خردسالان است اما هنرمندان فعال این عرصه باید تلاش خود را بیشتر کنند که مخاطبان بزرگسال به این نکته برسند که می توان با مفاهیم و ابزار نمایش های عروسکی هم مفاهیم جدی را دریافت کنند.
وی افزود: گرچه این روزها به دلیل حادثه سیل در کشور همه ناراحتیم اما باعث خرسندی است که یک اثر نمایشی عروسکی به عنوان اولین نمایش تالار قشقایی در سال 98 روی صحنه می رود. نمایش «سیمین و فرزان» یکی ازکارهای خوب جشنواره تئاتر عروسکی بود که با ایمان کامل این اثر را مانند کارهای خودم دوست دارم و امیدوارم با حمایت شما تماشاگران بتوانیم معرف خوبی برای یک اثر نمایشی ارزشمند باشیم.
نمایش عروسکی«سیمین و فرزان» به کارگردانی فهیمه عابدینی هر روز ساعت 20 به مدت 40 دقیقه با بازی سازی فهیمه عابدینی، صادق صادقی‌پور در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.
مطالب مرتبط

مرضیه برومنددر حاشیه نخستین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی یزد:

تئاتر عروسکی بهترین ژانر برای بیان مفاهیم انسانی و فلسفی است
مرضیه برومنددر حاشیه نخستین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی یزد:

تئاتر عروسکی بهترین ژانر برای بیان مفاهیم انسانی و فلسفی است

مشاور نخستین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی یزد، در دیدار خود با شماری از هنرمندان رشته های گوناگون یزد، که شنبه شب ۱۹ بهمن ۹۸ در هتل سنتی مهر، واقع در کوچه لب خندق صورت گرفت، گفت: آثار جشنواره عروسکی فقط برای بچه‌ها نیست بلکه نمایش های این جشنواره بزرگترها را هم دربر خواهد ...

|

نظرات کاربران