در حال بارگذاری ...
 • توسط نشر آرادمان

  سه نمایشنامه از احسان حاجی‌پور منتشر شد

  سه نمایشنامه از احسان حاجی‌پور در قالب کتاب به‌صورت همزمان توسط نشر آرادمان منتشر شد.

  به گزارش ایران تئاتر «معاشر»، «30 دی 95» و «گزارش یک مهمانی» نام نمایشنامه‌هایی به قلم احسان حاجی‌پور، نویسنده و کارگردان تئاتر، است که در قالب 3 کتاب مجزا ازسوی انتشارات آرادمان منتشر شده‌اند.
  حاجی‌پور که از دوره چهاردهم در جشن‌های خانه تئاتر نیز مسؤولیت داشته، هر سه این نمایشنامه‌ها را پیش‌تر به صحنه برده است. آخرین آن‌ها نمایش «30 دی 95» بود که بهمن و اسفندماه سال گذشته در تهران به روی صحنه رفت. سام درخشانی، بازیگر سینما و تلویزیون در این نمایش، نخستین تجربه تئاتری خود را در مقام بازیگر تجربه کرد. متین ستوده، سمیرا حسن‌پور، محمدرضا سامیان و جوانه دلشاد از دیگر بازیگران این نمایش بودند که قرار است در سال 98 نیز در شهرهای دیگری به صحنه رود.
  «متل‌نامه» و «دیوان تئاترال» از دیگر نمایش‌های اجرا شده حاجی‌پور هستند.
  نمایشنامه معاشر در 101 صفحه، نمایشنامه گزارش یک مهمانی در 55 صفحه و نمایشنامه 30 دی 95 نیز در 52 صفحه همگی با شمارگان 500 نسخه و به‌ترتیب به‌بهای 10، 15 و 10 هزارتومان توسط نشر آرادمان به بازار نشر کشور عرضه شده‌اند.
  مطالب مرتبط

  گفت‌وگو با نفیسه روشن بازیگر نمایش معاشر

بازی در سنگلج حیرت‌انگیز است
  گفت‌وگو با نفیسه روشن بازیگر نمایش معاشر

  بازی در سنگلج حیرت‌انگیز است

  ایران تئاتر:نفیسه روشن، این روزها اولین تجربه تئاتری‌اش را در تماشاخانه سنگلج پشت سر می‌گذارد. جایی که با گذشت سال‌ها و با وجود مهجوریت همچنان بهترین و استانداردترین سالن تئاتر ایران است. روشن می‌گوید در تمام این سال‌ها دوست داشته است که تئاتر را تجربه کند اما درگیری‌های ...

  |

  دو نمایش اجتماعی تازه های صحنه این هفته

«ابوبکر محمدی، فاطمه محمدی» همراه با «معاشر» به تماشاخانه سنگلج می آیند
  دو نمایش اجتماعی تازه های صحنه این هفته

  «ابوبکر محمدی، فاطمه محمدی» همراه با «معاشر» به تماشاخانه سنگلج می آیند

  دو نمایش «معاشر» به نویسندگی و کارگردانی «احسان حاجی پور» و «ابوبکر محمدی، فاطمه محمدی» به نویسندگی و کارگردانی «جلال نجنگی» با مضامینی اجتماعی در نوبت تازه‌ی اجراهای تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می‌رود.

  |

  نظرات کاربران