در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • در دیدار نوروی با معاون هنری مطرح شد

  هنرمندان پیشکسوت پشتوانه راه جوانان در فرهنگ و هنر

  دیدار نوروزی هنرمندان پیشکسوت با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در موسسه هنرمندان پیشکسوت برگزار شد. در این دیدار سید مجتبی حسینی گفت: هنرمندان پیشکسوت گنجینه ارزشمندی هستند که می تواند پشتوانه راه جوانان در فرهنگ و هنر باشد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دیدار نوروزی هنرمندان پیشکسوت همزمان با روز جانباز با حضور بیش از 80 هنرمند پیشکسوت و سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری عصر چهارشنبه 21 فروردین ماه در موسسه هنرمندان پیشکسوت برگزار شد.
  سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری در این دیدار با تبریک اعیاد شعبان و سال نو به هنرمندان پیشکسوت گفت: در آغاز سال حوادث سیل در تعدادی از استان های کشور رخ داد و دردها و رنج هایی را برای مردم ایران به همراه داشت. همچنین در همین روزهای آغازین سال هنرمندان عزیزی چون جمشید مشایخی، محمد مطیع، مهرداد صدری و فرزین بنکدار از میان ما رفتند و سیاوش مظلومی پور در روزهای پایانی سال گذشته از دنیا رفت، یاد و خاطره این هنرمندان را گرامی می داریم. امیدواریم که در ادامه سال، روزهای خوشی پیش روی جامعه ایران و فرهنگ و هنر و هنرمندان باشد. هنرمندان پیشکسوت گنجینه ارزشمندی هستند که می تواند پشتوانه راه جوانان در فرهنگ و هنر باشد.
  معاون امور هنری در این دیدار از استودیوهای موسیقی و صداگذاری و بخش های در حال بازسازی موسسه هنرمندان پیشکسوت دیدن کرد.
  در این دیدار با حضور سید عباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به مناسبت روز جانباز از دو هنرمند پیشکسوت جانباز، محمدرضا جعفری بهنام، صدا بردار و مهرداد کاظمی، خواننده تجلیل شد.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر