در حال بارگذاری ...
 • گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  26 اجرا در روزهای پایانی اردیبهشت ماه

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۲۶ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه پایانی اردیبهشت ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  به گزارش ایران تئاتر، در هفته پیش رو سالن‌های خصوصی میزبان نمایش‌هایی جدید در اواخر دومین ماه از اولین فصل سال 98 هستند. عمارت نوفل لوشاتو با 2 سالن از 7 نمایش میزبانی می‌کند و خانه نمایش مهرگان در دو سالن پذیرای 4 اجرا است. در متن پیش‌رو نمایش‌هایی را که در نمیه آخر اردیبهشت ماه میهمان سالن‌های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

   

  5 نمایش سالن شهرزاد

  نمایش «حکم» به نویسندگی مسعود ترابی و سعید سالمی و کارگردانی مسعود ترابی ساعت 21:15 در سالن 3 پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش کاوه آهنگر، روژینا ابراهیمی، حسن اسدی، ترلان پروانه، سعید سالمی، نیما سلمانی فر، بهنام شرفی، محمد هادی عطایی، مونا فائزپور، آذین فهیمی، حامد مقدم و حسین میلانی ایفای نقش می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 80 دقیقه‌ای از 30000 تومان است.

   

  نمایش «صد در صد» نوشته مارکس لید و به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی ساعت 20 در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش ستاره پسیانی و هوتن شکیبا ایفای نقش می‌کند. این نمایشتندیس بهترین بازیگر زن و دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد و کاندیدای بهترین کارگردانی، موسیقی و طراحی صحنه از سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را داراست. بهای بلیط نمایش از 40000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» به نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی ساعت 20:30 در سالن 1 پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش بهنام تشکر ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: مردی سوار بر ملخ بر فراز زمین پرواز می کند و عجایبی را که می بیند روایت میکند. بهای بلیط این نمایش 65 دقیقه‌ای 40000 تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «شاه ماهی» به نویسندگی احمد سلگی و رضا بهاروند و کارگردانی رضا بهاروند ساعت 20:30 در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش امیر جدیدی، علی شادمان، الناز حبیبی، فائزه یوسفی، کیوان محمدی، مهران میری، سارینا ترقی، نصیر ساکی و پرستو معین بازی می‌کنند. بهای بلیط نمایش 70000 تومان است. 

   

  نمایش «نقل عاشقی» به نویسندگی و کارگردانی ساجد قدوسیان ساعت 19 در سالن 3 پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش ساجد قدوسیان، کامران مبشری و گلچهره‌زند ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: ابن ملجم در مسجد کوفه عبا به سر کشیده و شمشیر در زیر عبا پنهان کرده و مترصد ضربت زدن است که در خیال خود تصور می‌کند شمشیرش در زیر عبا نیست. گویی شمشیر با نیت ابن ملجم مخالف است. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 30000 تومان تعیین شده است.

   

  اکلیل در تئاتر مستقل تهران

  نمایش «وقتی کبوترها ناپدید شدند» به نویسندگی سوفی اُکسانِن و کارگردانی هستی حسینی ساعت 20:30 در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش مهدی پاکدل، خاطره حاتمی، عباس خدا قلی زاده، شهروز دل افکار، سارا زینلی، الهه شه پرست، مهدی کوشکی و مجید نوروزی بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 90 دقیقه‌ای 60000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «اکلیل» به نویسندگی مهدی کوشکی و کارگردانی مهتاب شکریان ساعت 18:30 در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود. در این نمایش مهدی کوشکی و نگار عابدی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: این نمایش درباره زوجی است که در ارتباط با هم به پوچی رسیدند و برای خلاصی از این پوچی دست به کارهای عجیبی می‌زنند از جمله... بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 45000 تومان تعیین شده است.

   

  عمارت نوفل لوشاتو؛ 7 نمایش

  نمایش «جنین جن‌زده» به نویسندگی و کارگردانی سلمان فرخنده ساعت 19 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش  میترا مومنی و سلمان فرخنده بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 30000 تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «چیزی شبیه زندگی» به نویسندگی حسین پناهی و کارگردانی امیر کلهری‌پور ساعت 22 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش حمید رضا معدنکن، منصور صوفی، نسا یوسفی، سحرناز عباس زاده، عطیه ترابی، سحر آقاسی، کیمیا گیلانی، محمد موحدنیا، شیدا مقدری، نگین صدر، بهار صبوریان، سارا شاهمرادی، کیانا بخشی، فاطمه نوروزی، امین آقایی، زینب هرمزی و دنیا پهلوانی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: مربوط به پایان نامه دانشجویی می باشد که در طول زندگی خود سختی های زیادی را لمس کرده و در روند کار کردن پایان نامه خود مادرش فوت میکند که باعث آشفتگی ذهن کارگردان وتاثیرش در اجرا دیده میشود. بهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 30000 تومان است.

   

  نمایش «شربت سینه» به نویسندگی و کارگردانی رسول کاهانی ساعت 20:30 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش نیلوفر امامی، سرور پیروانی، بهنام چاشی، ساقی حاجی پور، سعید حشمتی، دنیا حشمت، سپیده سروری و لعیا عسلی نژاد ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: هرچی که همراهت داری و بده به نفر بعدی، بعد برو یه جا قایم شو. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 30000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟» به نویسندگی، کارگردانی و بازی سید فرشاد هاشمی ساعت 18:30 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در خلاصه نمایش آمده: دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟ بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 35000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «بیوه سیاه بیوه سفید» به نویسندگی مژگان خالقی و کارگردانی حسن جودکی ساعت 22 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش مژگان خالقی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: خشونت علیه زنان. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 35000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «مارگاک» به نویسندگی آگوست استریندبرگ و کارگردانی داود زاهدی ساعت 20:15 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش  امین رقیب دوست، محمدرضا هلال زاده و شقایق صحرائی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: حتی تو سکوت تاریک شب جایی که فقط صدای نفس‌هاشون به گوش می‌رسه می‌تونن صدای خشن و خشدار نفس‌های اونم بشنون. بهای بلیط این نمایش 75 دقیقه‌ای 30000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «بیا جلوتر» به نویسندگی حسین برفی‌نژاد، کارگردانی و بازی سجاد باقری ساعت 19 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در خلاصه نمایش آمده: زندگی گاهی شما رو یه جوری غافلگیر می‌کنه که خودشم جا می‌خوره. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 20000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

   مهرگان؛ میزبان نمایشی جدید

  نمایش«زمستان» به نویسندگی باقر سروش وکارگردانی محمد نژاد ساعت 21 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش محمد نژاد، مرجان فریقی، محمد مهدی توکلی زاده و شیما جعفر زاده بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در زندگی عظیم و شیرین خیانتی رخ داده و شیرین از این موضوع باخبر میشود و بدنبال انتقام است. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 30000 تومان است.

   

  نمایش«شالی برای پاییز» به نویسندگی و کارگردانی پیمان قیاسی ساعت 22 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش زیبا مصطفایی، مریم شیرازی، پیمان قیاسی، محمد عبداللهی، آزاده رفعتی، شیوا ترابی، سوگند صدیقی و نازگل شریفی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: پدر خانواده فوت می‌کند و بعد از مراسم چهلم فرزندان او درصدد تقسیم ارثیه برمی‌آیند در این مرحله اتفاقاتی به وجود می‌آید که نکات مبهم و ناخوشایندی را برملا می‌کند. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 40000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «بختک» به نویسندگی گروه اجرایی و کارگردانی آناهیتا زینی‌وند ساعت 18 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود. در این نمایش زهرا اکبری، رقیه اسلامی، عاطفه خاوری، انجیلا سروری، فاطمه سلیمی، سحر قاسمی، فائزه السادات مصباحی و زهرا یعقوبی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: بختک روایتی است مستند و خاطره ای زنده که همچون سایه شومی همه ابعاد زندگی دختران ما را در بر گرفته است. سکوت و تحمل تنهایی درد، تنها چاره نیست. چاره فریاد است و ما روایت کنندگان این فریادیم. بهای بلیط این نمایش 45 دقیقه‌ای 30000 تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «هنر مردن» به نویسندگی و کارگردانی امین شفیعی ساعت 19:15 در سالن شماره 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می رود. در این نمایش امیرپاکان پاکی، میترا پهلوان علمداری، محیا جوان، امین شفیعی، شهرزاد شوشتری و محمد مهدی هاتفی ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: هنر مردن از بین رفته،مثل هنر زندگی،همانطور که زندگی کردن هنر میخواد مردن هم هنر میخواد. پس من بستری فراهم کردم تا انسان ها مرگ باشکوهی داشته باشند. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 30000 تومان می باشد. 

   

  چهار نمایش در تماشاخانه دیوار چهارم 

  نمایش «سیاست سوختن شربت‌خانه» به نویسندگی حامد اسلامی و کارگردانی آماندا آزاد ساعت 19:30 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش  شراره رخام، آماندا آزاد، نگار سلطانیان، نوید حیدری، طاهره آقاجعفری، ابراهیم تیمور زاده و امید خاکدان، گروه بازیگران فرمیک: محمد امین سماواتیان، عسل مولوی و سالومه علیپور ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: گپ بعد از نوشیدن شربت. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 35000 تومان تعییت شده است.

   

  نمایش «جریان مبهم یک خانه ویلایی» به نویسندگی محسن اسماعیلی و کارگردانی احمد حامدی ساعت 19:15 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش عالیه شریفی، حامد مهیمی، مهدی جواهری آریا، آیت بی غم، زهرا شیخ الاسلام، نسترن صفری، ساره گندمی، محمدرضا باقری نژاد، نیلوفر داوری و احمد حامدی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: زری فکر می کنه من دیوونه م؛ ولی اونا اینجا بودن. می خواستن عروسیشون و اینجا بگیرن... از ما بهترون و می گم. بهای بلیط این نمایش 75 دقیقه‌ای 35000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «اولد سیبروک» به نویسندگی وودی آلن و کارگردانی مهیار اسلامی ساعت 21 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش فرید رحمتی، المیرا صارمی، مریم علی نیا، دانیال محسنی و مهیار اسلامی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: دو مهمان ناخوانده در شب سالگرد ازدواج نورمن و شیلا وارد خانه می شوند و تمام معادلات مهمانی را بر هم می‌زنند. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 30000 تومان تعییت شده است.

   

  نمایش «911» به نویسندگی و کارگردانی امیرعلی آزادان ساعت 17:30 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش دنا تارفی، داریوش رشادت، آریاز ذوالفقاری، امین جوادی، امیرعلی آزادان، رضا اسماعیلی، محمدامین افشار، کیمیا آهنگران، بهرام خطیبی، سپیده اردستانی، معصومه شادی، مهسا احمدزاده، نازیلا صادقی، مهسا اثنی عشری، آرمیتا زندی، علیرضا عطایی و عسل سالمی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: داستان درمورد یک شیفت شبانه ی مورد و امدادهای اورژانسی (911) است که در حین تماس های رایج و روزانه شان با تماسی برخورد می کنند که از سوی شخصی ربوده شده می باشد و نمی توان آن تماس را ردیابی کرد. بهای بلیط این نمایش 65 دقیقه‌ای 30000 تومان می‌باشد.

   

  تماشاخانه مشایخی و دو نمایش

  نمایش «آشیانه» به نویسندگی مهدی صفاری‌نژاد و کارگردانی سمانه شعبانی ساعت 20:45 در تماشاخانه استاد مشایخی به صحنه می‌رود. در این نمایش سمانه شعبانی، ھیلا رضاییان و با صدای کامران تفتی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در زمان بمباران خرمشھر، قصه‌هایی رو توی انباری یک خونه قدیمی می‌بینیم که ھما و ھدی، منتظر برگشت ھادی ھستند، اما... بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 20000 تومان است.

   

  نمایش «مجلس خواستگاری مبارک» به نویسندگی و کارگردانی کامران پورناجی ساعت 22:15 در تماشاخانه مشایخی اجرا می‌شود. در این نمایش محسن برزگار، سیروس معصومی، کامران پور ناجی، هومن جباری، المیرا غفوریان، کیمیا عباس‌نژاد، شیده پور محمدی، سرور قاسمی، امین امیری، مجید برومند، فرنوش قره کولچیان و محمدرضا خرم سرشت بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: پسری عاشق دختری است و برای به دست آوردن او، سیاه حجره پدر دختر می‌شود. بهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 30000 تومان می‌باشد.

   

  1 نمایش در تماشاخانه شانو

  نمایش «ستوان آینیشمور» به نویسندگی مارتین مک‌دونا و به کارگردانی احمد شاه قاسمی ساعت 21 در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود. در این نمایش حسین رضوانی، عماد زارعی، کاوه کلهر، احمد شاه قاسمی، فرناز افشار، امیرحسین دانشجو، امیر نبوی و مهدی رضایی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: ستوان دومی که حامی حقوق حیوانات است و داروندارش گربه اش توماس است و به او اطلاع می‌دهند که گربه اش مقداری کسالت دارد و او برای دیدار گربه اش به اینیشمور برمی‌گردد غافل از آنکه... بهای بلیط این 75 دقیقه‌ای نمایش 25000 تومان می‌باشد.

   

  تماشاخانه هامون؛ جایگزین تئاتر باران

  نمایش «پروانه الجزایری» به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی سعید حسنلو ساعت 21:30 در تئاتر هامون به صحنه می‌رود. در این نمایش امیراحمد قزوینی، گلنوش قهرمانی، مهسا ایرجپور، محمد علیمحمدی، فرانک کلانتر، افشین زمانی و مجتبی پیرزاده بازی می‌کنند. در خلاصه این نمایش که برنده تندیس بهترین نمایشنامه از سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر است؛ آمده: زندگی مث تئاتره. اینو همیشه بابام می گفت. بهای بلیط این نمایش 80 دقیقه‌ای 40000 تومان تعیین شده است.

   

   
  مطالب مرتبط

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

32 نمایش در هفته اول بهمن
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

  32 نمایش در هفته اول بهمن

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۴۰ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه دوم دی و شروع بهمن ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

42 نمایش در روزهای میانی زمستان
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

  42 نمایش در روزهای میانی زمستان

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۴۰ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه دوم دی ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

26 نمایش بعد از تعطیلات چندروزه سالن‌های تئاتر
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  26 نمایش بعد از تعطیلات چندروزه سالن‌های تئاتر

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 26 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواسط آبان ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

26 اجرا در روزهای ابتدایی پاییز
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  26 اجرا در روزهای ابتدایی پاییز

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 26 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواخر شهریور و اوایل مهر ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  نظرات کاربران