در حال بارگذاری ...
 • همزمان با شب وفات حضرت خدیجه (س)

  اجرای «مردی در آینه» در تالاروحدت آغاز می‌شود

  نمایش «مردی در آینه» به کارگردانی علی سلیمانی و تهیه‌کنندگی علی رضوانی از امروز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت اجرای خود را در تالار وحدت آغاز خواهد کرد.

  به گزارش ایران تئاتر درحالی‌که اکثر قریب به‌اتفاق سالن‌های نمایشی پایتخت به جهت سوگواری سالروز وفات حضرت خدیجه (س) امروز چهارشنبه 25 اردیبهشت اجرای نمایش نخواهند داشت، اما تالار وحدت از امشب میزبان اجرای نمایش «مردی در آینه» به نویسندگی سیدجواد هاشمی و کارگردانی علی سلیمانی است.
  این نمایش کاری از گروه هنری ایلیا به تهیه‌کنندگی علی رضوانی است که در آن بازیگرانی همچون علی سلیمانی، علی یعقوب‌زاده، سیروس همتی، سبا سلیمانی، محسن سلیمانی فارسانی به ایفای نقش خواهند پرداخت.
  طراحی صحنه و لباس این نمایش ویژه ماه رمضان را سهیلا جوادی به عهده دارد و آهنگساز آن مولا داور کیا است.
  نمایش «مردی در آینه» روایتگر مردی به نام حارث است که سال‌ها با لجاجت کینه امام‌علی (ع) را در دل دارد و در تمام جنگ‌ها علیه امیرالمؤمنین (ع) جنگیده و هیچگاه دوستدار او نیست. با این وجود در مقابل همه کینه‌توزی‌ها و دشمنی‌ها در جواب مهربانی و شفقت امام علی (ع) را مشاهده می‌کند و در ادامه اتفاقاتی می‌افتد که منجر به آن شده تا حارث در مورد حضرت علی (ع) به معرفت حقیقی برسد.
  این نمایش با مدیریت تولید حسین فردوس آرانی تا 8 خرداد هر روز ساعت 18:30 و به مدت 70 دقیقه بر روی صحنه تالار وحدت خواهد رفت.
  علاقه‌مندان به منظور هماهنگی و تهیه بلیط این نمایش می‌توانند با شماره تلفن 88842885 تماس حاصل نمایند.
  مطالب مرتبط

  علی سلیمانی کارگردان نمایش مردی در آینه:

در تئاتر مذهبی باید کلیشه ها را کنار بزنیم
  علی سلیمانی کارگردان نمایش مردی در آینه:

  در تئاتر مذهبی باید کلیشه ها را کنار بزنیم

  ایران تئاتر:کارگردان نمایش «مردی در آیینه» معتقد است:تئاتر مذهبی از مهم ترین ژانرهایی است که می تواند فاصله بین هنرمندان با مردم را پر می کنند به شرطی که کلیشه ها را کنار بزند.

  |

  نظرات کاربران