در حال بارگذاری ...
 • آخرین‌مهلت برای متقاضیان اجرا در تئاتر مولوی

  آخرین‌مهلت دریافت فیلم آثار شرکت‌کننده در فراخوان اجرای مرکز تئاتر مولوی در سال جاری ۲ مردادماه خواهد بود.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، آخرین‌مهلت دریافت فیلم آثار شرکت‌کننده در فراخوان اجرای مرکز تئاتر مولوی در سال جاری 2 مردادماه است؛ بنابراین کلیه آثار شرکت‌کننده در فراخوان اجرای عمومی، موظفند حداکثر تا 2 مردادماه سال جاری 3 نسخه لوح فشرده از فیلم ضبط‌شده اجرای خود را مطابق فرم پیشنهادنامه به این مرکز تحویل دهند.
  همچنین در مورد متقاضیانی که پیش‌ازاین فیلم اثر خود را ارائه داده‌اند، نیازی به ارسال مجدد نداشته و همان فیلم سابق بررسی می‌شود.
  فیلم اثر باید حداقل 30 دقیقه از اجرا یا تمرین را شامل شود. همچنین فیلم ضبط‌شده باید با یک دوربین از زاویه روبرو و بدون تدوین بوده و نباید مغایرتی با طرح پیشنهادنامه داشته باشد.
  قابل‌ذکر است عدم ارسال فیلم اثر در بازه زمانی تعیین‌شده به معنای انصراف قطعی از شرکت در فراخوان تلقی شده و مهلت تعیین‌شده به‌هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد.
  مطالب مرتبط

  در اجرای «دستورالعمل هایی ...» و «قضیه» اتفاق افتاد

استقبال پرشور از جشنواره تئاتر فجر در تالار مولوی
  در اجرای «دستورالعمل هایی ...» و «قضیه» اتفاق افتاد

  استقبال پرشور از جشنواره تئاتر فجر در تالار مولوی

  نمایش های «دستورالعمل هایی برای پرواز برای خدمه و خلبان» و «قضیه» از آثار سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفتند و مورد استقبال قرار گرفتند.

  |

  به بهانۀ نمایش «نگهبانان تاج محل»

حاصل تلاش اولین نسل استادان «ادیسی»
  به بهانۀ نمایش «نگهبانان تاج محل»

  حاصل تلاش اولین نسل استادان «ادیسی»

  ایران تئاتر- آبتین جاوید: به بهانۀ اجرای نمایش «نگهبانان تاج محل» که هم اکنون در تالار مولوی، هر روز ساعت شش عصر اجرا می شود، خلاصه ای از سیاهۀ بلند و دیرینۀ هند را در باب هنرهای نمایشی و سبک "اُدیس" که در این نمایش اجرا می شود، آورده ایم.

  |

  نظرات کاربران