در حال بارگذاری ...
 • از شنبه 11 خرداد آغاز می‌شود

  پیش فروش بلیت‌های نمایش «دروغ»

  پیش فروش بلیت های نمایش «دروغ» به کارگردانی آریان رضایی که از ۳۱ خرداد ماه در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می رود؛ از شنبه ۱۱ خرداد آغاز می‌شود.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش دروغ نوشته فلوریان زلر با ترجمه پگاه مرادی و دراماتورژی افشین هاشمی به کارگردانی آریان رضائی و با بازی افشین هاشمی، لادن مستوفی، ارسطو خوش رزم، الهه شه پرست از 31 خرداد و در ساعت 19:30 در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایران شهر به روی صحنه می رود.
  گفتنی است منوچهر شجاع به عنوان طراح صحنه و نور، ندا نصر طراح لباس، امیرحسین شفیعی مجری طرح، امیر قالیچی مدیر روابط عمومی و تبلیغات، بابک برزویه مدیر عکس و فیلم در این اجرا آریان رضایی را همراهی می کنند
   پیش فروش اینترنتی بلیت های این نمایش از روز شنبه 11 خرداد در سایت تیوال آغاز می شود.
  مطالب مرتبط

  پوستر نمایش دروغ رونمایی شد

  پوستر نمایش دروغ رونمایی شد

  پوستر نمایش دروغ به کارگردانی آریان رضائی که قرار است از 31 خرداد ماه در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه برود با طراحی سینا افشار رونمایی شد.

  |

  ارسطو خوش رزم در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

متن های فرنگی همخوانی زیادی با فرهنگ و اجتماع ما ندارد
  ارسطو خوش رزم در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

  متن های فرنگی همخوانی زیادی با فرهنگ و اجتماع ما ندارد

  ایران‌تئاتر: ارسطو خوش رزم بازیگر جوان و مستعد تئاتر در نمایش دروغ در نقش میشل یک مرد میانسال طبقه متوسط فرانسوی که خودش را از خوشی های زندگی حتی به قیمت خیانت به نزدیک ترین دوستش محروم نمی کند؛ بازی درستی ارائه می کند. او این روزها در تئاتر و تلویزیون روزهای پر کار و موفقی را ...

  |

  نظرات کاربران