در حال بارگذاری ...
به قلم نظر احمدی

کتاب «ارتکاب دوستت دارم» منتشر شد

مراسم رونمایی و جشن امضا کتاب «ارتکاب دوستت دارم» نخستین مجموعه شعر نظر احمدی عصر پنجشنبه ۹خردادماه در فروشگاه انتشارات مروارید برگزار شد.

به گزارش ایران تئاتر در این مراسم که جمعی از هنرمندان، شعرا وعلاقمندان حوزه شعر حضور داشتند ضمن امضای کتاب توسط شاعر، بخش هایی از این کتاب توسط  وی برای حاضران در این مراسم  خوانده شد.
نظر احمدی شاعر، نمایش نامه نویس و روزنامه نگار دانش آموخته ی رشته های بازیگری و ادبیات دراماتیک است. وی از اوایل دهه هشتاد سرو دن شعر آزاد و فعالیت در حوزه تئاتر و رسانه را به صورت جدی آغازنمود. ازمهمترین ویژگی های آثار وی در حوزه شعرمی توان به پیوند خوردن مفاهیم  ظاهرا متناقضی همچون عشق و سیاست در بستر کلی متن اشاره نمود، به طوری که در عاشقانه ترین سروده های او می توان ردپای مسائل مهم اجتماعی را مشاهده کرد؛ دیگر مولفه شعر وی استفاده از نوعی زبان می باشد.

گفتنی است فصلنامه تخصصی «نمایش شناخت» به سردبیری نظر احمدی منتشر می شود.
کتاب «ارتکاب دوستت دارم» مجموعه شعرهای کوتاه نظراحمدی توسط انتشارات مروارید چاپ و منتشر شده است.
مطالب مرتبط

در نشست تخصصی فصلنامه «نمایش شناخت» مطرح شد

حمایت از تئاتر دموکراسی را تقویت می‌کند
در نشست تخصصی فصلنامه «نمایش شناخت» مطرح شد

حمایت از تئاتر دموکراسی را تقویت می‌کند

دانشکده هنر و رسانه پنجشنبه 19 دی‌ماه میزبان برگزاری دومین نشست تخصصی نمایش شناخت به همراه مراسم رونمایی از چهارمین شماره این فصلنامه تخصصی تئاتر بود. در این نشست نظر احمدی مدیرمسئول و سردبیر «نمایش شناخت» گفت: حمایت از تئاتر دموکراسی را در جامعه تقویت می‌کند چرا که ...

|

نظرات کاربران