در حال بارگذاری ...
هم زمان با اعلام تغییر در تاریخ اجرای عمومی

بازیگران نمایش «وانهاده» مشخص شدند

نمایش «وانهاده» به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی با بازی سوگل خلیق و نازنین احمدی از یکشنبه دوم تیرماه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود.

به گزارش ایران تئاتر نمایش «وانهاده» که مقرر بود اواخر خرداد ماه روی صحنه برود، از یکشنبه 2 تیرماه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر و با بازی سوگل خلیق و نازنین احمدی روی صحنه می رود.
«وانهاده» پیش از این با همکاری کمپانی تئاتر "گلوب " گرجستان و با حضور نازنین احمدی و یک بازیگر گرجستانی تولید و به صحنه رفته است.
امین بهروزی سال گذشته نمایش "روزهای بی باران "را در تئاتر شهرزاد روی صحنه برد که با استقبال تماشاگران مواجه شد و بیش از 100 اجرای عموم در ایران و خارج از کشور داشت.
بهروزی تاکنون نمایش هایی چون “گستره سکوت ”، “غروب بارانی بیست و پنج خرداد هفتاد و شش ”، “شوفاژنشین ها ” و … را به روی صحنه برده است.
نمایش «وانهاده» از یکشنبه دوم تیرماه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود و علاقمندان جهت تهیه ی بلیط های این نمایش می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.
مطالب مرتبط

از سوی مدیریت تئاتر شهر؛

شیوه نامه اجرایی و بهداشتی بازگشایی مجموعه تئاتر شهر منتشر شد
از سوی مدیریت تئاتر شهر؛

شیوه نامه اجرایی و بهداشتی بازگشایی مجموعه تئاتر شهر منتشر شد

مدیریت مجموعه تئاتر شهر شیوه نامه اجرایی و بهداشتی بازگشایی تالار های نمایشی این مجموعه بر اساس دستور العمل اخیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از انتشار اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با کرونا را منتشر کرد.

|

نظرات کاربران