در حال بارگذاری ...
 • گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  30 نمایش در شروع تابستان

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۳۰ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در روزهای اول تیر ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  به گزارش ایران تئاتر، در هفته پیش رو سالن‌های خصوصی میزبان نمایش‌هایی جدید در اوایل اولین ماه از دومین فصل سال 98 هستند. عمارت نوفل لوشاتو با 2 سالن از 7 نمایش میزبانی می‌کند و خانه نمایش مهرگان در دو سالن پذیرای 4 اجرا است. در متن پیش‌رو نمایش‌هایی را که در نیمه اول تیر ماه میهمان سالن‌های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

   

  چهار نمایش در شهرزاد

  نمایش «شاه ماهی» به نویسندگی احمد سلگی و رضا بهاروند و کارگردانی رضا بهاروند ساعت 20:30 در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش امیر جدیدی، علی شادمان، الناز حبیبی، فائزه یوسفی، کیوان محمدی، مهران میری، سارینا ترقی، نصیر ساکی و پرستو معین بازی می‌کنند. بهای بلیط نمایش 70000 تومان است. 

   

  نمایش «روباه» به نویسندگی شهرام سلطانی و کارگردانی معصومه خزایی ساعت 21:30 در سالن سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش  ایوب آقا خانی، صحرا اسدالهی، بهناز بستان دوست، معصومه خزایی و هیراد خاتمی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: یه روز بخوره به پست یه ناتو، همچین دنیا بخوره تو فرق سرش انگار سنگ لحد خورده به پیشونی اون یکه بزنی که هنوز باورش نشده مرده! اتفاقی در خوابگاه دختران می افتد و پرده از اسرار بر می دارد. بهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 40000 تومان است.

   

  نمایش «دلاک‌ها» به نویسندگیفرهاد نقدعلی و کارگردانی شهرام عبدلی ساعت 19 در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش شهرام عبدلی، مجتبی طباطبائی، عمار تفتی، علی عطائی، شاهین غلامی نژاد و باقر مرادی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: اتفاق تلخی برای یکی از ۵ دوست قدیمی افتاده که دیگران (دوستانش) به دنبال راهی هستند تا این اتفاق را به دوست خود (غلوم) اطلاع دهند. بهای بلیط این نمایش 80 دقیقه‌ای 40000 تومان است. 

   

  نمایش «هنرپیشه‌گاه» به نویسندگی و کارگردانی افشین واعظی ساعت 17 در سالن سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در خلاصه نمایش آمده: من میخوام بازیگر شم... منم... منم... منم... بهای بلیط این نمایش 90 دقیقه‌ای 30000 تومان است.

   

  سیزیف در تئاتر مستقل تهران

  نمایش «سیزیف» به نویسندگی محمد صادق گلچین عارفی و کارگردانی محمد برهمنی ساعت 19 در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش مهدخت مولائی و اسماعیل گرجی بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 90 دقیقه‌ای 45000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «پدر|مادر» به نویسندگی فلوریان زلر و کارگردانی رضا احمدی ساعت 21:30 در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود. در نمایش پدر به مدت 75 دقیقه مسعود کرامتی، مهدی پاکدل، نسرین نصرتی، آرش تبریزی، ندا اسدی و سارا امیدوار و در نمایش مادر به مدت 80 دقیقه مهدی پاکدل، نسرین نصرتی، آرش تبریزی و سارا امیدوار ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: نمایش پدر و مادر را اثر فلوریان زلر را در دو شب متوالی ببینید با این تجربه جدید، درک جهان های شگفت دو نمایش لذت بخش تر خواهد بود. بهای بلیط نمایش 50000 و 60000 تومان تعیین شده است.

   

  عمارت نوفل لوشاتو؛ 7 نمایش

  نمایش «تردید» به نویسندگی علی سجادی تهرانی و کارگردانی محمود گودرزی ساعت 21:30 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش آتیه جاوید، مرتضی شاه کرم، پروا آقاجانی و علی سجادی طهرانی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: قصه درباره تردید ها میان واقعیت های زندگی دو زوج در فرانسه امروزی می باشد. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 30000 تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «آپارتمان» به نویسندگی سپیده قربانی و کارگردانی امیر شاه‌علی ساعت 21:15 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش  محمدرضا ایمانیان، ساناز زمانی، فائقه شلالوند، سهیل بابایی، مهناز مهدی زاده و امیر شاه علی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: توی خونه خودشون خوش نشستن که یهو با اومدنش بعضی‌ها دلشون هوایی می‌شه و بعضی‌های دیگه هم فیلشون یاد هندستون می‌کنه و خلاصه کار دست خودشون می‌دن. راستی چرا همیشه بدترین راه بهترین جواب می‌ده؟؟!!! بهای بلیط این نمایش 65 دقیقه‌ای 30000 تومان است.

   

  نمایش «کرونوس» به نویسندگی و کارگردانی علی صفری ساعت 19 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش حسین منفرد، میلاد آریافر، ابراهیم ناییج، کوروش شاهونه، علیرضا گلدهی، امیرعلی گودرزی و رها حاجی زینلایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: هخانواده‌ای در سال سی هزار میلادی به دنبال راهی برای بازگشت به گذشته است. بهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 45000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟» به نویسندگی، کارگردانی و بازی سید فرشاد هاشمی ساعت 18:30 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در خلاصه نمایش آمده: دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟ بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 35000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «ماجرای عجیب سگی در شب» به نویسندگی سایمون استیونز و کارگردانی افسانه کمالی ساعت 21 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش شای لین اسداللهی، رویا دعوتی، فرزام رنجبر، صبا سرور، علی پویا قاسمی و علی نجفی ایفای نقش می‌کنند. این نمایش بر اساس رمان «ماجرای عجیب سگی در شب» نوشته مارک هادون است که سایمون استیونز نمایشنامه آن را نوشته است. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 40000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «هوس و هفت دقیقه» به نویسندگی علی اصغری و کارگردانی علیرضا مهران ساعت 22:30 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش مه‌لقا باقری، لیلا بلوکات، فرزاد حسنی و امیر کربلایی زاده بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش که با نگاهی به نمایشنامه اتوبوسی به نام هوس نوشته تنسی ویلیامز است؛ آمده: شهلا بعد از هفت سال برای دیدن خواهرش وارد یک شهرک حاشیه ای میشود، ورود او به این شهرک سرنوشت تلخی را برایش رغم میزند. بهای بلیط این نمایش 65 دقیقه‌ای 45000 و 50000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «عزازیل» به نویسندگی و کارگردانی سپهر زمانی ساعت 19:30 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش هادی شیخ الاسلامی، نوید لایقی، سجاد تابش، میلاد فرج زاده، یاشار بیک زاده، امیر چشمه و علی پور احمدیان ایفای نقش می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 80 دقیقه‌ای 30000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

   مهرگان؛ میزبان نمایشی جدید

  نمایش«خین‌آبه» به نویسندگی وحید اسدزاده و کارگردانی فرید نوزاد صدیق ساعت 22:30 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش آرش کابلیان بازی می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: روایت زندگی پسری که زندگی اش تحت تاثیر جنگ و تبعات آن قرار گرفته است. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 25000 تومان است.

   

  نمایش«آپرکات» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا قلی‌پور ساعت 19 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش بهروز بقایی، فرشته فرشاد، عماد عابدی و سوده ازقندی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: تو راند آخر، با یه آپرکات گذاشتم تو فک زندگی، الان پهن شده کف زمین، من دیگه وا می سم کنج رینگ به شمارش داور گوش می‌دم. بهای بلیط این نمایش 95 دقیقه‌ای 40000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «بازرس هاند واقعی» به نویسندگی تام استوپارد و کارگردانی شهاب بهرامی ساعت 21 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود. در این نمایش سعید عظیمی، شهاب بهرامی، علی امیر خلیلی، احسان خان محمدی، الهام قاسمیان، سوزان صفانیا و کیانوش جواد اسلامی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: دو منتقد در حال گفتگو منتظر شروع نمایش هستند. بزرگترین توهم انسان چیست؟ و اگه قضیه از این قرار باشه، جواب سوال شما این جسد نیست، جواب سوال شما اینه: حالا کی طرف رو کشته و چرا؟ بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 25000، 30000 و 35000 تومان تعیین شده است.

   

  نمایش«چند سی‌سی حادثه» به نویسندگی و کارگردانی رضا زنده‌جاه ساعت 20:30 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش ساناز تفکری، افسانه بخشی فرد، مریم احمدیان، صفورا کاظم پور، پانیذ ملکی، فاطمه قشقایی، هدیه حسینی، هستی اکرمی راد، نازنین شاکر، ساناز فروتن، هیوا پور شفیقی، عاطفه خانی، شیوا سیفی و درسا انجمن ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: چند دختر بنا به دلایل مختلف قصد فرار دارند اما نمی دانند از چه چیزی باید فرار کنند. بهای بلیط این نمایش 90 دقیقه‌ای 30000 تومان می‌باشد.

   

  دو نمایش در تماشاخانه دیوار چهارم 

  نمایش «خانه» به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی ساغر اسماعیلی ساعت 19 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش  محمد کمالی نژاد، امیر حسین بختیاری، هانیه رحیمی، ساغر اسماعیلی، امیر رضا سعادتی، آنیتا فرج زاده و علی جمالی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: هر قصه ای یه روزی تموم میشه. اینو آدم تو بچگی یاد میگیره. اون موقع قصه‌ها وقتی تموم میشن که ما خوابمون برده، بدیش اینه که تو بزرگی قصه‌ها تو بیداری تموم میشن. خانه روایتگر خانواده‌ای است که علی رغم زندگی زیر یک سقف، فرسنگ‌ها از یکدیگر دورند. بهای بلیط این نمایش 75 دقیقه‌ای 35000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «سگ‌های انباری» به نویسندگی کوئنتین تارانتینو و کارگردانی مهدی اشرافی ساعت 21:15 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به صحنه می رود. در این نمایش مهدی افراسته، نوید محسنیان، حمید جانانه، حسین حیاتی، کاوه اکبری، محسن جعفری، فرتاش دوراندیش و مهدی اشرافی ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: یک گانگستر گروهی متشکل از خلافکارانی که یکدیگر را نمی‌شناسند تشکیل داده، و نقشه سرقت از یک الماس فروشی را ترتیب می دهد، اما وجود یک نفوذی باعث خوب پیش نرفتن نقشه می‌شود. بهای بلیط این نمایش 65 دقیقه‌ای 30000 تومان می باشد. 

   

  تماشاخانه مشایخی و یک نمایش

  نمایش «حضار قیام کنند» به نویسندگی مهتاب پویامنش و کارگردانی امیرحسین مدنی سادات ساعت 21 در تماشاخانه استاد مشایخی به صحنه می‌رود. در این نمایش پگاه نقوی، پویا فیاضی، ابوالفضل خسروجردی، محمد طاهری، محسن مسعودی و مهتاب پویامنش ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: دادگاهی متشکل از قاضی، دادستان، منشی و وکیل رای رسیدگی به اتهاماتی نامشخص تشکیل شده است، دادگاه با احضار شاهدین سعی می‌کند از ماهیت جرم سردربیاورد، اما در این بین اتفاقاتی رخ می‌دهد که روند همیشگی دادگاه را بر هم می‌زند. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 30000 تومان است.

   

  تایم لپس در تماشاخانه هامون

  نمایش «تایم لپس» به نویسندگی امیر نوروزی و کارگردانی صالح علوی‌زاده ساعت 19 در تئاتر هامون به صحنه می‌رود. در این نمایش امین اسفندیار، امیر نوروزی، وحید منتظری، نیما سیاری و پگاه زارعیان بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 40000 تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «پروانه الجزایری» به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی سعید حسنلو ساعت 21:30 در تئاتر هامون به صحنه می‌رود. در این نمایش امیراحمد قزوینی، گلنوش قهرمانی، مهسا ایرجپور، محمد علیمحمدی، فرانک کلانتر، افشین زمانی و مجتبی پیرزاده بازی می‌کنند. در خلاصه این نمایش که برنده تندیس بهترین نمایشنامه از سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر است؛ آمده: زندگی مث تئاتره. اینو همیشه بابام می گفت. بهای بلیط این نمایش 80 دقیقه‌ای 40000 تومان تعیین شده است.

   

  تماشاخانه سپند؛ میزبان 6 نمایش

  نمایش «آبی مایل به صورتی» به نویسندگی و کارگردانی ساناز بیان ساعت 21 در  سالن 1 تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش آناهیتا اقبال نژاد، مرضیه بدرقه، عاطفه رضوی، امید سلیمی، بهنام شرفی، محمد هادی عطایی، آیه کیان پور، امین میری و ملیکا پارسا(بازیگر نوجوان) ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: اگه خوب خوبش رو بخوای، خود کلمه‌های زن و مرد چیزی بیشتر از یه توهم نیستن. هیچ مردی صد درصد مرد نیست و هیچ زنی هم صد درصد زن نیست که اگه اینجوری بود همه‌مون تبدیل می‌شدیم به یه مشت هیولا. بهای بلیط این نمایش 120 دقیقه‌ای 45000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «مختلف‌الاضلاع» به نویسندگی سهند خیرآبادی و کارگردانی نادر فلاح ساعت 22:30 در سالن شماره 2 تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش میترا حجار و نادر فلاح ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: روایتی چند وجهی از دوتایی‌های تاریخ. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 25000، 30000، 40000 و 50000 تومان تعییت شده است.

   

  نمایش «مرگ خنده‌دار یک دوچرخه‌سوار استقامت» به نویسندگی سید جواد موسوی و کارگردانی حامد رحیمی‌نصر ساعت 20:45 در  سالن 2 تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش علی نیکزاد، میثاق جمشیدی، سپیده جعفری، بابک مولانا و حامد رحیمی نصر ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: تراپس در دهکده ای ماشینش پنچر می‌شود و بر حسب اتفاق در کلبه ای که در آن چند نفر زندگی میکنند قرار می‌گیرد و ترس سراپای تراپس را گرفته. بهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 30000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «قصه ظهر جمعه» به نویسندگی سید محمد مساوات و کارگردانی نسیم ادبی ساعت 19 در سالن شماره 2 تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش پوریا اصلان، مریم برزگر، پردیس پورعابدینی، امیرحسین شعبانی، نجمه صفائی، پویا صفدرپور، رسول محمدی، شیلا نوروزی، فاطمه نیشابوری و عاطفه غضنفری ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در شب عروسی دختر یک خانو‌اده جنوب شهری اتفاقاتی می افتد که... بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 35000 تومان تعییت شده است.

   

  نمایش «پنچری» به نویسندگی فردریش دورنمات و کارگردانی مهدی کمیلی ساعت 17:30 در  سالن 2 تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش مهدی کمیلی، ارسلان محمدی، علیرضا اخوان، امین ملک محمودی، مصطفی دارابی و ستاره فلاح فرد ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: انسان پوچ، آری می‌گوید و هرگز دست از تلاش برنمی‌دارد. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 30000، 35000 و 40000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «کلنگی، قابل سکونت» به نویسندگی سید سامان غیاثی و کارگردانی سمن قناد ساعت 19 در سالن شماره 1 تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش علی ابدالی، مریم نقیبی، هیراد محمدی، محمد نوحیان، سالار بابابیگلو، سارا بافقی، سام عبادی، نیل مهندسی، سوگند دیانی و حمیده هاشمی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: باج، یه روز خوب میاد که تو به چیزی دست نزنی. بهای بلیط این نمایش 75 دقیقه‌ای 35000 تومان تعییت شده است.

   

  جعبه ابزار بکت در دا

  پرفورمنس «جعبه ابزار بکت» به نویسندگی و کارگردانی آران مقامی ساعت 19:15 در خانه نمایش دا اجرا می‌شود. در این نمایش امیر عبادی، ندا واحد، میلاد شیبانی و محسن متقاعد بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: شخصیت چکش بر اثر حادثه ای دلخراش شاهد مرگ خانواده اش می‌شود و به همین دلیل دچار بیماری افسردگی می‌شود و در ذهن و خیال خود آنها را داخل دایره ای می‌بیند که خارج شدن از آن دایره منجر به مرگ و نابودی می‌شود. بهای بلیط این نمایش 45 دقیقه‌ای 20000 تومان تعییت شده است.

   

  نمایش «معجزه‌های مدرن» به نویسندگی ژان میشل ریپ و کارگردانی محمد جابری ساعت 18:15 در خانه نمایش دا اجرا می‌شود. در این نمایش امیر عبادی، مهدیه جلم بادانی و محمد جابری ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در روز یکشنبه ناگهان یک خودکار عظیم در وسط حال پذیرایی یک خانواده ۳ نفره در شهر کروز پدیدار می‌شود تا اینکه... مدت زمان این نمایش 45 دقیقه می‌باشد.

   

   
  مطالب مرتبط

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

26 اجرا در روزهای ابتدایی پاییز
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  26 اجرا در روزهای ابتدایی پاییز

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 26 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواخر شهریور و اوایل مهر ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

37 نمایش در روزهای میانی مرداد
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  37 نمایش در روزهای میانی مرداد

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 37 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواسط مرداد ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

35 نمایش در روزهای میانی تیر
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  35 نمایش در روزهای میانی تیر

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 35 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در روزهای میانی تیر ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

24 نمایش بعد از تعطیلات خرداد
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  24 نمایش بعد از تعطیلات خرداد

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 24 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه دوم خرداد ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

26 اجرا در روزهای پایانی اردیبهشت ماه
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  26 اجرا در روزهای پایانی اردیبهشت ماه

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 26 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه پایانی اردیبهشت ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

29 نمایش دیدنی در نیمه اول ماه دوم
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  29 نمایش دیدنی در نیمه اول ماه دوم

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 29 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه اول اردیبهشت ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

18 نمایش در شروع سال جدید
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  18 نمایش در شروع سال جدید

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 18 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه دوم فروردین ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  نظرات کاربران