در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • مدیر کل هنرهای نمایشی :

  از جشنواره «گام دوم» حمایت می کنیم

  شهرام کرمی مدیر کل هنرهای نمایشی گفت : از نخستین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی اقتباسی «گام دوم» حمایت تام خواهیم داشت.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از  روابط عمومی نخستین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی اقتباسی «گام دوم»؛شهرام کرمی مدیر کل هنرهای نمایشی کشور، در جلسه ای که با حضور مرتضی ملتجی دبیر جشنواره ،محمد علی چمی گو رئیس‌شورای‌سیاستگذاری و حمید نیلی نائب رئیس شورای‌ سیاستگذاری، در اداره کل هنرهای نمایشی کشور برگزار شده بود ؛ عنوان کرد، در جلسه ای که با مقام معظم رهبری داشتیم  ایشان اشاره مستقیم به بحث اقتباس از آثار ارزشمند ادبیات داستانی ونمایشی داشتند.

  مدیر کل هنرهای نمایشی کشور افزود:  اقتباس به عنوان منبع تغذیه فکری و ایده پردازی گروه‌های نمایشی، جایگاه مهمی در افزایش سطح کیفی اجراهای نمایش نیز دارد.

  وی ضمن ابراز علاقه مندی به برگزاری این رویداد کشوری با قدردانی از هنرمندان و مسوولین خراسان رضوی از حمایت تام وتمام اداره کل هنرهای نمایشی کشور از این جشنواره خبر داد.

  مرتضی ملتجی دبیر نخستین جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی «گام دوم» در این دیدار گفت: برگزاری این جشنواره یک اتفاق نادر است و دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی تمام‌قد در برگزاری آن اعلام آمادگی و مشارکت کرده‌اند.

   ملتجی افزود: با اعلام فراخوان جشنواره تاکنون هنرمندان بسیاری از اقصی نقاط کشور از برگزاری این جشنواره اعلام خرسندی نموده‌اند.
   وی گفت: در همین راستا نمایشنامه نویسان صاحب‌قلم خراسان رضوی نیز برای شرکت در جشنواره، در حال تولید آثار هستند.
   دبیر جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی «گام دوم» ابراز امیدواری کرد با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی این جشنواره در تقویم هرساله هنرهای نمایشی قرارگرفته تا با برگزاری آن شاهد آثار مطلوب و فاخر نمایش باشیم.

   
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر