در حال بارگذاری ...
 • برای اهالی فرهنگ، هنر و رسانه

  نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث شروع شد

  اعضای صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت صندوق اعتباری هنر ثبت‌نام و از خدمات بیمه درمان تکمیلی بهره‌مند شوند.

  به گزارش ایران تئاتر اعضای صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌توانند بر اساس قرارداد منعقدشده با شرکت بیمه سرمد از اول تا دوازدهم تیرماه با مراجعه به وب‌سایت صندوق به نشانی www.honarcredit.ir ثبت‌نام و از خدمات بیمه درمان تکمیلی بهره‌مند شوند.
  اعضای صندوق اعتباری هنر با پرداخت بخشی از حق بیمه کل، مشمول بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌شوند و مابقی هزینه برعهده صندوق است.
  خدمات بیمه تکمیلی همانند سال گذشته در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش ها و حق بیمه متفاوت ارائه می شود. براین اساس متقاضیان می‌توانند با انتخاب یکی از طرح ها، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت‌نام کنند.
  تمامی خدمات بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه بیمانو به اعضاء ارائه می شود.
  لازم به یادآوری است؛ بر اساس مقررات، ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنر است.
  برای مشاهده و دانلود جداول تعهدات، شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی به سایت صندوق مراجعه کنید.
  مطالب مرتبط

  اطلاعیه مهم صندوق اعتباری هنر

پایان اردیبهشت آخرین فرصت برای تکمیل مشخصات عضویت
  اطلاعیه مهم صندوق اعتباری هنر

  پایان اردیبهشت آخرین فرصت برای تکمیل مشخصات عضویت

  صندوق اعتباری هنر بار دیگر با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: به اطلاع اعضاء صندوق اعتباری هنر می رساند؛ براساس مقررات، ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنررمی‌باشد.

  |

  نظرات کاربران