در حال بارگذاری ...
 • از ۲۶ تیر در تماشاخانه سپند؛

  «لولیتا نسخه‌ی ۱۲» به صحنه می‌رود

  بهنام احمدی نمایش «لولیتا نسخه‌ی ۱۲» را از ۲۶ تیر در تماشاخانه سپند روی صحنه می‌برد؛ اجرایی که بعد از ۱۲ بار بازنویسی نمایشنامه «لولیتا» شکل‌گرفته است.

  به گزارش ایران تئاتر بهنام احمدی کارگردان جوان تئاتر که پیش‌ازاین نمایش «لولیتا» نوشته فرشاد جعفری را در خرداد و تیر سال ۹۷ در مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه پالیز به صحنه برده بود، قصد دارد این اثر نمایشی را با تغییراتی در متن و طراحی، بار دیگر روی صحنه ببرد.
  به گفته احمدی اجرای جدید این اثر نمایشی با عنوان «لولیتا نسخه‌ی ۱۲» بر اساس دراماتورژی صورت گرفته توسط خودش روی ۱۱ نسخه بازنویسی شده نمایشنامه نوشته فرشاد جعفری، شکل‌گرفته است.
  نمایش «لولیتا نسخه‌ی ۱۲» ارتباطی با رمان «لولیتا» اثر ولادیمیر ناباکوف نویسنده روسی ندارد و موضوعی مستقل دارد.
  بهنام احمدی پیش‌ازاین تجربه کارگردانی چندین اثر نمایشی از جمله نمایش‌های «جنی» و «حقایقی درباره یک ماهی مرده» را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.
  دیگر اطلاعات این نمایش به زودی اعلام می‌شود.
  مطالب مرتبط

  نگاهی به نمایش «لولیتا نسخه‌ی 12» به کارگردانی بهنام احمدی

بهای آزادی با رعایت قانون پرداخت می‌شود
  نگاهی به نمایش «لولیتا نسخه‌ی 12» به کارگردانی بهنام احمدی

  بهای آزادی با رعایت قانون پرداخت می‌شود

  ایران تئاتر، کیارش وفایی: واکاوی زندگی و شرایطی که انسان آنها را تجربه می‌کند وابسته به عواملی است که او را ترغیب به عمل یا رفتاری می‌کند. لذا شرط این رویارویی از زاویه‌ای به جهان درون و از نگاهی به تاثیرات محیط پیرامون باز می‌گردد که هر کدام نقشی را به شکل جداگانه و یا هم ...

  |

  نظرات کاربران