در حال بارگذاری ...
 • برای بخش نمایش خیابانی دومین همایش استانی؛

  دبیر اجرایی اشکواره حسینی آمل منصوب شد

  در طی حکمی از سوی رییس ستاد برگزاری دومین همایش فرهنگی_هنری اشکواره حسینی آمل، مهیار کمانگری به سمت دبیر اجرایی بخش نمایش خیابانی این همایش منصوب شد.

  به گزارش ایران تئاتر دومین همایش فرهنگی هنری استانی اشکواره حسینی آمل در بخش‌های مختلف فرهنگی هنری در سال 98 کار خود را آغاز کرد.
  لذا بدین منظور از سوی رییس ستاد برگزاری این همایش در طی حکمی از سوی رییس ستاد برگزاری این همایش، مهیار کمانگری به سمت دبیر اجرایی بخش نمایش خیابانی این همایش فرهنگی هنری منصوب شد.
  گفتنی است که اولین همایش فرهنگی هنری استانی اشکواره حسینی آمل در سال 97 در بخش‌های مختلف فرهنگی - هنری کار خود را به اتمام رساند. امسال نیز با اعلام فراخوانی کار دومین اشکواره حسینی آمل را آغاز کرد. که در طی اعلام فراخوان های مختلف در بخش‌های مختلف فرهنگی _هنری علاقمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه اشکواره واقع در آمل ارسال کنند.
  مطالب مرتبط

  نمایش های راه یافته به بخش تئاتر خیابانی «اشکواره حسینی آمل»

  نمایش های راه یافته به بخش تئاتر خیابانی «اشکواره حسینی آمل»

  دبیر بخش تئاتر خیابانی اولین همایش استانی اشکواره حسینی آمل از اعلام نتایج نمایش های راه یافته به این همایش آمل خبر داد و گفت: از تعداد آثار ارسال شده به دبیر خانه همایش شش نمایش در بخش رقابتی و دو نمایش به بخش جنبی راه یافت.

  |

  در بخش تئاتر خیابانی همایش اشکواره حسینی آمل؛

«فریاد آخر» و «گزارش یک تابوت»در آمل به اجرا درآمد
  در بخش تئاتر خیابانی همایش اشکواره حسینی آمل؛

  «فریاد آخر» و «گزارش یک تابوت»در آمل به اجرا درآمد

  نمایش خیابانی «فریاد آخر» به کارگردانی مهتاب صادقی و «گزارش یک تابوت» به کارگردانی مهدی نصراله زاده منتخب بخش تئاتر خیابانی همایش اشکواره حسینی آمل 11 آبان ماه 97 در این همایش به اجرا درآمد.

  |

  نظرات کاربران