در حال بارگذاری ...
از سوی جهانشیر یاراحمدی؛

برنامه‌های همایش روسای انجمن‌های نمایش سراسر کشور اعلام شد

جهانشیر یاراحمدی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر به‌عنوان دبیر همایش روسای انجمن‌ها انتخاب شد. جهانشیری در گفت‌وگویی برنامه‌های این همایش که روز هجدهم تیرماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد، اعلام کرد.

به گزارش ایران تئاتر جهانشیر یاراحمدی درباره این نشست گفت: همایش یک‌روزه روسای انجمن‌های نمایش سراسر کشور به میزبانی شهر مشهد برگزار خواهد شد و این اولین نشست کاری روسا با مدیران تئاتر کشور در دوره جدید خواهد بود.
وی درباره محتویات این نشست افزود: همایش در دو بخش تعریف‌شده. یک بخش، سخنرانی‌هاست و بخش دیگر پنل های تخصصی است که بر اساس مسائل انجمن‌ها بر اساس یک خرد جمعی انتخاب کرده ایم.
وی اضافه کرد: صبح همایش را با سخنرانی آقای نیلی مدیر عامل محترم انجمن آغاز خواهیم کرد و در ادامه دکتر خبری و حسین مسافر آستانه از اعضا هیات موسس انجمن برای حضار سخن خواهند گفت و پس از آن آقای مستخدمی مدیر امور مالی انجمن سخنرانی خواهند کرد.
پس از این چهار سخنرانی، آقای عبدالعلی زاده مدیر سایت ایران تئاتر در مورد پورتال های تئاتر استان ها صحبت خواهند کرد.
بخش دوم همایش در صبح برگزاری دو پنل تخصصی خواهد بود.
نخست پنلی با موضوع بررسی طرح استقرار گروه های نمایشی خواهد بود که با مدیریت آقای فاتح بادپروا رئیس انجمن هنرهای نمایشی کردستان برگزار خواهد شد.
پس از این پنل، پنل بررسی ترک تشریفات و واگذاری سالن ها به بخش خصوصی خواهد بود که با هدایت محمدرضا درند رئیس انجمن هنرهای نمایشی کرمانشاه انجام خواهد شد.
پس از این پنل، همایش در نوبت صبح به پایان خواهد رسید و پس از استراحت، نوبت عصر از ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد.
یاراحمدی در مورد برنامه‌های نوبت عصر می گوید:
برنامه‌های عصر را با یک پنل تخصصی دیگر شروع خواهیم کرد. پنلی با موضوع تفاهم نامه های استانی که با مدیریت رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر انجام خواهد شد.
پس از این پنل، سخنرانی آقای الوند مدیر امور استان ها را خواهیم داشت و سرانجام تدوین بیانیه و جمع بندی توسط دبیر نشست.
بخش پایانی همایش سه سخنرانی خواهیم داشت:
نخست آقای نیلی مدیر عامل انجمن، بیانیه پایانی نشست را قرائت خواهند کرد و سپس به ترتیب آقای کرمی مدیر کل هنرهای نمایشی و آقای حسینی معاون هنری وزارت ارشاد برای حضار سخنرانی خواهند کرد.
یاراحمدی در پایان گفت: امیدوارم این نشست و نتایج به دست آمده از آن در مجموع برای تئاتر استان ها ثمر بخش باشد و گام بلندی باشد برای اعتلای تئاتر استان ها.
مطالب مرتبط

یادداشت جهانشیر یاراحمدی

«نمایشخانه» و چند نکته برای تاریخ
یادداشت جهانشیر یاراحمدی

«نمایشخانه» و چند نکته برای تاریخ

ایران تئاتر-جهانشیر یاراحمدی:کرونا، در آغاز ظهورش‌، خیلی زود درها را به روی انسان‌ها بست. برای مردمی که سخت‌ترین کار دنیا برایشان «در خانه ماندن» است، باید کاری می‌کردیم. «ایده ای» از بندری در مرکز جهان شکل گرفت و خیلی زود فراخوان شد برای ایران زمین؛ و شگفت که ایده به سرعت ...

|

نظرات کاربران