در حال بارگذاری ...
 • توضیح رییس شورای ارزشیابی و نظارت اداره‌کل هنرهای نمایشی :

  توقف اجرای «عاشقانه‌های خیابان» نتیجه تخطی از نسخه بازبینی است

  رییس شورای ارزشیابی و نظارت اداره‌کل هنرهای نمایشی، دلیل توقف بلیت فروشی «عاشقانه‌های خیابان» را تخطی از نسخه بازبینی شده اعلام و تاکید کرد اجرای این نمایش منوط به انجام اصلاحات است.

  به گزارش ایران تئاتر  به نقل از خبرآنلاین در پی متوقف شدن فعالیت سایت فروش بلیت نمایش «عاشقانه‌های خیابان» به نویسندگی محمد چرم‌شیر و بهمن عباس‌پور و طراحی و کارگردانی شهرام گیل‌آبادی، سیدوحید فخرموسوی رییس شورای ارزشیابی و نظارت اداره ‌کل هنرهای نمایشی دلیل این اتفاق را تخطی از نسخه بازبینی شده اعلام و تاکید کرد اجرای این نمایش منوط به انجام اصلاحات است. 

  سیدوحید فخر موسوی، رییس شورای ارزشیابی و نظارت اداره‌ کل هنرهای نمایشی، اعلام کرد اگر اصلاحات مورد نظر در «عاشقانه‌های خیابان» انجام شود، این نمایش، دوباره اجرایش را از سر می‌گیرد.

    موسوی با اشاره به ماهیت شورایی و تعاملی اجرای نمایش تازه شهرام گیل‌آبادی، گفت: «کارشناسان ما با حضور در اجرای چند شبِ «عاشقانه‌های خیابان»، یک سری مسائل را دیدند که با نسخه شاهد و مجوزدار همخوانی نداشت. ما بعد از هر بازبینی، مواردی را به گروه اعلام کردیم که رفع مشکل نشد و در نهایت، جمع آن‌ها، باعث توقف اجرا به طور موقت شد.» او با بیان این‌ که «عاشقانه‌های خیابان» قطعا امشب (دوشنبه ۱۷ تیر) روی صحنه نخواهد رفت، تاکید کرد: «هر وقت اصلاحات مورد نظر انجام و به ما اعلام شود، کارشناسان اداره‌ کل هنرهای نمایشی، کار را بازبینی و مجوز ادامه اجرا را صادر می‌کنند.»
  مطالب مرتبط

  در دیدار مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی با هنرمندان شهرعنوان شد

مشکلات نظارتی شهر ساوه بزودی حل خواهد شد
  در دیدار مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی با هنرمندان شهرعنوان شد

  مشکلات نظارتی شهر ساوه بزودی حل خواهد شد

  به همت جواد روستایی رییس انجمن هنرهای نمایشی استان مرکزی، نشستی با حضور حمید نیلی مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی کشور و سید وحید فخرموسوی رییس شورای نظارت وارزشیابی تئاتر کشور و محسن حسن زاده مدیرروابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی و هنرمندان تئاتر شهرستان ساوه برگزار شد.

  |

  در گفت‌وگوی فارس با رئیس شورای نظارت و ارزشیابی مطرح شد

تأکید فخرموسوی بر ارائه مکتوب اصلاحیه‌ها به گروه‌های نمایشی
  در گفت‌وگوی فارس با رئیس شورای نظارت و ارزشیابی مطرح شد

  تأکید فخرموسوی بر ارائه مکتوب اصلاحیه‌ها به گروه‌های نمایشی

  رئیس شورای نظارت و ارزشیابی بر تئاتر تأکید کرد: همه اصلاحیه‌هایی که به نمایش‌های مختلف می‌خورد، خیلی صریح و مکتوب به گروه‌های نمایشی و سالن‌ها اعلام می‌شود.

  |

  نظرات کاربران