در حال بارگذاری ...
 • در روزهای پایانی اجرا در تماشاخانه ایرانشهر

  نمایش دروغ دو اجرایی شد

  نمایش دروغ به کارگردانی آریان رضائی که از ۳۱ خرداد ماه در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه رفته است به علت استقبال مردم در روزهای پایانی دو اجرایی شد.

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش دروغ نوشته فلوریان زلر به کارگردانی آریان رضائی با بازی افشین هاشمی، لادن مستوفی، ارسطو خوش رزم، مژگان خالقی به علت استقبال مردم  از تاریخ  27 تا 31 تیرماه 98 هر روز در دو سانس 17 و 19:30 در سالن ناظرزاده ی تماشاخانه ی ایرانشهر به روی صحنه می رود.

  گفتنی است در این نمایش امیر حسین شفیعی مجری طرح، افشین هاشمی دراماتورژ، پگاه مرادی مترجم، منوچهر شجاع طراح صحنه و نور، ندا نصر طراح لباس، بابک برزویه عکس و فیلم، محمد جواد ایزدی طراحی و ساخت تیزر، امیر قالیچی روابط عمومی و تبلیغات، حسین بنیاد دستیار کارگردان و برنامه ریز، آریان رضائی را همراهی می کنند. 

  علاقه مندان به تهیه ی بلیت های اینترنتی نمایش دروغ می توانند از طریق سایت تیوال اقدام نمایند
  مطالب مرتبط

  پوستر نمایش دروغ رونمایی شد

  پوستر نمایش دروغ رونمایی شد

  پوستر نمایش دروغ به کارگردانی آریان رضائی که قرار است از 31 خرداد ماه در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه برود با طراحی سینا افشار رونمایی شد.

  |

  در تئاتر مستقل تهران

نمایش «پدر | مادر» با شیوه اجرایی خاص به صحنه می رود
  در تئاتر مستقل تهران

  نمایش «پدر | مادر» با شیوه اجرایی خاص به صحنه می رود

  نمایش «پدر | مادر» به کارگردانیِ رضا احمدی و نقش‌آفرینیِ مسعود کرامتی، مهدی پاکدل، نسرین نصرتی، آرش تبریزی، ندا اسدی و سارا امیدوار از بیست‌ونُهم خردادماه 1398 در تئاتر مستقل تهران، روی صحنه می رود.

  |

  نظرات کاربران