در حال بارگذاری ...
گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

35 نمایش در اولین هفته مرداد

ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۳۵ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در روزهای پایانی تیر و شروع مرداد ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

به گزارش ایران تئاتر، در هفته پیش رو سالن‌های خصوصی میزبان نمایش‌هایی جدید در اواخر اولین ماه و اوایل دومین ماه از دومین فصل سال 98 هستند. عمارت نوفل لوشاتو با 2 سالن از 5 نمایش میزبانی می‌کند و خانه نمایش مهرگان در دو سالن پذیرای 6 اجرا است. در متن پیش‌رو نمایش‌هایی را که در نیمه آخر تیر ماه میهمان سالن‌های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

هفت نمایش در شهرزاد

نمایش «خونین‌زار» به نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی ساعت 19:15 در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش نسیم ادبی بازی می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: دختری جوان به تهران مهاجرت می‌کند و با مشکلاتی دست به گریبان می‌شود. بهای بلیط نمایش 50 دقیقه‌ای 35000 تومان است.

نمایش «روباه» به نویسندگی شهرام سلطانی و کارگردانی معصومه خزایی ساعت 21:30 در سالن سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش  ایوب آقا خانی، صحرا اسدالهی، بهناز بستان دوست، معصومه خزایی و هیراد خاتمی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: یه روز بخوره به پست یه ناتو، همچین دنیا بخوره تو فرق سرش انگار سنگ لحد خورده به پیشونی اون یکه بزنی که هنوز باورش نشده مرده! اتفاقی در خوابگاه دختران می افتد و پرده از اسرار بر می دارد. بهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 40000 تومان است.

نمایش «الیزابت باتوری» به نویسندگی و کارگردانی حسام منظور ساعت 18 در سالن ارکیده پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش امین طباطبایی، حسام منظور، نسیم میرزاده، رامین یحیی زاده، هدیه رضایی، پوریا اصلان، حورا پاکیزه‌دل، زیبا بیده، پریسا اسدالهی، مهدی حیدریان، هانیه مهری، بردیا رحمتی، مبینا روزبهانی، آتنا قیدی و ارغوان یاراحمدی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: الیزابت باتوری، حاکم کچتایس، به قتل ۶۲۳ دخترجوان و استحمام در خون آن ها محکوم شده است. بهای بلیط این نمایش 75 دقیقه‌ای 50000 تومان است.

نمایش «مرد بالشی» به نویسندگی مارتین مک‌دونا و کارگردانی علی سرابی در دو سانس 19:30 و 21:45 در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش حمیدرضا آذرنگ، بهرام افشاری، علی سرابی و نوید محمدزاده ایفای نقش می‌کنند. مدت زمان این نمایش 110 است.

نمایش «چهار دقیقه» به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی الهام کردا ساعت 19:30 در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش ستاره پسیانی، حامد رسولی و شقایق دهقان بازی می‌کنند.

نمایش «همان چهار دقیقه» به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی صابر ابر ساعت 21:30 در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش پانته‌آ پناهی‌ها، الهام کردا، خسرو پسیانی و حامد رسولی ایفای نقش می‌کنند.

نمایش «اولد سیبروک» به نویسندگی وودی آلن و کارگردانی امیرمحمد مهاجری ساعت 18 در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش هادی سبزه‌ئی، پونه عاشورپور، حامد مرشد، سهراب کامکار، امیرحسین نراقی، نیکا خان‌بابایی و حانیه میرزاحسینی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در هفتمین سالگرد ازدواج نورمن و شیلا، جنی و دیوید مهمان آنها هستند تا آن روز را جشن بگیرند که دو مهمان سرزده وارد می‌شوند تا خانه قبلی خود را ببینند که حقایقی را آشکار می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 40000 تومان است.

رویای یک شب نیمه تابستان دوباره در تئاتر مستقل تهران

نمایش «رویای یک شب نیمه تابستان» به نویسندگی ویلیام شکسپیر و کارگردانی مصطفا کوشکی ساعت 20 و 22 در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش آزاده صمدی، آذین نظری، محمد صادق ملک، رامین سیاردشتی، سجاد باقری، غزل شجاعی، روشنک گرامی، مجید نوروزی، امیر مهدی ژوله، سجاد تابش، شهروز دل افکار، الهه شه پرست، مصطفا کوشکی، هومن کیایی، محمد هادی عطایی، علیرضا کی منش، خاطره حاتمی و صبا ایزدپناه بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: چهار عاشق شیدا برای فرار از قوانین کشور و رسیدن به عشق خود به جنگل گریخته اند و در آنجا اسیر جن ها و پری ها می‌شوند. بهای بلیط این نمایش 75 دقیقه‌ای 40000، 45000، 55000 و 60000 تومان در نظر گرفته شده است.

عمارت نوفل لوشاتو؛ 5 نمایش

نمایش «تماشاچی محکوم به اعدام» به نویسندگی ماتئی ویسنی یک و کارگردانی سینامیرشمسی ساعت 21:30 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش  مجتبی بیات، پویا طاطایی، علی صارمی، تیما تقی زاده، سینا ابهری، الناز ماهرویان و بعثت امامی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: جلسه دادگاهی واقعی اما عجیب برای محکوم کردن متهمی واقعی اما عجیب که به رای دادگاه منجر نمی شود. بهای بلیط این نمایش 75 دقیقه‌ای 40000 تومان تعیین شده است.

نمایش «همه دزدها که دزد نیستند» به نویسندگی داریو فو و به سرپرستی شهاب‌الدین حسین‌پور ساعت 18:15 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش ارشیا اعتمادی، امیرعباس هژبر، آوین بندی، پریماه رضایی، محمدرضا شهبازی، رادمان قبادی، محمدرضا صادقی و نرگس صحتی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش که اجرای پایان دوره کارگاه آموزشی«تئاتر، چرا و چگونه» به سرپرستی شهاب‌الدین حسین‌پور است؛ آمده: دزدی به خانه شهردار می‌رود که ناگهان شهردار با زنی وارد خانه می‌شود. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 30000 تومان است.

نمایش «این یک اعتراف است» به نویسندگی و کارگردانی شادی اسدپور ساعت 19:30 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش فرزین محدث ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: این نمایش نیست، یک اعتراف است. اعترافی که از میان یک کابوس وحشتناک و شاید هم یک احضار روح دراماتیک بیرون میاید. زندگی مردی چهل ساله با ترس‌ها، تنهایی و جهان هراس انگیز پیرامونش. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 45000 تومان در نظر گرفته شده است.

نمایش «گورخواب‌ها» به نویسندگی و کارگردانی سیامک صفری ساعت 21 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش نسیم ادبی و سیامک صفری ایفای نقش می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 40000 تومان در نظر گرفته شده است.

نمایش «گرگ‌ها کراوات نمی‌زنند» به نویسندگی عادی عزیزنژاد و کارگردانی عادل عزیزنژاد و ساره حشمتی فر ساعت 20 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش هادی شیخ الاسلامی، صفورا خوش طینت، عادل عزیزنژاد، فرانک جلیلی و نارین فرهانی بازی می‌کنند. بهای بلیط 30000 تومان می‌باشد.

 مهرگان؛ میزبان نمایشی جدید

نمایش«سحر» به نویسندگی پیام عزیزی و کارگردانی علی فرزانه‌پور ساعت 19:15 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش رضا زنده جاه، بلور سادات کسائیان، مریم احمدیان، نیلوفر دهار، صفورا کاظم پور، میثم محب الهی، علی پیله ور، زهرا ایران نژاد، محمد مهدی غروی، پانیذ ملکی، حامد مقدم، علی باقری و فرزاد عمرانی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: روایتگر چالش های زنان مستقل ولی تنهاییست که برای حفظ هویت زنانه اشان در جامعه ای مرد سالار همواره در معرض پیش داوری های غیر منصفانه بوده اند. بهای بلیط این نمایش 65 دقیقه‌ای 30000 تومان است.

نمایش«نمی‌دونم فردا چی میشه» به نویسندگی تنسی ویلیامز و کارگردانی کامبیز بنان ساعت 21:30 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش پریزاد سیف و کامبیز بنان ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: زن و مردی که گرفتار جهان خودساخته ذهنی خودشان هستند و هر کدام با تاثیر از گذشته خود، شخصیتی خاص را در رابطه دونفره شان به نمایش می‌گذارند. بهای بلیط این نمایش 55 دقیقه‌ای 30000 تومان می‌باشد.

نمایش «اتاق بی‌خوابی+ اتاق پذیرایی» به نویسندگی و کارگردانی مسعود شامحمدی ساعت 21 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود. در این نمایش پریسا محمدی، مهدی میرزاییان، تیما پوررحمانی و روشنک رضایی مهر بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: امیر که در رابطه عاطفی خود با نرگس شکست خورده است، تصمیم گرفته که خودش را همراه با نرگس به ته یک دره عمیق پرتاپ کند و اینگونه نه فقط زندگی زناشویی که همه چیز را تمام کند. در روزهای فرد اپیزود اتاق بی خوابی و در روزهای زوج اپیزود اتاق پذیرایی اجرا می شود. بهای بلیط این نمایش 30000 تومان تعیین شده است.

نمایش«دربسته» به نویسندگی ژان پل سارتر و کارگردانی امیرحسین رضایی ساعت 22:30 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش مهدی زرکشان، هانیه گلپایگانی، شبنم مجیدی راد و هادی فلاح ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: این مجسمه این جاست، هروقت نگاهش می کنم می فهمم که توی جهنم هستم. همه چیز از قبل پیش بینی شده ا ست. هیچ وقت باور نمی کردم که چه حرف هایی درباره ی این جا می زدند. جهنم پر از وسایل شکنجه ا ست، یادتان هست؟ ولی جهنم دیگرانند. بهای بلیط این نمایش 35000 تومان می‌باشد.

نمایش «کینه» به نویسندگی و کارگردانی هاشم آزادی ساعت 20:15 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود. در این نمایش مریم طاهری، شادی گنج خانی، مهشاد بهرامی نژاد، پیام رحیمی و بهزاد مجیدی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: الیزه در غفلت و خوابی به سر میبرد که ناخواسته زندگی تمام اعضای خانواده را به تباهی می کشاند. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 30000 تومان تعیین شده است.

نمایش«خنده در طبقه بیست‌وسوم» به نویسندگی نیل سایمون و کارگردانی شکوفه چرخی ساعت 19:30 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش مهدی اسدی، امیر عبادی، مهدی بازدار، فرزاد سهرابی، امیر زمانی فرد، نرگس موسوی، مهدی طهماسبی، شکوفه چرخی و حامد ناوشکی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده:این نمایش در آمریکای دهه پنجاه و اوج دوران مک کارتیسم است و با لحنی گزنده و طعنه آمیز به سیاست های رسانه ای آمریکای آن دوران ( و چه بسا به سایر دوران ها ) حمله می کند ٬ در این اثر می بینیم که در ورای هر برنامه ی طنز تلوزیونی چه اشک ها ریخته می شود و چه بدن هایی از اظطراب بیکاری به لرزه می افتد ٬ چگونه افراد برای بقای خود در صنعت سرگرمی می جنگند و چگونه با یک سیاست گذاری جدید با وجود تمام توفیقاتشان از عرصه ی این رشته حذف می شوند.

پنج نمایش در تماشاخانه دیوار چهارم 

نمایش «خانه» به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی ساغر اسماعیلی ساعت 19 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش  محمد کمالی نژاد، امیر حسین بختیاری، هانیه رحیمی، ساغر اسماعیلی، امیر رضا سعادتی، آنیتا فرج زاده و علی جمالی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: هر قصه ای یه روزی تموم میشه. اینو آدم تو بچگی یاد میگیره. اون موقع قصه‌ها وقتی تموم میشن که ما خوابمون برده، بدیش اینه که تو بزرگی قصه‌ها تو بیداری تموم میشن. خانه روایتگر خانواده‌ای است که علی رغم زندگی زیر یک سقف، فرسنگ‌ها از یکدیگر دورند. بهای بلیط این نمایش 75 دقیقه‌ای 35000 تومان می‌باشد.

نمایش «صدای خنده حضار» به نویسندگی مجتبی کاظمی و کارگردانی حسام افسری ساعت 19:30 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به صحنه می رود. در این نمایش کوروش شاهونه و حسین منفرد ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: پال ریچ و رابرت لنگفورد، دو کارگر یک ساختمان نیمه کاره، درست کنار ساختمان راکفلر پلازا، هر شب با شنیدن [صدای خنده حضار] از استدیو شماره ۲۱، به رویاهایشان فکر می کنند. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 45000 تومان می باشد.

نمایش « اسب چشمه» به نویسندگی و کارگردانی کرم اله سلیمانی ساعت 17 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش هنام مهدی پور، رضا رسولی پور، مرجان آقانوری، نیوشا شیرنگی و نگین آخوندی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: یک کارگر اخراجی به نام احمد به دلیل فقر ، خانواده‌اش را پنهانی در خانه‌ای سازمانی متعلق به شرکت نفت، اسکان می‌دهد. او معتقد است سکونت در آن خانه حق آن‌هاست. ولی با هجوم غریبه‌ها به خانه، آن‌ها مجبور می‌شوند دست به کار خطرناکی بزنند. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 30000 تومان می‌باشد.

نمایش «56، غسالخانه طهران» به نویسندگی امیرعلی آزادان و کارگردانی مهسا احمدزاده ساعت 17:30 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به صحنه می رود. در این نمایش صادق برقعی، حمیدرضا اسدزاده، آریاز ذوالفقاری، عباس طغیانی و امیرعلی آزادن ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: - آقا طلا گرمی چند؟! - چطور؟ - طلا داره! - کجاش؟ - تو دهنش !!! بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 30000 تومان می باشد.

نمایش « پروانه‌های الجزایری» به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی کرم اله سلیمانی ساعت 19 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش آرون مزین، مژده رقیب دوست، مهدیس هاشمی، غزاله امینی، سعید تقوایی، عطا اله محبوبی و رضا محمدی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: یزندگی مثه تئاتره. اینو همیشه بابام می گفت. بابام تئاتری معروفی نبود. بهای بلیط این نمایش 80 دقیقه‌ای 35000 تومان می‌باشد.

تماشاخانه مشایخی و یک نمایش

نمایش «سوءظن» به نویسندگی و کارگردانی محمدحسین رحیم سادات ساعت 21 در تماشاخانه استاد مشایخی به صحنه می‌رود. در این نمایش حمید اخوان، فائزه اسکندری، عطیه سادات حسینی، محمدحسین رحیم، ریحان غلامی، محسن کشاورز و علیرضا موسوی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: فرض کنید بهترین آدم زندگیتون تو شب تولدتون بهتون یه گردنبند کادو بده،قشنگه نه؟...نه نیست. بهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 30000 تومان است.

2 نمایش در تماشاخانه هامون

نمایش «B5-6» به نویسندگی امیر نوروزی و کارگردانی فرزام رنجبر ساعت 19 در تئاتر هامون به صحنه می‌رود. در این نمایش مجتبی پیرزاده، امیر نوروزی، عرفان ابراهیمی و فرزام رنجبر بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: چند میلیون نفر منتظرن تا آقای مسرور به صورت آنلاین خودکشی کنه. «چند میلیون فالوور» جامعه‌ی آماری خوبیه برای تبلیغات. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 35000 تومان تعیین شده است.

نمایش «رومئو و ژولیت یا تو چرا تیبالت رو کشتی؟» به نویسندگی و کارگردانی هادی حجازی‌فر ساعت 21:45 در تئاتر هامون به صحنه می‌رود. در این نمایش  بهادر مالکی، امیرسلطان احمدی و میثم کریم‌پور بازی می‌کنند. در خلاصه این نمایش که ترکیبی از بازیگر و کار با اشیاء و برگزیده کارگردانی و اثر منتخب از دوازدهمین جشنواره بین‌المللی عروسکی تهران(مبارک) است؛ آمده: نگاهی پارودیک به تراژدی رومئو و ژولیت. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 40000 تومان تعیین شده است.

تماشاخانه سپند؛ میزبان 4 نمایش

نمایش «مارلون براندو» به نویسندگی و کارگردانی مهران رنج‌بر ساعت 21 در  سالن 1 تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش مهران امام بخش، سارا رسول زاده، یلدا عباسی، امین میری و علی پویا قاسمی ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: مارلون براندو در حال مرگ است که مرلین مونرو و ماریا اشنایدر و پدرش و یک هیولای آدم خوار به خوابش می آیند. بهای بلیط این نمایش 85 دقیقه‌ای 50000 تومان می‌باشد.

نمایش «لولیتا نسخه 12» به نویسندگی فرشاد جعفری و کارگردانی بهنام احمدی 18:30 در سالن شماره 1 تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش کتایون سالکی، مهدی شاهدی، فرزانه زینتی و الهه اکبری ایفای نقش می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 40000 تومان تعییت شده است.

نمایش «زاپویی» به نویسندگی و کارگردانی برزین صالحی ساعت 22:30 در  سالن 2 تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش وحید منتظری، شقایق امیرشاه‌رخ، پویان محمودی، سپهرانصاری، محمدرضا هلال‌زاده و نیما سیاری ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در سال ۱۹۱۵ اعضای اتحادیه اتنانت یعنی انگلستان، فرانسه و روسیه تزاری یکی از بزرگترین قراردادهای استعماری دنیا در آن دوران را در قسطنطنیه به امضا میرسانند.طبق این قرار داد این اعضای اتحادیه امپراطوری عثمانی را بین خود تقسیم کردند.سازمان اطلاعاتی روسیه، امریکا و کشور ترکیه به دنبال پیدا کردن این قرارداد هستند.سازمان اطلاعاتی روسیه (کا.گ.ب) فقط نیمی از این نقشه را در اختیار دارد و نصف دیگر در اختیار یکی از نوادگان تزار است که...  بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 35000 تومان می‌باشد.

نمایش «وانیک» به نویسندگی واسلاو هال و کارگردانی بهار محمودزاده ساعت 19:30 در سالن شماره 2 تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش بهاره رهنما، علی اوجی، محمد زوار بی ریا و دانیال خیری خواه ایفای نقش می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 50000 تومان تعییت شده است.

قلعه در دا

نمایش  «قلعه» به نویسندگی و کارگردانی مهدی رضایی ساعت 20:30 در خانه نمایش دا اجرا می‌شود. در این نمایش احمد شاه قاسمی، عماد زارعی، امیرحسین دانشجو و رایان حبیبیان بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش که اقتباس از نمایشنامه «ناظر مرگ» اثر ژان ژنه است؛ آمده: یاس بنفش موند لای موهای قرمزش. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 30000 تومان تعیین شده است.

دو نمایش در شانو

نمایش «زری سلطان» به نویسندگی کرامت یزدانی و کارگردانی فربد همدانی ساعت 21 در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود. در این نمایش امیرعبادی، نوشین طیاری، شیرین اژدری، مرضیه قادری، رضا گوهری، فربد همدانی، امید رهبر و مهناز رضایی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: زری داستان بسیاری از دختران امروز ماست که خوب درک نشده‌اند اما برای آینده تاریک خود می‌جنگند. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 30000  تومان می‌باشد.

نمایش «چه‌خوف گونه» به نویسندگی نیل سایمون و الن گرا و کارگردانی مسعود جهاندیده ساعت 19 در خانه نمایش دا اجرا می‌شود. در این نمایش مرتضی پاکنهاد، مسعود جهاندیده، فرهاد خداوردی، سید حمیدرضا حسینی، مریم مصباح و امیررضا خراسانی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: تئاتر چه خوف گونه ، هویتی نیل سایمون وار دارد :برداشت مستقل هر فرد از داستان ، همان هویتی است که به دنبالش هستیم. داستان نویسنده های جوان به دنبال ایده ، دلقک های آزاده ، مغروق های قانع و بازیگرانی که هنر را برای هنر میدانند. برای خواستن لحظه ای نفس کشیدن ، لحظه ای زندگی . بهای بلیط این نمایش 80 دقیقه‌ای 30000 تومان می‌باشد.

دو نمایش از آکادمی اینجا در تماشاخانه ملک

نمایش  «این یک تیتر زرد نیست» به نویسندگی مهدی ضیاء چمنی و کارگردانی الهام کردا ساعت 21 در تماشاخانه ملک اجرا می‌شود. در این نمایش یاسمین ابراهیمی زاده، هیلا اسکویی، بیتا حاجیان، نیکی حشمتی، حامد رجائی، نازنین شعبانی، الهام شفیعی، ترانه شیر محمدی، آرمان صفری، نگین عنصری، گلنار فراهانی و شهریار فرد بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 80 دقیقه‌ای 40000 تومان تعییت شده است.

نمایش «افعال بی قاعده» به نویسندگی و کارگردانی پویا سعیدی ساعت 19 در تماشاخانه ملک صحنه می‌رود. در این نمایش الهام میرشفیعی، طلیعه ایمانی، فروغ کوهی، نورآرش چارلی، عرفان داداشیان، پایار الله یاری، باران فرد، شهرزاد رحمانی، پریا حیدری و مهرداد بهاالدینی ایفای نقش می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 75 دقیقه‌ای 40000 تومان می‌باشد.
مطالب مرتبط

گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های دولتی

17 نمایش پس از جشنواره تئاتر فجر
گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های دولتی

17 نمایش پس از جشنواره تئاتر فجر

ایران تئاتر: در یازدهمین ماه از سال نمایش‌های تازه ای در سالن های دولتی آغاز به کار کرده اند. در متن پیش رو نمایش هایی که در اواخر بهمن ماه ۹۸ میهمان سالن های دولتی هستند را به شما معرفی می کنیم.

|

گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های دولتی

23 نمایش در روزهای میانی دی
گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های دولتی

23 نمایش در روزهای میانی دی

ایران تئاتر: در دهمین ماه از سال نمایش‌های تازه ای در سالن های دولتی آغاز به کار کرده اند. در متن پیش رو نمایش هایی که در اواسط دی ماه ۹۸ میهمان سالن های دولتی هستند را به شما معرفی می کنیم.

|

هفت نمایش در هفته اول تیر به صحنه می روند

خط شکنان صحنه تئاتر در اولین تابستان کرونایی
هفت نمایش در هفته اول تیر به صحنه می روند

خط شکنان صحنه تئاتر در اولین تابستان کرونایی

ایران تئاتر: از اول اسفند ۹۸، تمام سالن های نمایش ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شدند. حال بعد از گذشت چهار ماه، قرار است از هفته اول تیرماه سالن های نمایشی با هفت اثر فعالیت های هنری خود را مجدد از سر بگیرند.

|

بررسی فعالیت تماشاخانه‌های دولتی تهران در شش ماه نخست سال 98 شماره 5

تماشاخانه سنگلج؛ میزبان 6 نمایش
بررسی فعالیت تماشاخانه‌های دولتی تهران در شش ماه نخست سال 98 شماره 5

تماشاخانه سنگلج؛ میزبان 6 نمایش

ایران‌تئاتر: طی سلسله گزارش هایی از فعالیت مجموعه های نمایشی و تماشاخانه های دولتی تهران در شش ماه نخست سال؛ قصد داریم عملکرد این مراکز را در زمینه هایی مرور کنیم. در پنجمین گزارش از این مجموعه به مرور فعالیت های تماشاخانه سنگلج می پردازیم.

|

ایران تئاتر گزارش می دهد

استقبال مخاطبان از فروش بلیط‌های تئاتر چگونه است؟
ایران تئاتر گزارش می دهد

استقبال مخاطبان از فروش بلیط‌های تئاتر چگونه است؟

ایران تئاتر: ۸ نمایش بعد از ۴ ماه تعطیلی سالن های نمایشی در این روزها اجرای خود را آغاز کرده اند. آیا استقبال مخاطبان با توجه به اینکه هنوز شرایط ایمنی در جامعه حاکم نیست؛ می تواند قابل قبول باشد؟

|

با مصوبه هیات دولت؛

مجوز بخشودگی اجاره‌بهای فضاهای فرهنگی و هنری صادر شد 
دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها مجاز به امهال یا بخشودگی کامل اجاره‌بهای اماکن شدند
با مصوبه هیات دولت؛

مجوز بخشودگی اجاره‌بهای فضاهای فرهنگی و هنری صادر شد
دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها مجاز به امهال یا بخشودگی کامل اجاره‌بهای اماکن شدند

لادن حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تازه‌ترین مصوبه دولت مبنی بر حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر خبر داد و گفت: براساس مصوبه هیات وزیران در جلسه سوم اردیبهشت کلیه دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌های سراسر کشور مجازند نسبت به امهال یا بخشودگی کامل ...

|

گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

32 نمایش در هفته اول بهمن
گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

32 نمایش در هفته اول بهمن

ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۴۰ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه دوم دی و شروع بهمن ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

|

گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

42 نمایش در روزهای میانی زمستان
گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

42 نمایش در روزهای میانی زمستان

ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۴۰ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه دوم دی ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

|

نظرات کاربران