در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • در نشست دبیر جشنواره نمایش هاى آیینى و سنتى با شهردار کاشان مطرح شد

  تاثیر میزبانی شهر کاشان در انگیزه و شور هنرمندان

  دبیر نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی ابراز امیدواری کرد، میزبانی شهر کاشان از این رویداد هنری تاثیر مفیدی در ارتقاء انگیزه و شور هنرمندان برای تولید نمایش های ایرانی داشته باشد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از ستاد خبری نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی روزجمعه٢٨تیرماه دبیر نوزدهمین جشنواره نمایش هاى آیینى و سنتى به همراه اعضاى ستاد اجرایى(بخش کاشان) با شهردار کاشان دیدار و در خصوص مسائل مختلف اجرایى این رویداد هنرى بحث و تبادل نظر کردند.
  دراین دیدار ابتدا گزارشى از روند امور اجرایى جشنواره در شهر کاشان و مشارکت نهادهاى فرهنگى خصوصى و دولتى توسط اکبر ضوانیان مدیراین بخش ارائه شد.
  سپس داود فتحعلى بیگى دبیر جشنواره با ابراز خرسندى از میزبانى شهرتاریخى کاشان از این رویدادهنرى ملى ابراز امیدوارى کرد که این اتفاق تاثیر مفیدى در ارتقاء انگیزه و شور هنرمندان این شهربه تولید و ارائه گونه هاى مختلف نمایش ایرانى و همچنین استقبال و همراهى بیش از پیش شهروندان فرهنگى این دیار از این گونه هاى هنرى داشته باشد.
  شهردار کاشان نیز ضمن استقبال از این اتفاق هنرى، ضمن اشاره به خطر گسست فرهنگى بین نسل ها و لزوم افزایش فعالیت هاى فرهنگى به نشاط افزایى در جامعه به کمک بنیان هاى فرهنگى و ساختارهاى هنرى ارزشمند تاکید کرد.
  هم‌چنین شهردار کاشان آمادگى کامل مدیریت شهرى این شهر را در مشارکت کامل در میزبانى بخش هایى از نوزدهمین جشنواره نمایش هاى آیینى و سنتى اعلام کرد.
  نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی به دبیری داود فتحعلی بیگی از ۱۹ تا ۲۶ مردادماه در کاشان و تهران برگزار می‌شود.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر