در حال بارگذاری ...

۳۰۳ اثر به جشنواره تئاتر خیابانی مریوان رسید

با پایان یافتن زمان ارسال اثر به چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، ۳۰۳ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارایه شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از ستاد خبری چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، فاروق حسن پور دبیر اجرایی این جشنواره با اعلام این خبر افزود: این آثار در بخش های مسابقه ایران،آیینی سنتی،کودک ونوجوان،بین الملل و دگرگونه های اجرایی، متقاضی شرکت در جشنواره هستند.
به گفته او، شهرهای تهران، رشت و مریوان به ترتیب با ۲۰،۳۵و۱۳اثر ارسالی بیشترین آثار را به این دوره از جشنواره ارایه کرده اند.
حسن پور ادامه داد: هیات انتخاب آثار ، پس از ارزیابی و بررسی آثار رسیده، آثار پذیرفته شده را در تاریخ ۱۰ مردادماه اعلام خواهند کرد.
چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان با دبیری فاتح بادپروا، یکم تا پنجم شهریور ماه در مریوان برگزار می شود.
مطالب مرتبط

اطلاعیه شماره ۴ اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره دو جشنواره مهم سال

برگزاری جشنواره‌های تئاتر کودک همدان و خیابانی مریوان امکان پذیر نیست
اطلاعیه شماره ۴ اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره دو جشنواره مهم سال

برگزاری جشنواره‌های تئاتر کودک همدان و خیابانی مریوان امکان پذیر نیست

اداره‌کل هنرهای نمایشی با استناد به دلایل و شرایط مربوط به شیوع ویروس کرونا و پس از مشورت با نهادهای مربوطه از جمله ستاد ملی مبارزه با کرونا، برنامه‌ای جهت حمایت از برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان و خیابانی مریوان به شکل سال‌های گذشته ندارد.

|

نظرات کاربران