در حال بارگذاری ...
 • دو خبر از عمارت نوفل‌لوشاتو

  از جنگ در «خنده ماهی» تا روزهای جدید برای «گورخواب‌ها»

  آغاز اجرای نمایش «خنده ماهی» به نویسندگی و کارگردانی عباس رثایی از روز شنبه و همچنین آغاز فروش بلیت روزهای جدید «گورخواب‌ها» به کارگردانی سیامک صفری دو خبر از عمارت نوفل‌لوشاتو است.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی عمارت نوفل‌لوشاتو، نمایش «خنده ماهی» به نویسندگی و کارگردانی عباس رثایی از روز شنبه ۵ مرداد در سالن شماره دوی این مجموعه نمایشی روی صحنه می‌رود.
  «خنده ماهی» که پیش‌ازاین در مشهد اجرای موفقی داشته به واگویه‌های یک بازمانده از جنگ در یک آسایشگاه می‌پردازد.
  عباس رثایی نویسنده، کارگردان و تک بازیگر این نمایش است که از ۵ تا ۱۸ مرداد ساعت ۱۸: ۳۰ و با مدت زمان ۴۵ دقیقه در سالن شماره دوی عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود.
  سایر عوامل «خنده ماهی» عبارتند از: مشاور کارگردان رضا احمدی، دستیار کارگردان پدرام عمرائی، مدیر صحنه زهرا صابریان، ساخت تیزر محمد هدایت‌زاده، طراح صحنه و لباس مجید بندار مقدم و انتخاب موسیقی محمد دلگشا.
   

  بلیت‌های سه روز نخست «گورخواب‌ها» تمام شد
  با فروش تمام بلیت‌های سه روز نخست «گورخواب‌ها» به نویسندگی و کارگردانی سیامک صفری، پیش‌فروش روزهای جدید این نمایش که از امروز دوم مرداد در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود، آغاز شد.
  «گورخواب‌ها» نمایشی به نویسندگی و کارگردانی سیامک صفری، تهیه‌کنندگی حمیدرضا علینژاد و بازی سیامک صفری و نسیم ادبی است که از امروز (دوم مرداد) ساعت ۲۱ در سالن شماره یک عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود و رضا کیانیان به عنوان مهمان ویژه در افتتاحیه این نمایش حضور خواهد داشت.
  سایر عوامل این نمایش عبارتند از: طراح صحنه: منوچهر شجاع، طراح صدا: محمدرضا جدیدی، مجری طرح: آکادمی هنرهای اجرایی افرا، دستیار کارگردان: نیما صفری، مدیر تولید: امیر سپهر تقی‌لو، طراح گرافیک: حمید گودرزی، دستیار طراح صحنه: هادی بادپا، جانشین تهیه: احسان باقری، مدیر تبلیغات: عرفان پورمحمدی، مشاور رسانه‌ای: سبا حیدرخانی، عکاس و ساخت تیزر: امید مهدوی، تبلیغات مجازی و IT: امیرحسین جوانی.
  علاقه‌مندان برای تهیه بلیت دو نمایش «خنده ماهی» و «گورخواب‌ها» می‌توانند به سایت تیوال و یا عمارت نوفل‌لوشاتو به نشانی حافظ، نوفل‌لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱، مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  نقد نمایش «گور خواب‌ها» به کارگردانی سیامک صفری

از بد حادثه اینجا به پناه آمده‌ایم
  نقد نمایش «گور خواب‌ها» به کارگردانی سیامک صفری

  از بد حادثه اینجا به پناه آمده‌ایم

  ایران‌تئاتر - سید علی تدین صدوقی: نمایش «گورخواب‌ها» را سیامک صفری حدود یک سال پیش در تماشاخانه شهرزاد با بازی اشکان خطیبی و خودش به روی صحنه برد؛ این بار اما جای اشکان خطیبی یعنی دیگر شخصیت مرد نمایش  با نسیم ادبی عوض شده  است.

  |

  گفت وگو با سیامک صفری کارگردان نمایش گورخواب‌ها

سوژه گورخوابی برای خلق اثر بسیار دراماتیک است
  گفت وگو با سیامک صفری کارگردان نمایش گورخواب‌ها

  سوژه گورخوابی برای خلق اثر بسیار دراماتیک است

  ایران تئاتر:سیامک صفری درباره تازه‌ترین تجربه کارگردانی‌اش می‌گوید: نمایش گورخواب‌ها داستان محور نیست و خرده داستان‌هایی در کنار هم پازل نمایش را به وجود می‌آورند . ما در واقع برشی از شکل‌گیری رابطه‌ای بین یک زن و مرد را نشان می‌دهیم.

  |

  نظرات کاربران