در حال بارگذاری ...

برنامه روز سوم جشنواره سراسری تئاتر رضوی اعلام شد

چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی به روز سوم و پایانی خود رسیده است.

به گزارش ایران تئاتر  و به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی، روز پایانی اجراهای این جشنواره امروز با برگزاری 3 اجرا در پلاتوی میرک، پلاتوی مستقل و سالن اقبال آذر تبریز به اتمام می‌رسد.

در نخستین اجرای روز سوم، نمایش «سپاس‌نامه هانیه و چند روایت متقاطع» است که از ساعت 17 در پلاتوی میرک روی صحنه می‌رود. نویسنده و کارگردان این اثر «مرتضی اسدی مرام» است که از استان کرمانشاه راهی جشنواره چهاردهم شده.

در دومین اجرا، جشنواره چهاردهم به «ایستگاه آهو» می‌رسد. نمایش «ایستگاه آهو» از استان آذربایجان شرقی، در پلاتوی مستقل مجتمع فرهنگی هنری 29 بهمن تبریز به مرحله اجرا درخواهد آمد. «یعقوب صدیق جمالی» نویسندگی و کارگردانی این اثر را برعهده دارد.

نمایش «دوئت تنهایی» عنوان آخرین اجرای چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی را به خودش اختصاص داده؛ این نمایش که از استان قزوین راهی جشنواره چهاردهم شده، ساعت 20:30 در سالن اقبال آذر مجتمع فرهنگی هنری 29 بهمن تبریز روی صحنه می‌رود. سارا الهیان نویسنده و میثم ملازینل کارگردان این نمایش است.

با برگزاری سه اجرای روز سوم، اجراهای چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی به اتمام می‌رسد تا روز چهارشنبه مراسم اختتامیه برگزار شود.

همچنین در پایان روز سوم، نشست تخصصی و نقد آثار با محوریت «تئاتر؛ از نظریه تا عمل» در پلاتوی «استاد حمیدی» مجتمع فرهنگی هنری 29 بهمن تبریز برگزار خواهد شد. مدرس این نشست تخصصی، «فرزاد تقی‌لر» خواهد بود.
نظرات کاربران