در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • مدیرکل هنرهای نمایشی همزمان با روز خبرنگار در دیدار با کارکنان ایران تئاتر عنوان کرد:

  خبرنگار مفهومی است توام با حس احترام، شجاعت، وجدان و تیزهوشی

  مدیرکل هنرهای نمایشی در دیدار با کارکنان ایران تئاتر گفت: وقتی از خبرنگار صحبت می‌کنیم منظور مفهومی است توام با حس احترام، شجاعت، وجدان و تیزهوشی؛که هم برای کار و حرفه‌اش تلاش می کند، هم شرایط روز را بازتاب می دهد، هم نقد اجتماعی می کند و هم قرار است برای آگاهی بخشی به مردم و مخاطب کار می کند.

  به گزارش ایران تئاتر، همزمان با فرارسیدن روز خبرنگار، شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی به همراه جواد مستخدمی عضو هیات مدیره و خزانه دار انجمن هنرهای نمایشی ایران، محمدرضا الوند مدیر امور استان‌ها ، محسن حسن‌زاده مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی و میلاد نیک آبادی مدیر دفتر تئاتر دانشگاهی با حضور در سایت ایران تئاتر، ضمن تبریک این روز به خبرنگاران و کارکنان این رسانه،  از آنها تقدیر کرد.

  در ابتدای مراسم علی اکبر عبدالعلی زاده ضمن خیر مقدم و تبریک روز خبرنگار شرحی بر تلاش های همکاران سایت و همکاران سایت های استانی سراسر کشور داد . 

  سپس استند آپ کمدی سالار میرکریمی و مجید چیت ساز با نام " دنیای شیرین خبر" به عنوان هدیه  روز خبرنگار به همکاران سایت از سوی ،دفتر تحقیق، پژوهش و تولید استندآپ کمدی با مدیریت امیر کربلایی زاده اجرا شد .

  در ادامه شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی در سخنانی با تبریک روز خبرنگار گفت: روزی که در تقویم ثبت می شود، با ارزش است و خدا را شاکریم که یکی از مهم ترین شغل های دنیا تحت عنوان خبرنگار در تقویم ثبت شده و این توفیق است که ما این روز را تبریک بگوییم.
  وی افزود: با گسترش فضای ارتباطی زندگی بشر و دگرگون شدن آن، خبرنگار مفهوم وسیع و والایی دارد. وقتی از خبرنگار صحبت می‌کنیم منظور یک شخصیت شجاع، باوجدان و تیزهوش است که هم برای کار و حرفه‌اش تلاش می کند، هم شرایط روز را بازتاب می دهد، هم نقد اجتماعی می کند و هم قرار است برای آگاهی بخشی به مردم و مخاطب تلاش کند.
  کرمی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه عرصه هنرهای نمایشی مدیون تلاش خبرنگاران است، تصریح کرد: اگر تئاتر رونق گرفته و توسعه یافته، حاصل کار شما خبرنگاران است.
  وی اضافه کرد: آنچه من همواره از خبرنگاران در خاطر دارم حس احترام و عزت است و می‌دانم که در مقابل تلاش‌ها و کارهای فراوانی که شما انجام می‌دهید دستمزدی که باید عایدتان بشود خیلی ناچیز است.
  مدیرکل هنرهای نمایشی ادامه داد: فکر نمی‌کنم هیچ خبرنگاری در دنیا دستمزد واقعی‌اش را تا حالا گرفته باشد و با اینکه این شغل یک شغل پرهیجان و بعضا خطرناک است اما در هیچ گوشه دنیا هیچ خبرنگار پولداری را نمی‌توانید پیدا کنید و این نشان از شرافت و هویت کار شما دارد.
  کرمی با اشاره به اهمیت جایگاه سایت ایران تئاتر در توسعه تئاتر کشور عنوان کرد: خوشبختانه یکی از بزرگترین سایت های هنری کشور را داریم که به شکلی بسیار متنوع اخبار فعالیت های تئاتر را انعکاس می دهد و این جای تقدیر و تشکر دارد.
  وی با اعلام اینکه من خبرنگاران ایران تئاتر را جزئی از خانواده اداره کل هنرهای نمایشی می دانم، افزود: به بودنتان افتخار می کنم و قدردان زحمات شما هستم.
  در ادامه جواد مستخدمی عضو هیات مدیره و خزانه دار انجمن هنرهای نمایشی روز خبرنگار را به همکاران تبریک گفت . 

  حمیدرضا الوند مدیر امور استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی نیز با تبریک روز خبرنگار و ذکر خاطراتی گفت: من کارم را در عرصه هنر در سال 1361 با خبرنگاری شروع کردم و ارزش تلاش شما را می دانم.
  محسن حسن زاده مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی نیز با تبریک روزخبرنگار گفت : تحول در سایت ایران تئاتر یک ضرورت است همیشگی است. 
  وی با تاکید بر اینکه تا آنجا که بتوانم از شما حمایت خواهم کرد، گفت: امیدوارم تحول در سایت به گونه ای رقم بخورد که از لحاظ فرمی و محتوایی اتفاقات بهتری را هم شاهد .

  در انتهای این نشست صمیمانه از خبرنگاران  سایت ایران تئاتر  تقدیر شد.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر