در حال بارگذاری ...
 • برزو ارجمند به نمایش «رگ» پیوست

  گروه بازیگران نمایش رگ به کارگردانی ایوب آقاخانی با پیوستن برزو ارجمند تکمیل شد.

  به گزارش ایران تئاتر برزو ارجمند به عنوان آخرین عضو گروه بازیگران نمایش «رگ» کار جدید ایوب آقاخانی معرفی شد.
  «رگ» که جدیدترین تولید موسسه پوشه هنر پارس است به واقعه ای بسیار کم نظیر در شهریور ۱۳۲۰ می پردازد که قرار است همزمان با هفتاد و هفتمین سالگرد این واقعه در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود.
  برزو ارجمند بازیگر برجسته تئاتر، تلویزیون و سینما که یک بار با نمایش «شیپور» در سال ۹۳ با ایوب آقاخانی همکاری کرده بود، اینک در «رگ» به نویسندگی و کارگردانیِ او روی صحنه می رود.
  در خلاصه داستان آمده است:
  « رگ که بجنبد داستان عوض می شود؛ همیشه همین است و همین بوده. رگ که بجنبد حتی سه سرباز بی نام هم می توانند تاریخ بسازند؛ رگ که بجنبد عشق آغاز می شود، وطن معشوق می شود و ماشه چکانده می شود و... پرچم افراشته می ماند …»
  لازم به ذکر است که پیش از این ”وحید آقاپور، عرفان ابراهیمی، الهه شه پرست، محسن بهرامی، بهناز بستان دوست و هلن بهرامی“ به عنوان بازیگران «رگ» معرفی شده بودند.
  رگ به نویسندگی ایوب آقاخانی، فرهاد امینی و ویدا دانشمند و کارگردانی ایوب آقاخانی از چهارم شهریور در مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.
  مطالب مرتبط

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی :

پیام نمایش رگ ایستادگی در مقابل تهاجم دشمنان است
  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی :

  پیام نمایش رگ ایستادگی در مقابل تهاجم دشمنان است

  مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که به همراه دو نماینده دیگر به تماشای نمایش «رگ» نشسته بود، چنین آثاری را تقویت‌کننده عرق ملی مخاطبان و افزایش روحیه وطن‌دوستی آنان دانست.

  |

  در گفت‌وگو با ایوب آقاخانی عنوان شد؛

واکنش مثبت مخاطبان به میثاق درون‌گروهی نمایش «رگ»
  در گفت‌وگو با ایوب آقاخانی عنوان شد؛

  واکنش مثبت مخاطبان به میثاق درون‌گروهی نمایش «رگ»

  نمایش «رگ» این روزها با استقبال تماشاگران در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر مواجه شده است ایوب آقاخانی نویسنده و کارگردان از انگیزه‌ها و دغدغه‌های خود برای به صحنه بردن این اثر نمایشی گفت.

  |

  نظرات کاربران