در حال بارگذاری ...
 • همزمان با عید غدیر خم

  سیروس همتی با «تردست» به تماشاخانه سرو می رود

  سیروس همتی نمایش نامه خوانی تردست را با حضور جمعی از چهره های مطرح سینما و تئاترکشور ، در تماشاخانه سرو اجرا خواهد کرد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس درادامه سلسله نمایش نامه خوانی های کتاب «درپی عشق دویدن» نمایشنامه تردست توسط سیروس همتی نویسنده این اثر از روز سه شنبه 29 مرداد ماه ، مصادف با عید سعید غدیرخم تا جمعه اول شهریور ماه به مدت 4 شب از ساعت 19.30 نمایشنامه خوانی خواهد شد.
  سیروس همتی پیش ازاین نیز نمایش فیش آباد را با موضوع فیش های نجومی دراین تماشاخانه به روی صحنه برده بود که با استقبال علاقمندان مواجه شده بود.
  گفتنی است کتاب درپی عشق دویدن مجموعه ای از داستان ها و نمایشنامه های دراماتیک تئاتردفاع مقدس می باشد که به سرپرستی دکترنصرالله قادری و با همکاری جمعی ازنمایشنامه نویسان تئاترمقاومت کشور توسط انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس گردآوری شده و انتشارات ساقی بنیاد فرهنگی روایت فتح آن را منتشر نموده است.

   
  مطالب مرتبط

  سیروس همتی در گفت‌وگو با ایران تئاتر

این شهید والا مقام را سردار امنیت می‌نامم
  سیروس همتی در گفت‌وگو با ایران تئاتر

  این شهید والا مقام را سردار امنیت می‌نامم

  سیروس همتی در گفت‌وگو با ایران تئاتر در واکنش به فقدان سردار قاسم سلیمانی گفت: امنیت و آسایشی را که امروز در فضای عمومی جامعه مان شاهد هستیم، شخصاً حاصل رشادت ها و جانفشانی های شخصیتی می دانم که به زعم خودم از او با عنوان «سردار امنیت» نام می برم.

  |

  از سوی دبیر سیزدهمین دوره جشنواره

داوران و هیئت انتخاب آثار جشنواره تئاتر خراسان جنوبی معرفی شدند
  از سوی دبیر سیزدهمین دوره جشنواره

  داوران و هیئت انتخاب آثار جشنواره تئاتر خراسان جنوبی معرفی شدند

  سید علی زمزم دبیر سیزدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان جنوبی اظهار داشت: «سیزدهمین دوره جشنواره تئاتر به میزبانی شهرستان بیرجند و در سه سالن آمفی تئاتر گلبانگ- تماشاخانه مرحوم استاد عبدالهی و تماشاخانه پروفسور کامیابی مسک در تاریخ های 22لغایت 24ابان ماه برگزار خواهد شد.

  |

  نظرات کاربران