در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت برگزاری جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران

  جشنواره ارسباران قابلیت های منطقه را به رخ می کشد

  سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت برگزاری سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران پیامی منتشر کرد.

  به گزارش ایران تئاتر، به نقل از روابط عمومی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران، سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی پیامی ضمن اشاره بر قابلیت های تئاتر منطقه ارسباران، روند این جشنواره را رو به رشد دانست.

  پیام سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت برگزاری سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران.

  غدیر چشمه جوشان معرفت و معیار سنجش دینداری است، در این فرهنگ غنی و روحبخش بزرگان و فرهیختگانی بالنده و از ان سرچشمه زلال ، روح و اندیشه شان لبریز شده است.

  تقارن برگزاری رویداد فاخر جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران که هنری آمیخته به حکمت و دانش و اکنده از معرفت و بینش است ، به ایام دهه امامت و ولایت را به فال نیک می گیرم .

  هنرمندان عرصه هنر فاخر تئاتر علاوه بر خلاقیت هنری ، مراتب و مدارج اندیشه والای انسانی را که تعالی و بالندگی جامعه را در پی دارد ،  در آثار خود متجلی می سازند .

  منطقه ارسباران ظرفیتی عظیم و سرمایهای تمام نشدنی دارد که جشنواره هایی چون تئاتر کوتاه ارسباران می تواند در شناساندن  تاریخ و فرهنگ این منطقه و رشد و شکوفایی  آن تاثیر گذار باشد .

  این جشنواره با استقبال گروه های نمایش از سراسر کشور روند رو به رشدی دارد و مایه مباهات است گه سیزدهمین دوره تئاتر کوتاه ارسباران با حضور علاقه مندان به این هنر فاخر برگزار و زمینه ای را فراهم کرده است تا هنرندان این عرصه با اتکای بر داشته ها و آموخته های خود ، خالصانه به خلق آثاری ماندگار بپردازند .

  اینجانب ضمن آرزوی آینده ای درخشان برای این جشنواره ، مراتب سپاس خود را تقدیم هنرمندان عزیزی می کنم که با آثار خود بر غنای این جشنواره افزودند . هم چنین از برنامه ریزان و برگزارکنندگان این رویداد در شهرستان اهر ، تقدیر و سپاس گذاری داشته و از خداوند متعال تداوم توفیقات عزیزان و عزت و سربلندی ایران اسلامی را خواستارم .  
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر