در حال بارگذاری ...
 • از سوی دبیرخانه 

  هیات انتخاب آثار اولین جشنواره تئاتر جوان معرفی شدند

   سعید جمشیدی، هاشم پور محمدی و مرتضی اسدی مرام از سوی دبیرخانه اولین جشنواره تئاتر جوان به عنوان هیات انتخاب این جشنواره  معرفی شدند.

  به گزارش تئاتر کرمانشاه، حسین نادری دبیر اولین جشنواره تئاتر جوان گفت: جشنواره تئاتر جوان اولین دوره ی خود را در استان کرمانشاه سپری می کند. این جشنواره فرصتی است تا نیروهای جوان وتازه نفس بتوانند توانایی خود را نشان دهند.
   دبیر اولین جشنواره تئاتر جوان گفت: جشنواره تئاتر جوان اولین دوره ی خود را در استان کرمانشاه سپری می کند. این جشنواره فرصتی است تا نیروهای جوان وتازه نفس بتوانند توانایی خود را نشان دهند.
  سعید جمشیدی متولد کرمانشاه و بازیگر تئاتر می باشد. جمشیدی بازی در نمایش هایی چون "غرابستان" ،"شب یلدا" ،"شب‌... شیرین" ،"من کی هستم" ،"کیسه بوکس"،  "شامگاه غریبان" ،"سریر خون" و... در کارنامه هنری خود دارد. وی در حرفه ی کارگردانی نیز نمایش هایی را کارگردانی کرده است. 
   همچنین موفق به دریافت جوایزی چون کارگردانی اول جشنواره دانشجویی غرب کشور، سوم بازیگری جشنواره استانی ماه، بازیگری اول سوگواره تئاتر عاشوراییان و... شده است.
   هاشم پور محمدی نیز از داوران بخش بازبینی این دوره از جشنواره می باشد. او متولد کرمانشاه و فارق التحصیل کارشناسی روانشناسی و از فیلمسازان فعال انجمن سینمایی جوان است. 
   پور محمدی کارگردانی آثاری چون "راز سوگ پروانه"، "بچه های بی بی"،"آن مرد"، "داربست" و... را بر عهده داشته است.
  وی از نویسندگان خوش ذوق است و آثار "بچه های بی بی"،" یک طناب محکم"،" کانال فرشته"،"اسب حیوان عجیبیست"،"استشهادی برای مسافر اردیبهشت"،"ازکربلا تاشام "،"آن دو نفر"،" زندگی در خیابان" و... را در کارنامه نویسندگی خود دارد. 
  هاشم پورمحمدی در چندین جشنواره استانی،ملی و بین المللی حائز رتبه های برتر در زمینه های مختلف از جمله بازیگری، کارگردانی و نویسندگی شده است.
  مرتضی اسدی مرام  نویسنده، بازیگر و کارگردان، متولد1362 ، دارای مدرک کارشناسی مدیریت فرهنگی و دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی فرهنگی، دیگر داور بازبین این جشنواره است. سرپرست گروه تئاتر نقال ها و مسئول دفتر تاترخیابانی استان کرمانشاه می باشد. اسدی مرام حضوری مستمر و فعال در جشنواره های بین المللی فجر ، جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران مبارک سه، جشنواره بین المللی کودک همدان و... داشته و جوایز متعددی را به خود اختصاص داده است و تجربه داوری جشنواره های مختلف از جمله جشنواره های بین المللی کودک‌ونوجوان همدان ، ملی خرداد و ملی مرصاد و منطقه ای شرهانی و ... را در کارنامه کاری خود دارد .

  جشنواره تئاتر جوان 6 و7 شهریور ماه در مجتمع تئاتر شهر کرمانشاه برگزار می شود.
  مطالب مرتبط

  سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی کرمانشاه به پایان رسید

«نگاهمان می کنند» و  «همه چیزدرباره فروید ودایه فانوس» به فجر معرفی شدند
  سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی کرمانشاه به پایان رسید

  «نگاهمان می کنند» و  «همه چیزدرباره فروید ودایه فانوس» به فجر معرفی شدند

  سی ویکمین جشنواره تئاتر استانی با معرفی دو نمایش «نگاهمان می کنند» و  «همه چیزدرباره فروید ودایه فانوس» به جشنواره تئاتر فجر به کار خود پایان داد.

  |

  مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه خبر داد:

برگزاری اولین سوگواره استانی تئاتر خیابانی و میدانی پیاده راه عشق 
  مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه خبر داد:

  برگزاری اولین سوگواره استانی تئاتر خیابانی و میدانی پیاده راه عشق 

  مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خبر از برگزاری اولین سوگواره استانی تئاتر خیابانی و میدانی پیاده راه عشق ویژه ایام  اربعین حسینی داد. 

  |

  داور یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد

جشنواره مرصاد جایگاه خود را پیدا کرده است
  داور یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد

  جشنواره مرصاد جایگاه خود را پیدا کرده است

  محمودرضا رحیمی، داور بخش صحنه ای یازدهمین جشنواره تئاتر ملی مرصاد در رابطه با امتیاز این نوع جشنواره ها گفت: این جشنواره ها روند گستردگی جغرافیایی قومیت و تبار زیستی اشخاص که در یک مجمع زندگی می‌کنند را تسریع می‌کند.

  |

  نظرات کاربران